Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankara sigortalı olandan uzak durun. 2012 yılında Citroen c4 aracımda ön konsaldaki çekmece bozulmuştu ve bunun ek garantiden serviste değişimi için eksper şartı koymuştu ve bu işlem için eksper gelip kazalı araç nerede demişti Ekspere durumu anlattıktan sonrada rapor yazıldı ve çekmece değişmişti. Bu tür sorunlardan sonra citroen ankara sigorta ile olan anlaşmasını iptal edip kendi bünyesinde ek garanti vermeye başlamıştı ama şuan durum nedir bilmiyorum.

Yapılabiliyorsa opelin kendi garantisi olsun.
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    cumartesi bakıma gidince ayrıntılı bilgi alıp paylaşırım burda. ben sigorta şirketleri üzerinden uzatma olduğunu bilmiyodum
  • Antalya antoto'dan 09.11.2016'da aldığım "süper indirimli" fiyatlar şöyleydi:

+1 yıl 750, +2 yıl 1500, +3 yıl 2500 TL idi. (Hatta bu fiyatlar yıllık 30000km yani toplam 150000km için geçerli. Bir de yıllık 15000km olan var ama onun fiyatlarını sormadım; ki daha ucuzdur)

Dediğiniz gibi direk GM garantiliyor. Tüm Türkiye hatta KKTC'de geçerli. +Garanti boyunca, garanti kapsamında meydana gelen arızalar nedeniyle yolda kalma durumunda ücretsiz çekici yardımı ve çekiciyle servise giden aracınıza sınırsız süreli (sizin aracınız tamir edilip verilinceye kadar) ikame (muadil olacak) bir araç veriliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunaydinfn kullanıcısına yanıt
    Selam, ben Polo mu 2012 yılında sıfır almıştım, malum VW servisleride çok kazık. 2 yıl sonunda garanti biter bitmez mobiloto servis üzerinden yaptırdım bakımları ve acayip memnum kalmıştım. Mobiloto nun güzel yanı, orjinal parçalar ile kapınızın önünde, sizin kontrolünüzde yapıyorlar. Polo için 30, 45 ve 60bin bakımlarını yaptırmıştım.

insignia için baktım, parça ve işçilik dahil 250 gibi rakamlar çıkıyordu. Garantisi bitince bu değerlendirilebilir. Adamlar kurumsal firma ve 1 yıl garantide veriyorlar.

Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

Hocam yalnız çoooook iyi değil mi?

bende 4 yıldır polo Bluemotion kullanıyorum 1.2 TDI manuel. Aracımla uzun yol ortalama 110 - 140 arası giderdim 4.5LT olurdu.

Bu araç tank gibi ve ortalamanız 5.2 lt Maşallah nazar değmesin

Uzun yolda 110-120 kmh lerde eski teknoloji arabalar bile yakmıyor.Mühim olan şehiriçindeki değerler, ort hız 20-25 kmh de 7 litre yakıyorsa bu araba tebrik etmek lazım mesela :)

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

20 kmh yoğun trafik koyabilir msnz bir de ? 31 kmh akıcı sayılabilecek bi hız çünkü.

• bianconera kullanıcısına yanıt
    O hızlara düşersem tamam atarım hocam. Malum daha yeni araç ve açıkcası zorunda olmadıkça da o ortalamaları tutturmamak için motosiklet kullanmayı tercih ederim
  • Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum bi araç için kapora verdik. Şimdi bugün gittiğimde fiyatlara zam geleceğini ve yansıtacaklarını söylediler. Bu nasıl saçmalık ya niye en başta pazarlık yaptık ozaman. Bu durumda diretmeye gerek var mı ? Hakları var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gunaydinfn

ben de opel gerçek otoyla görüştüm. hatta servis randevusu aldım cumartesine. 1 yıllık 400 küsür 2 yıllık da 900 küsür dedi garanti uzatma için. doğru duyduğuma eminim ama bayan şaşırmış olabilir

Günlük taze fiyatları yazayım;
    Yıllık 15.000 km +2yıl = 1.216,39 tl / +3yıl = 1.944,36 tl
    Yıllık 30.000 km +2yıl = 1.833,60 tl / +3yıl = 2.909,37 tl
    .
    15.000 km servis bakım fiyatı 982.000 tl dir, ancak size %10 parça ve % 10 işçilik indirimi sağlayabilirim, dedi Gerçek Oto yetkilisi.
    .
    Çetaş da aynı fiyatları verdi bugün, servis bakım için 850TL dediler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum bi araç için kapora verdik. Şimdi bugün gittiğimde fiyatlara zam geleceğini ve yansıtacaklarını söylediler. Bu nasıl saçmalık ya niye en başta pazarlık yaptık ozaman. Bu durumda diretmeye gerek var mı ? Hakları var mı ?

