Şimdi Ara

Opel Grandland X kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
10
Favori
20.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orjinal geri görüş kamerasını alıp kendimiz takamaz mıyız acaba enjoy paket için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 12 Nisan 2020; 17:20:55 >
  • crepis C kullanıcısına yanıt
    Kaca aldiniz skyline mi paketi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sade enjoy cam taban yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, Uzun araştırmalarım sonucu Aracıma Llumar ATR20 CAM FİLMİ Uygulaması yaptırdım, düşünen arkadaşlar için örnek olsun diye paylaşıyorum, Lumar ATC20 5 YIL garantili, ben Lumar ATR20 10 yıl garantili yaptırdım, koyuluk gayet iyi

UYOpel Grandland X kullanıcılarıOpel Grandland X kullanıcılarıOpel Grandland X kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisBey08

Merhaba, Uzun araştırmalarım sonucu Aracıma Llumar ATR20 CAM FİLMİ Uygulaması yaptırdım, düşünen arkadaşlar için örnek olsun diye paylaşıyorum, Lumar ATC20 5 YIL garantili, ben Lumar ATR20 10 yıl garantili yaptırdım, koyuluk gayet iyi

UY
    güzel gözüküyor hocam hayırlı olsun. kaç liraya yaptırdınız acaba cam filmini? herhangi bir trim falan sökmediler değil mi film çekerken?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

güzel gözüküyor hocam hayırlı olsun. kaç liraya yaptırdınız acaba cam filmini? herhangi bir trim falan sökmediler değil mi film çekerken?

Alıntıları Göster
    750 TL yaptılar, Kahramanmaraş Lumar Bayi, hiç bir şey sökmeden yaptılar, güneşte arabanın içine binince farkı hissediyorsunuz, Cam filmlerini kesinlikle bayilere yaptırın, ne marka olursa olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisBey08

750 TL yaptılar, Kahramanmaraş Lumar Bayi, hiç bir şey sökmeden yaptılar, güneşte arabanın içine binince farkı hissediyorsunuz, Cam filmlerini kesinlikle bayilere yaptırın, ne marka olursa olsun...

Alıntıları Göster
    anladım. kaç numara film taktırdınız?
  • %25, yaklaşık 2 numara geliyorOpel Grandland X kullanıcıları
  • pardon % 20
  • Bende Grandland X alma aşamasındayım. Kısmetse önümüzdeki hafta kaporayı vereceğim.

GRANDLAND X 1.5 DİZEL 130HP ENJOY MANUEL VİTES için aldığım en iyi fiyat 198.000.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Bende Grandland X alma aşamasındayım. Kısmetse önümüzdeki hafta kaporayı vereceğim.

GRANDLAND X 1.5 DİZEL 130HP ENJOY MANUEL VİTES için aldığım en iyi fiyat 198.000.
    Hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin...

• Merhaba,

Grandland X almak için son adımdayım, alternatif araçlara bakıyorum.
    2019 Enjoy ile 2020 Enjoy arasında bazı farklar var sanırım. 17 inchten 18 inche geçiş bunlardan biri.
    2019 Enjoy paketlerde Full LED far var mıdır?
    2020 katalogdaki açıklamayı aşağıya alıntıladım.
    Bilgi sahibi olan kimse var mıdır?
    Teşekkürler, iyi günler

-------------------
    "FULL LED ÖN FARLAR
    Essentia’dan itibaren standart olarak sunulan Full LED
    ön farlar kusursuz aydınlatma sağlar."
    -------------------
  • Merhaba,

Ben de dün Bursa Neskardan 2020 1.2 AT Enjoy Skyline aracımı teslim aldım.
    Ankarada yaşıyorum ve 400 kmlik ilk sürüş ve konfor izlenimlerim çok olumlu.

130 HP 230 Nm motor performans için fazlasıyla yeterli. Her koşulda gerekli gücü veriyor, agresif kullanımda yakıt tüketimini gözönüne almak kaydıyla.
    BMW 1.5 136 HP 220 Nm motor ile paralel bir performans sağladığını söyleyebilirim.
    Dünkü kullanım ortalamam 7.3 litre. Aracın ilk 400 kmsi olmasına rağmen çok iyi bir değer diye düşünüyorum. Uzun dönemde şehirdışı 6 şehiriçi 7 litre arası tüketimim olacağını öngörüyorum.

