Şimdi Ara

Opel Insignia Her Alanda İddealı Geliyor ve Karşımızda Country Tourer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir başlıkta değerlendirilmesi diye düşündüm ve bu konuyu açtım. Şimdilik internette düşen bir kaç foto var ancak gerçekten çok al benili. SUV kadar olmasada yerden yüksek olmasada SUV görünüm ama sedan rahatlığı bir arada tam aile aracı. Aslında yeni seğment değil volvonun benzer araçları var. Ancak bunun ülkemizde de ilgi gören bir araçla gelmesi hoş olmuş. Ancak önünde ki en büyük engel ÖTV engeli. Onuda 1.6 180 bg otomatikle aşabilir diyorum.

http://www.arabam.com/haber/Son-Haberler-Opel-Insignia-Country-Tourer-Yeni-Tarzi-ile-Opel-Insignia/Detay-297168

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Audinin Allroad mantığıyla ürettiği araçlar gibi.
  • ek resimler

• İnsignanın video görüntüleri aşağıdaki linkten izleye bilirsiniz. Gerçekten müthiş araç olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=U1m_X7gfa1k
  • Enteresan ve çekici ama fiyatı abartirmi opel çok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • opelden yine harika bi araç.Aşkın ta kendisi.

ne zaman geliyo yeni insignialar bilgisi olan varmı?
  • Yeni insignaya bile eylül-ekim diyorlardı ancak hala ortalarda yok. Mevcut insigna da bulunmuyor. Artık beklemek lağzım. Ancak 2014-2015 gibi Türk tüketicisinin isteklerini karşılıyan çok sayıda araç olacağı kesin. En çok merak ettiklerim Opel ve Toyotanın 1.6 dizeli. Eğer toyota CVT şanzumanı adapte edebilirse mükemmel bir iş çıkarmış olur. Opel in ise biraz daha çalışması lağzım hala çok yakıt sarfiyatı yapıyor. Performansı ise az. Ancak haberler opelinde sürtünme oranı düşük yeni nesil şanzumanlar için çalıştığı yönünde. Artık firmaların sarsıntısız otomatik, dizel seçeneğinde VW tekelini kırması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerv

Yeni insignaya bile eylül-ekim diyorlardı ancak hala ortalarda yok. Mevcut insigna da bulunmuyor. Artık beklemek lağzım. Ancak 2014-2015 gibi Türk tüketicisinin isteklerini karşılıyan çok sayıda araç olacağı kesin. En çok merak ettiklerim Opel ve Toyotanın 1.6 dizeli. Eğer toyota CVT şanzumanı adapte edebilirse mükemmel bir iş çıkarmış olur. Opel in ise biraz daha çalışması lağzım hala çok yakıt sarfiyatı yapıyor. Performansı ise az. Ancak haberler opelinde sürtünme oranı düşük yeni nesil şanzumanlar için çalıştığı yönünde. Artık firmaların sarsıntısız otomatik, dizel seçeneğinde VW tekelini kırması gerekiyor.

Opelin dna sinda geliştirme yoook hiçbirşey başaramaz

• Nihayet Türkiyeye gelmeye başlamış ancak 2.0 motorla geldiği için doğrudan vergi maduru. Tek donanım olarak ve fiyatı 140000 TL. Tabi insan bu paraya gider Mercedes E 180 alır. Başlamadan biten hayal bu olsa gerek.
  • Böyle giderse opel premium olur audiden kopya çekiyor.Bir omega daha bekliyorum.
    Imaginera olabilir mesela

• quote:

Nihayet Türkiyeye gelmeye başlamış ancak 2.0 motorla geldiği için doğrudan vergi maduru. Tek donanım olarak ve fiyatı 140000 TL. Tabi insan bu paraya gider Mercedes E 180 alır. Başlamadan biten hayal bu olsa gerek.

En boşuda 69bin tl 1.4 motor

• quote:

Orijinalden alıntı: rahimavci

quote:

Nihayet Türkiyeye gelmeye başlamış ancak 2.0 motorla geldiği için doğrudan vergi maduru. Tek donanım olarak ve fiyatı 140000 TL. Tabi insan bu paraya gider Mercedes E 180 alır. Başlamadan biten hayal bu olsa gerek.

Hocam 64000 tl den başlayan normal insignalar. Insigna country tourer 14000 diye gördüm. Ancak insigna fiyatlarındada gariplik var sadece makyaj farkı 10000 tl olurmu.tabi donanım farkı varmı bilmiyorum bakmak lağzım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rahimavci

quote:

Hocam 64000 tl den başlayan normal insignalar. Insigna country tourer 14000 diye gördüm. Ancak insigna fiyatlarındada gariplik var sadece makyaj farkı 10000 tl olurmu.tabi donanım farkı varmı bilmiyorum bakmak lağzım

Evet evet en boşu ve sedan kasası
    senin dediğin 140bin küsür onuda kim alır bilemiyorum o para opele verilmeeeez...

Daha o fiyatlara inanmıyorum ben çok yukselir bide baz ve full arasında ne olacak bilemiyiruz

• Şuan Opel Astra Sedan Classic kullanıyorum. Kalite olarak çok memnunum ancak iyi bir araç için sadece kalite yetmiyor performans ve ekenomide önemli. Türkiyede dizel satışları %80 e yaklaştı ve otomatik seçeneği bayagı ilgi görüyor. Malesef VW dışında sarsıntısız otomatik olan yok. Volvo powershift leri saymassak. Hadi tasarruflu ve benzinli otomatik olsun dersen yine VW önde. Opel 1.6 Turbo SIDI çıkardı ancak yakıt tüketimi otomatiklerde 9.3 lt/100 km. Bu rakam VW Passat ta 7.8. Opelin daha çok yol alması lağzım ve acilen iyibir otomatik şanzumana ihtiyacı var. Bu konuda Toyota yı tebrik etmek lağzım. Corolla 1.6 132 bg CVT şanzumanla 7.3 yakıt tüketimini yakalamış. Hem atmosferik bir motor ve CVT şanzumanla, gerçekten Japon mühendisliğini göstermiş. Benzer motor ve CVT şanzumanla Honda Civic eco mod sürüşünde 9.6 yakıyor. Bildiğiniz gibi CVT otomatik şanzuman sarıntısız geçiş sağlayan ve sorunsuzluğu ile ünlü. Benim için Toyota Corollaya ısındı ancak kendi aracımı değiştirecek kadar değil. Eğer İnsigna az yakan 1.4 T, otomatik geliştire bilse idi hiç düşünmeden bayiye giderdim. İnsignanın ayrı bir spor ruhu var. Tasarım ve kalite olarak 10 numara. Ama yakıt tüketimini iyileştiremeden başarı şansı az.

• Evvet arkidişler,yani opel insignia 10 ekim 2013 tarihinden itibaren showroomlarda olacak ve satışlar başlıcak,ama türkiyenini uzak bayileri kurban bayramı sonrası haftaya gün veriyorlar,yani ekimin son haftası tüm türkieyede 100 de 100 satışa sunuluyo ve bomba haberlerle geliyor,1.6 170hp lik motorlarda artık otomatik vites seçeneği var.170hp lik motor 73 bin tl den başlayan fiyatlarla otomobil severlerle buluşcak,şindiden hıyarlı uğurlu olsun :D
  • fiyatı ekonomik olursa hiç düşünmem. elveda vw merhaba opel.
  • muhteşem olmuş özellikle arkadan görüntüsü çok şık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.