Paranın tamamını vermediyseniz istedikleri zammı yansitirlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum bi araç için kapora verdik. Şimdi bugün gittiğimde fiyatlara zam geleceğini ve yansıtacaklarını söylediler. Bu nasıl saçmalık ya niye en başta pazarlık yaptık ozaman. Bu durumda diretmeye gerek var mı ? Hakları var mı ?

Ben de kapora vermiştim, aracı bu haftasonu alabileceğim, ama benimki stoktaki araç, bugün zam geldi dedi yetkili arkadaş, ama size etkilenmeyeceksiniz dedi.
  • Bende sadece kapora verdim bekliyorum ve bugun aracın 24 ünde gümrüğe gireceğini söylediler. Zam..vs yansıtırlar ise ben direkt genel müdere filan çıkarım

Çünkü satış temsilcisi arkadaş, kapora verirken özellikle aracı sizin adınızı ayıralım, zamlardan etkilenmeyelim..vs demişti. Bakalım ne olacak şimdi
  • quote:

Yapılan kesinlikle etik değil. Sanırım "Opel - izmir mercanlar" yapıyor. Peki zam olayı ne kadar gelmiş, size bir bilgi verdiler mi?
  • Siz hangi donanım paketi için kaç paraya anlaşmıştınız? Zam ne kadar gelmiş? Şimdi son fiyat nedir yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsoylu -- 21 Kasım 2016; 21:07:28 >
  • ya millet bizim aracı satmak üzereyiz.. ama kritik bi durum var. yani benim bilmediğim bi durum. alıcı 2nci el taşıt kredisi çekti.

önce noterde devir sonra parayı alacakmışım? nedir bu olay? dolandırılmayalım ayaküstü. bu şekilde araç alıp satmadım hiç??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzam

quote:

Paranın tamamını vermediyseniz istedikleri zammı yansitirlar

Ben paranın tamamını vermek istemesem evet belki ama zaten param hazır. Ama şimdi alamayız araç gelecek kontrol edeceğiz dediler. Sorun çıkmasın diye şimdi parasını almıyoruz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: military55

quote:

Ben de kapora vermiştim, aracı bu haftasonu alabileceğim, ama benimki stoktaki araç, bugün zam geldi dedi yetkili arkadaş, ama size etkilenmeyeceksiniz dedi.

Siz hangi aracı aldınız? Ozaman siz sadece plaka vs gibi işlemleri bekliyorsunuz şuan.
  • quote:

Bende sadece kapora verdim bekliyorum ve bugun aracın 24 ünde gümrüğe gireceğini söylediler. Zam..vs yansıtırlar ise ben direkt genel müdere filan çıkarım

Çünkü satış temsilcisi arkadaş, kapora verirken özellikle aracı sizin adınızı ayıralım, zamlardan etkilenmeyelim..vs demişti. Bakalım ne olacak şimdi

Fakat şöyle bir durum var hocam gümrük işlemleri olmayan aracın fiyatı artar diye duydum şimdi. Ayrıca şöyle bir yazı gelmiş Yolda olan ve gümrükte bekleyen tüm araçların satış fiyatına zam gelecektir diye bir yazı gelmiş bayilere. Bunu söyleyen başka bir bayi. Aldığım yer değil.

• quote:

quote:

Yapılan kesinlikle etik değil. Sanırım "Opel - izmir mercanlar" yapıyor. Peki zam olayı ne kadar gelmiş, size bir bilgi verdiler mi?

Zaten şimdi araştırıcam. Eğer ki sadece bunu yapan bizim bayi ise satılan arabaya zam yapmak bence yanlış. Çünkü sen daha gelmeyen arabaya kapora verip onu alıyorsun. Sonra ki zamlar etkilememesi gerekiyor. Duyduğuma göre 1300 TL zam gelmiş başka bayiden duyduğum bu. Benim bayi daha bişey söylemedi. Haber veririm demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsoylu

Siz hangi donanım paketi için kaç paraya anlaşmıştınız? Zam ne kadar gelmiş? Şimdi son fiyat nedir yani?

Ben Opel insignia 1.6 136 hp dizel otomatik sport beyaz model için 107.000 TL ye anlaşmıştım. şimdi yeni fiyat belli değil malesef. Çarşamba arayıp bilgi vereceğiz dediler. Duyduğuma göre 1300 TL zam gelmiş. Bu ay yapılan 3.zam bu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: military55

quote:

Siz hangi aracı aldınız? Ozaman siz sadece plaka vs gibi işlemleri bekliyorsunuz şuan.

1.6cdti otomatik cosmo+cgp2 asteroid gri , filo indirimli, 24 Kasımdan önce fatura kesemiyoruz demişlerdi, hem de bizim kredi onayı yarına kaldı, plaka, trafik işlemleri yarından sonra.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.