Şimdi Ara

Opel'in satılması hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat ta çalışan bir tanıdığımdan duyduğuma göre Chevrolet'in Avrupa'dan çekilme hamlesi sonrası Opelin Fiat ya da VW ye satılması ve sonrasında GM in Avrupa'dan komple çekilmesi söz konusu.
    Araç alma planı yapılırken GM in bu istikrarsız stratejisinin hesaba katması yararlı olacaktır

• vw ya da fiat 2sininde almasıyla çok ilginç şeyler olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

vw ya da fiat 2sininde almasıyla çok ilginç şeyler olur
    koskoca gmnin avrupadan çekilmesi ne demek biliyormusunuz...
    madem tamamen avrupadan çekilecek ne diye 1.6 sidi 1.6 cdti motorları yaptı...

aparagas haber geçiniz...
  • Kaynak cok saglam
  • Vw almasin opelin tasarimlarina yazik olur ,opeli de dikdortgen gormeyelim bari .
    Tekellesme tuketiciye zarar ayrica , ki avrupadan tamamen cekilmez GM haber asilsizdir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Kaynak cok saglam
    Çalışan iyi sallamış.
  • Lada satın alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Lada satın alır
    kapitalizm bitmedikçe GM bitmez.
    arkadaş uydurmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayri77

arkadaş uydurmuş...

Alıntıları Göster
    Opel gm'den kurtulursa kurtulsun da sonra kime satılırsa satılır. Direk rakibi olan vw'ye gideceğini pek zannetmiyorum ben. Ama fiat'ın alması ihtimal olur, fiatta dandini dandini araba yapıp bolca satarak sürümden kazandığı dev bütçesiyle opeli adam gibi eski günlerine dönndürür diye tahmin ediyorum. Hatta vw ile horoz dövüşü yaptırır avrupada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayri77

arkadaş uydurmuş...

Alıntıları Göster
    chevy'nin avrupadan çekilmesi opelin satışlarını baltalaması ile alakalı olabilir
    GM böyle bir pazarı bırakmaz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KayarakMüdahale -- 7 Aralık 2013; 18:49:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayarakMüdahale

chevy'nin avrupadan çekilmesi opelin satışlarını baltalaması ile alakalı olabilir
    GM böyle bir pazarı bırakmaz ...

Alıntıları Göster
    VW Opel'i alsın, adam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deserthawk -- 7 Aralık 2013; 18:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

VW ancak kendi araçlarını öne çıkaracak politikalar izler.Örneği önünüzde buyurun herhangi bir yetkili satıcıya gidin kendiniz gözlemleyin.4. plana düşer VW alırsa ki haber asparagas çünkü eğer böyle birşey olacak olsa 1.6 motorlar olmazdı.Amerikaya satacak değil heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

quote:

VW ancak kendi araçlarını öne çıkaracak politikalar izler.Örneği önünüzde buyurun herhangi bir yetkili satıcıya gidin kendiniz gözlemleyin.4. plana düşer VW alırsa ki haber asparagas çünkü eğer böyle birşey olacak olsa 1.6 motorlar olmazdı.Amerikaya satacak değil heralde.

Latife yapıyorum zaten.

Opel güzel markadır, inşallah GM elinde heba olup gitmez.
  • quote:

quote:

quote:

Latife yapıyorum zaten.

Sizinki belli oluyor da gerçekten böyle düşünecekler de var forumda.Ben de sizin gibi düşünüyorum inşallah harcanmaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Latife yapıyorum zaten.

Sizinki belli oluyor da gerçekten böyle düşünecekler de var forumda.Ben de sizin gibi düşünüyorum inşallah harcanmaz.

Alıntıları Göster
    hemen yayalım.
  • Kaynaga bak hele. Fiatta calisan bir tanidikmis. Duyanda ceo sanacak. O olsa bile bu tarz bilgiler istihbarat iceriklidir ve paylasilmaz. Amma meraklisiniz element uydurmaya.
  • Fiatta çalışan akrabayi birak bu tür bir haberi fiat-opel turkiyenin genel müdürleri bile alamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Fiatta çalışan akrabayi birak bu tür bir haberi fiat-opel turkiyenin genel müdürleri bile alamaz.

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheStig

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Fiatta çalışan akrabayi birak bu tür bir haberi fiat-opel turkiyenin genel müdürleri bile alamaz.

aynen

Alıntıları Göster
    opel geçenlerde bilmem kaç milyar $ motor gelişimi için yatırım yapacağını açıklamıştı avrupa pazarında gm opel ile tek yol devam edecek. bence opel kalitesini artırmaya yönelik çabalar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_blue

opel geçenlerde bilmem kaç milyar $ motor gelişimi için yatırım yapacağını açıklamıştı avrupa pazarında gm opel ile tek yol devam edecek. bence opel kalitesini artırmaya yönelik çabalar bunlar

Alıntıları Göster
    Bu saçmalıkalara inanmak zor !!!

Gm Chevrolet Avrupadan çekiyor neden satış politikası ve stretejisi uyguluyor .

USA da Opel markasını kimse bilmez ama Chevrolet kime sorsan iyi bilir.

Gm Chevrolet çekmesinin asıl sebebi Opel markasını Avrupada diğer rakipleri ile kıran kırana mücadeleye sokmak.

Bunun içinde kaliteli motora yatırım başlattı ve iç malzeme kalitesinide dahada artıracak iyi rekabet etmek için.

Rakibi Golfün yediği pastadan daha büyük pay almak istediği için ve kaliteyi artıracak ama almak isyenler için fiatıda artacak.

Kısacası şimdiki gibi başlangıç limiti 40 civarı Astra alanlar 50 den aşağıya alacaklarını sanmıyorum seneye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 7 Aralık 2013; 20:24:28 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.