Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    güzel olmuş egzoslar.jant 19 sanırım konforu kötü etkilemiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colornick

Yeni ekran yansitma tavsiye ederim denedim güzel

https://youtu.be/wxlBeoLTa6M

Ben de kurdum ama henüz deneyemedim. Deneme video'larında hala Android telefonu ekrandan tam olarak kullanamadığımızı görüyorum. Şunu başarabilecek bir uygulama yok mudur acaba gerçekten.

Bulan olur ve parlaşırsa çok memnun olurum.

Bu uygulama ile Youtube ve telefondaki video'lar izlenebiliyor mu acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende sport donanım insignia araç var yolda seyir halinde giderken klima soğuk hava vermeyi kesti servise gidip baktırdığımda aracın tekerinden seken taş radyatörü delip klima gazını boşaltmış tamir işlemi için 1500 tl masraf çıkarttılar klima gazı orijinal tüpün içinde geliyormuş fiyatı 1000 tl tamir için 250 tl 250 tl de işçilik istiyorlar aracım garantili ama sorun araçtan kaynaklı değil kullanıcı hatası diyorlar sizce ne yapmalıyım

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Evet 19 ama konfor acisindan hic bir rahatsizlik hissetmiyorum. Hatta daha onceki f30 18” janta sahip aracimdan cok cok daha konforlu.

• AtaTuncel kullanıcısına yanıt
    Maşallah çok güzel olmuş, bende istiyorum, nasıl yapalım

Bende bugün aracı yıkadım, yıkadıktan sonra çok dikkat çekiyor

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

• kalkanizm K kullanıcısına yanıt
    1000 lira olan klima gazı mı? Eğer öyle ise dışarıda 80-100 liraya araç klimalarına gaz basıyorlar sakın vermeyin.

İkincisi 250 liraya delinen tüpü tamir için alacaklarsa ayrıca ayrıca 250 daha neyin işçiliği.

Gidin sanayine iyi bir ustaya, 100-150 liraya kaynak işinizi yapsın. 100-150'de gaz dolumu en fazla 300 liraya biter.
  • Merhaba,

Ekşi de biryqziya denk geldim, Bursa'da otoban da ters seride giren araç insignia ile kafa kafaya carpisiyor, insignia da 3 kişiye birsey olmamış;

https://eksisozluk.com/bursada-otobanda-meydana-gelen-feci-kaza--5592376?a=popular

• mitxen kullanıcısına yanıt
    Merhaba, insallah sağlıkları iyidir. Yolda neyle karşılaşacağımız belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

Maşallah çok güzel olmuş, bende istiyorum, nasıl yapalım

Bende bugün aracı yıkadım, yıkadıktan sonra çok dikkat çekiyor

maşallah satmadınız mı hala :)

• ayhand28 kullanıcısına yanıt
    yok hocam kıyamam

gerçekten piyasad bizim araç gibi dolu bulmak çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Yeni ekran yansitma tavsiye ederim denedim güzel

https://youtu.be/wxlBeoLTa6M

Ben de kurdum ama henüz deneyemedim. Deneme video'larında hala Android telefonu ekrandan tam olarak kullanamadığımızı görüyorum. Şunu başarabilecek bir uygulama yok mudur acaba gerçekten.

Bulan olur ve parlaşırsa çok memnun olurum.

Bu uygulama ile Youtube ve telefondaki video'lar izlenebiliyor mu acaba.

bu uygulama ile telefon ekranında ne varsa aracın ekranında video da izleniyor.
    telefondaki videoları izlemeyi zaten carstream ilede halletmiştik

• Hayırlı sabahlar
    Resimde ortadaki yukarı aşağı tuşları radyo kanallarını değiştiriyor ama alakasiz kanallarda geziyo o tuşlara degistirdigimiz kanallari nasil ayarlayabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colornick -- 14 Mart 2018; 10:56:50 >
  • ben cok ugrastimda olmuyo hocam, elle ekrandan degistiriyorum favori kanallari

• Aranan bulundu, konusu geçen, kullanıcıyı büyüleyen hem de farklı özelliklerin açılmasını sağlayan, daha modern ve zamana uyumlu çok işlevli gösterge. Eller neler yapmış, bizde de biri çıksa da yapsa Diğer çalışmaları sayfalarında mevcut,
    güzel işleri var.

• zincirkıran Z kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de çok anlayamadım valla, biraz kullanışsız geldi bana. Yani radyo favori kanallarınızı çok anlık gösteriyor ve hemen o menü kapanıyor, size kanalları taramak için çok zaman vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

Aranan bulundu, konusu geçen, kullanıcıyı büyüleyen hem de farklı özelliklerin açılmasını sağlayan, daha modern ve zamana uyumlu çok işlevli gösterge. Eller neler yapmış, bizde de biri çıksa da yapsa Diğer çalışmaları sayfalarında mevcut,
    güzel işleri var.

rus mu bu arkadaşlar ?
    türkiyede de bir arkadaş bunu serviste yükletti ama sağ tarafta bir türlü km bilgisini göstertemedi bundan dolayı eski menüye dönmüştü

• mat2000 kullanıcısına yanıt
    Sanayide 170 tl gaz basan ustalar var konuyu başka bir ildeki Opel servisiyle görüştüğümde 2015 ten önceki insignialar için bu fiyatta gaz basıldığını sonraki yıllarda üretilen araçların klima gazı özel olduğu için tüple geliyor bu servis tüpün fiyatını 1250 tl belirtti ücreti benim anlamadığım nokta bu araç sağlam ve kaliteli bir araçsa tekerden seken taşa karşı radyatörün muhafazası yok mu eğer muhafaza edebilecek kalitede değilse niye garanti kapsamında yapılamıyor araç 2 yılını doldurmadı bile

• hocam ayni durum vectra c de benim basima gelmisti, yolda seken cok kucuk bir tas tampondaki acikliktan girip klima radyatorunu delmisti, 100 liraya halletmistik tamir ve gazini. bana kalirsa garantiye girmemesi normal aslinda, cunku disardan bir zarar goruyo, aynanin kirilmasi gibi dusunun.ha klima kompresoru bozulur durduk yere o garantiye girer. ama gazin 1000 kusur lira olmasi sacmalik, kaputu acinca hangi klima gazinin konulmasi gerektigi yaziyodu eski vectrada, bizim araclarda da vardir muhtemelen. orda yazan gazi arastirmak lazim, farkli bir gaz olsa bile ben radyatoru disardan yaptirip normal klima gazini da basardim.

• quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

Hocam ben de çok anlayamadım valla, biraz kullanışsız geldi bana. Yani radyo favori kanallarınızı çok anlık gösteriyor ve hemen o menü kapanıyor, size kanalları taramak için çok zaman vermiyor.

cozen bir arkadas olursa burada paylasir hocam, sirf bu yuzden usbden sarki dinliyorum genelde cunku gercekten cok sacma yapmislar o menu kismini.

• quote:

Hayırlı sabahlar
    Resimde ortadaki yukarı aşağı tuşları radyo kanallarını değiştiriyor ama alakasiz kanallarda geziyo o tuşlara degistirdigimiz kanallari nasil ayarlayabiliriz

Normalde herhangi bir favori radyo açıkken, şu en soldaki aşağı ve yukarı tuşlardan birini basınca favori listesi açılıyor daha sonra ortadaki aşağı yukarı tuşlar ile yönlenebiliyordu diye hatırlıyorum?

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.