Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AtaTuncel kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yaptırmak istiyorum, Size ne kadar a mal olacak, birde nerede yaptiriyorsunuz?

• mitxen kullanıcısına yanıt
    Aracın üzerinde olan difüzörden bir parçayı da buna ekliyoruz. Difizör+egzos ucu 450 tl. Kargo ücreti bana ait ama anlaşmam olduğundan çok çok uyguna geldi. Montajını kendim yapıcam orjinal parça olduğu için silikon vs uğraşmıyorsun zaten. Bir tek egzoscuya gidip ucu bağlatıp ikinci boruyu çektiricem. Onun maliyetini henüz bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merakla sonuçları bekliyorum, lütfen buraları fotolayın

hocam f30 u arıyormusunuz :) muhakak aradığınız noktalar oluyordur da genel olarak 2 araç nasıl hissettiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

hocam f30 u arıyormusunuz :) muhakak aradığınız noktalar oluyordur da genel olarak 2 araç nasıl hissettiriyor

The bomb has been planted! Çok kritik soru

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Özlüyorum ara ara. Tasarım olarak çok iyi bir araçtı bence. İç dizaynı olsun dış dizaynı olsun hele ki o m diresiyonu yok mu ahhh. Güzel de gidiyordu aslında yazılım ile ama sorunluydu işte. Sanayiden çıkamıyordum. Lastiği rft olacak. Sürekli su mu eksiltecek. Hele ki o sağa çekme ve direksiyon titreme sorunu yok mu beni benden aldı. Saçımda beyazlar çıktı. Sert arabaydı. Opel'den çok memnunum. Yazılım ile de f30'un daki gibi hızlı olmasa da şuanki torku beni çok memnun ediyor.

İnsanlar çok yargıladı attan inip eşşeğe bindin diye ama takan kim. F30 sadece Bmw'ydi. Dolu araç severim ben. Spotify'den müziği kablo bağlayarak dinliyordum pehhh. Koltuk ısıtma vs hiç bir şey yoktu.

Bu aracı satarsam bir tek aydi 2.0 tdi quattro için satarım gibi. Keşke satıp bunu almasaydım demedim hiç bir zaman. Ha bir de f30 alınacaksa 320i'den aşağısı almayacaksın. 316i falan yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atatuncel -- 9 Mart 2018; 19:14:49 >

• Insignia Cosmo'yu almadan önce uzun zaman F30-3.20 iED baktım. Ama Insignia'yı aldığım rakama boş, 3-4 yaşında, km'si yüksek ya da ağır hasar kayıtlı araçlar vardı hep. Temiz, Cosmo kadar donanımlı 3.20 iED baktım ki 150 bin TL'den aşağı yok sonunda pes edip Insignia aldım.

BMW alacaksan, mümkünse sıfır, değilse düşük km'de ve donanımlısını almak lazım. Ama onlar da Euro kuru yüzünden artık abartılı pahalı. Insignia'nın isim dışında hiçbir eksiği yok bence, gayet dolu ve kaliteli bir araç.

• hakkan H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Bir araba alıyorsan en dolusunu alacaksın. Boş ama Bmw diye almak çok mantıksız geliyor bana.

• Merhaba, aracı aldığımdan bu yana GEZI A kısmını hiç sıfırlamadim ve ortalama 5.6

• hocam ayni ortalama hizla 6-6.5 falan oluyo rahat rahat, cok kasmam az yaksin die ama cok basmam da. tam orta ayarda kullaniyom. otomatik viteste dikkat etmedigimiz bisey mi var kullanimda? geneli sehirici kullanim sizinki galiba. araci ilk aldigimda 7 bin kmyi hic sifirlamamisti arkadas, 9 kusur yaziyodu 27 km ortalamaya.

• Yeni ekran yansitma tavsiye ederim denedim güzel

https://youtu.be/wxlBeoLTa6M

• quote:

Orijinalden alıntı: colornick

Yeni ekran yansitma tavsiye ederim denedim güzel

yoksa tüm uygulamaları mı kullanabiliyoruz bana mı öyle geldi ? denediniz mi siz tüm uygulamalara erişilebiliyor mu?

• Yazılım veya başka yolla (rail sensör cipi) aracın hp ve torkunu artıran arkadaşlar

Yakıtta (normal kullanımda) olumlu bir gelişme oldumu

Ve eriştığiniz güz ve tork ne oldu acaba?

Cevaplarsanız sevinirim

• quote:

Uygulamayı biraz inceledimhttps://github.com/slashmax/AAMirror github sayfası, bazı özellikler için root gerektiriyor, bir ara cihazımı rootlayıp deneyeceğim.Teşekkürler paylaştığınız için.

Türkçe video isteyenler için biri çekmiş :https://www.youtube.com/watch?v=XiS7Wn5BqX4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualWorld -- 10 Mart 2018; 21:28:9 >

• zincirkıran Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bende tamamen ortam şartlarına göre kullanırım. Dün İstanbul bursa yeni yoldan geldim, genelde 140 altına düşmedi.

Mümkün olduğu kadar fren e az basma mevzusu aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

yoksa tüm uygulamaları mı kullanabiliyoruz bana mı öyle geldi ? denediniz mi siz tüm uygulamalara erişilebiliyor mu?

Evet tüm uygulamalar ekrandan kullaniliyo ama bi yere kadar ekrandan kullanilio denedim güzel

• Difuzor isini hallettim bir guzel yikayip fotografladim. Toplam maliyet 750 tl oldu. Ikinci cikisida aktiflestirdim.

• gayet guzel olmus :) bizim araclarin ciddi eksiklerinden biri cift cikis egzoz. o eklemeleri yapan opel nie onu eksik birakmis anlamiyorum. bende yaptirmak istiyorum ilerde de koseli egzoz uclari var, difizoru falan ona gore kestirmek gerek. bu parcalar orjinal saniyorum, koseli egzoza gore olsaydi tadindan yenmezdi

• zincirkıran Z kullanıcısına yanıt
    orjinalden yanayim ben

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.