Alt devirlerde düşük tork verirken motor hafif homurdayarak çalışıyor. Bunu olumsuz bulanlar olabilir ancak benim için sorun değil. VW 1.4 TSI motorun sesine benzer şekilde, bilenler için. Yüksek tork verirken de daha büyük V sıralı motorlardaki gibi güzel bir ses veriyor.

Kabinin sessizliği gayet güzel, malzeme kalitesini zaten daha önce incelemiş ve beğenmiştim.

Şimdilik pek olumsuz bir deneyimim olmadı. Zaman içerisinde deneyimlerimi paylaşacağım.

Bu arada Türkiye geneli stok ve fiyatlarla ilgili de bilgi sahibi oldum.
    Bilgi almak isteyenler özelden yazabilirler.

Herkese sağlıklı günler diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastertigu -- 23 Nisan 2020; 13:48:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mastertigu

Merhaba,

Ben de dün Bursa Neskardan 2020 1.2 AT Enjoy Skyline aracımı teslim aldım.
    Ankarada yaşıyorum ve 400 kmlik ilk sürüş ve konfor izlenimlerim çok olumlu.

130 HP 230 Nm motor performans için fazlasıyla yeterli. Her koşulda gerekli gücü veriyor, agresif kullanımda yakıt tüketimini gözönüne almak kaydıyla.
    BMW 1.5 136 HP 220 Nm motor ile paralel bir performans sağladığını söyleyebilirim.
    Dünkü kullanım ortalamam 7.3 litre. Aracın ilk 400 kmsi olmasına rağmen çok iyi bir değer diye düşünüyorum. Uzun dönemde şehirdışı 6 şehiriçi 7 litre arası tüketimim olacağını öngörüyorum.

Alt devirlerde düşük tork verirken motor hafif homurdayarak çalışıyor. Bunu olumsuz bulanlar olabilir ancak benim için sorun değil. VW 1.4 TSI motorun sesine benzer şekilde, bilenler için. Yüksek tork verirken de daha büyük V sıralı motorlardaki gibi güzel bir ses veriyor.

Kabinin sessizliği gayet güzel, malzeme kalitesini zaten daha önce incelemiş ve beğenmiştim.

Şimdilik pek olumsuz bir deneyimim olmadı. Zaman içerisinde deneyimlerimi paylaşacağım.

Bu arada Türkiye geneli stok ve fiyatlarla ilgili de bilgi sahibi oldum.
    Bilgi almak isteyenler özelden yazabilirler.

Herkese sağlıklı günler diliyorum
    Hayırlı olsun, Kazasız belasız sürüşler diliyorum... Kusursuz araç yoktur, her aracın muhakkak bir eksisi vardır önemli olan artıların kusurları kapatmasıdır, bu da bu araçta fazlasıyla var.

• 1.5 dizel at6 enjoy veya enjoy explorer için fiyat alan var mı acaba?
  • Merhaba,

1 Mayıs itibariyle Grandland X'lere zam gelmiş görünüyor.
    Özellikle 1.2 benzinliler daha çok artmış.
    Kötü haber ama bilgilendirmek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastertigu

Merhaba,

1 Mayıs itibariyle Grandland X'lere zam gelmiş görünüyor.
    Özellikle 1.2 benzinliler daha çok artmış.
    Kötü haber ama bilgilendirmek istedim.
    Araçlara sürekli olarak zam geliyor artık
  • Bizde Mayıs'ta Grandland X aldık.

Henüz yol yapmadık ama şehir içi çok keyifli bir araç.

Android auto kullanımı, anahtarsız giriş çalıştırma sistemi, elektrik li bagaj ve ambiyans ışıklandırma bizim için çok hoş özellikleri.

Opel Grandland X kullanıcıları

Opel Grandland X kullanıcıları

• 2020 grandland x enjoy explorer pakette aynalar katlanmıyor mu? ayarlardan bulamadım.
  • KATLANMIYOR MAALESEF
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.