Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilginç bir olay yaşıyorum acaba sizinde başınıza geldimi?

İnsignia 2016 1.6 CDTI Cosmo sahibiyim. 76 bin km.
    Araçla klima kapalı sakin giderken aniden dip gaz yapıyorum, birden klima çalışıyor içeriye soğuk hava üflüyor ve dip gaz sonrası normale dönünce klima kapanıyor ve çok pis klima kokusu geliyor araba içine. Aslında klima açtığını ilk başlarda anlamadım ama bir kaç kez deneyince fark ettim. Klima ışığı yanmıyor ama içeriye soğuk hava geliyor ardından klima kokusu geliyor (hani ilk çalıştırmada aç kapa yapınca pis bi kokusu olur ya işte o)

Yaşayan var mı yada bir denermisiniz sizdede oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2018 Insignia grand sport aracım var bir türkü xhomi redmi note 7 telefonumu araç ekranına yansıtamadim. USB ile Android Auto bağlanmıyor. Kırmızı ekran 16 kodlu iletişim hatası veriyor

• finansmy F kullanıcısına yanıt
    Hocam onu actirmadan calismaz diye biliyorum.bazi servisler acabiliyor android autoyu.apple car play zaten acik.

• Cosmo ya da sport donanım insignia arıyorum dizel satmayı düşünen varsa özelden ulaşabilir

• 2016 cosmo aracıma GS tema yüklettim çoook güzel yaa 😍

• finansmy F kullanıcısına yanıt
    bağlantı kablonuzu değiştirin. kaliteli kablo deneyin. astra k da xiaomi mi5 ile aynı sorunu yaşadım. kabloyu değiştirdim düzeldi.
  • insi exclusive almayı düşünüyor

yeni insi'nin 2. eli de eski insi gibi kötü mü zorlanır mıyım
  • AdminAS kullanıcısına yanıt
    acaba nerede yüklettiniz ve ücreti nedir ? öğrenebilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERG81

Bu hafta yeni kasa 1.6 CDTi Excellence paket Insignia kullanma şansım oldu, yaklaşık 300 kilometre kadar. Açık konuşmak gerekirse devamı değil de bambaşka bir araç olmuş yeni kasası. Misal BMW 3 serisi bir sonraki kasasında bir önceki kasanın özelliklerini koruyup bir çok özelliğinde bir tık iyileştirmeye gider, ancak Insignia'da Opel bambaşka bir araç (özellikle sürüş olarak) ortaya çıkartmış. İyi veya kötü kesinlikle denilemez, sadece çok farklı.

Öncelikle Insignia A'daki direksiyon ve yüksek hızda yola oturma Insignia B'de kesinlikle yok. Yüksek hızda bile yeteri kadar sert değil direksiyon. Üstelik yol tutuş olarak ta Insignia A'nin dengeli yapısı B'de daha kolay önden kaymaya doğru gitmiş. Düzde ise Insgina A'daki tankvari gidiş passatvari "jölemsi" gidişe dönmüş. Ancak araçta 18" jant olmasına rağmen konforu fersah fersah artmış B'de. Aynı şekilde yüksek hızda tatsız olan yumuşak direksiyon şehir içinde yine belirgin şekilde daha konforlu, mükemmel kıvamda.

Motor sesi hissedilir şekilde azalmış ki bence A'da zaten yüksek değildi ancak yinede fark belli oluyor. Tepkileri de daha canlı, bunda 100 kilodan fazla hafiflemenin etkisi olabilir. Araç akmaya başladığını belirgin şekilde daha iyi hissettiriyor.

Bunun haricinde iç mekan tasarımı A'da sürücüyü sararken (ki en çok hoşuma giden yanlarından birisidir) B'de çok düz tasarım olmuş. İç mekanda en çok hoşuma giden arka koltuklar mesafeler olarak çağ atlamış A'ya göre. Gerek diz gerekse omuz mesafesi...

Bu arada aracı virajlarda ciddi zorlamama rağmen VW ve Peugeot araçlarındaki rijitlik sorunu tıpkı Insignia A gibi B'dede yok, beton gibi monokok gövde yapmışlar. Açıkçası rijitliğin yeni kasada da aynen devam etmesi çok hoşuma gitti (Misal VW Passat veya Peugeot 308'in tek tekerini dik bir kaldırıma yavaş yavaş çıkartın, tüm o gövdedeki rijitlik eksikliği gacır gucur hissedilir, gövde jöle gibi esner. Rijitlik ne kadar yüksekse viraj performansı ve aracın uzun yıllar dayanımı o kadar yükselir).

Özetle Insginia B konfor arayanlar için biçilmiş kaftan olmuş ancak dinamikleri Insginia A kadar yüksek değil veya öyle hissettiremiyor. Biri sürüş zevkinde üst çıta olmuş, biri konforda.
    Alır mıyım? İleride alırım orası ayrı
    Güzel değerlendirme olmuş, teşekkürler. Yeni kasada aracın yürürünü biraz yumusatmalari bence yerinde bir karar olmuş. Eski kasa gerçekten çok sert bir arabaydı. Hele makyajsizi bildiğin spor otomobil kıvamında idi.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Bir de en dolu paketi satan bayi olsa!

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Bir de en dolu paketi satan bayi olsa!
    E özel sipariş getirtin sizde.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sipariş falan almıyorlar “bu var bunu al” diyor adam kendi parasıyla sanki. ocak gelsin yeni satış hedefleri gözlerini karartır baygınlık geçirip peşimizden koşarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeMSo.

acaba nerede yüklettiniz ve ücreti nedir ? öğrenebilirmiyim ?
    İzmir, 400 tl

• AdminAS kullanıcısına yanıt
    Özel serviste mi yuklediler hocam? Amdroid Auto da yüklüyorlar mı acaba ?

• 2020 insi fiyatları belli oldu mu ne zaman damlar bayilere
  • Arkadaşlar gerçek yoğun trafikte, yanı istanbul şehir ici, zincirlikuyu, köprüler, maslak vs dizel otomatikte tüketim nasıl? Yani ortalama 20-25 km max hızda tüketim nasıl? Fabrika verisi şehiriçi 6.1 görünüyor, 9 ve üstünü görüyor mu ortalamada? 9 benim için psikolojik sınır.

• İzmir opel bayisi makyajlı İnsignia yaza kadar gelmeyecek dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdminAS

İzmir, 400 tl

Alıntıları Göster
    Hocam ben de İzmir'deyim, nerede yüklettiniz öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Özel serviste mi yuklediler hocam? Amdroid Auto da yüklüyorlar mı acaba ?
    Hocam servis değil şahıs.. Servisler bilmiyor bu işi

• quote:

Orijinalden alıntı: Magilum

Hocam ben de İzmir'deyim, nerede yüklettiniz öğrenebilir miyim?

Alıntıları Göster
    Hocam tema yükleme ile ilgili instagram hesabından ulaştım arkadaşlara isterseniz oradan yazın isterseniz özelden numarasını vereyim..

https://www.instagram.com/pro_opel_/?hl=af

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.