Şimdi Ara

Opel Grandland X kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
10
Favori
20.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu enjoy paketlerde vitesi geri takınca aynaların aşağıya inme özelliği var mı? bir de gizli özellik falan açamıyor muyuz bu grandland x lerde vw grubundaki gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

bu enjoy paketlerde vitesi geri takınca aynaların aşağıya inme özelliği var mı? bir de gizli özellik falan açamıyor muyuz bu grandland x lerde vw grubundaki gibi?
    Geri vitese takınca benim aynalar inmiyor hocam, far buğulanma sorununu hallettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisBey08

Geri vitese takınca benim aynalar inmiyor hocam, far buğulanma sorununu hallettiniz mi ?

Alıntıları Göster
    bugün saat 10 için randevu almıştım ama gidemedim işler yüzünden. bu arada dün kia marka yeni bir araç gördüm. yeniye benziyordu. onun da farları buğu yapmıştı benimki gibi. acaba normal bir durum mu diye düşünmedim değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 3 Aralık 2019; 14:3:0 >

• enjoy donanıma bagaj ışığı koymamak kalleşliktir, terbiyesizliktir. torpidoda bile ışık varken bagajda ışık yok.
  • önceki aracımın kornası yumuşaktı, rahatça çalabiliyordum ama bu grandlandın kornasını çalmak için çok sert basmak gerekiyor benim aracımda. kısa bir "bip" yapayım derken anasına sövmüş gibi basıyorum istemeden.

sizin araçlarınızın da kornası böyle sert mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 2 Ocak 2020; 21:59:52 >
  • quote:

önceki aracımın kornası yumuşaktı, rahatça çalabiliyordum ama bu grandlandın kornasını çalmak için çok sert basmak gerekiyor benim aracımda. kısa bir "bip" yapayım derken anasına sövmüş gibi basıyorum istemeden.

sizin araçlarınızın da kornası böyle sert mi?
    bir araçtan diğerine geçerken mutlaka eskiyi özletecek değişiklikler olur.Opel iyi arabadır. çabuk alışırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelim forum Yerine facebook grupları türedi. orda da kim ne yazıyor belli değil.bende eskiyi özleyenlerdenim.donanım forum istiyorum.

• grandım gelsin burda Yazacam

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

grandım gelsin burda Yazacam
    siz zaten grandland sahibi değil miydiniz hocam?
  • quote:

siz zaten grandland sahibi değil miydiniz hocam?

Alıntıları Göster
    yok aracın gelmesini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

yok aracın gelmesini bekliyorum.

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun şimdiden. hangi paket-motor-renk sipariş ettiniz? kaç tl den?
  • quote:

Alıntıları Göster
    beyaz dizel otomatik exelance cam tavanlı istedik ama 2 aydır araç Yok.bekliyoruz bakalım.

• quote:

Alıntıları Göster
    fiyat konusunda konuşmadık.araç gelmeden fiyat vermiyorlar

• bazen kadran selamlama takılıyor aracımı çalıştırırken. sizde de oluyor mu? bir de bu grandland ların firmware larını kendimiz güncelleyemez miyiz?
  • arkadaşlar selamlar Allah nasip ederse bi kaç güne bende 1,5 dizel at enjoy beyaz renk grandland x ile aranızdayım
    bu araçlarda rodaj durumu var mı kullanırken dikkat etmem gereken durumlar var mı
    daha önceki aracım manueldi gerçi zaman zaman arkadaşların otomatik araçlarını kullandım ama yine de sizin yorumlarınızı almak isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodaj durumu yok, çalıştır git, en sağlam otomotik şanzımanlardan birine sahip tam otomatik tork konvertörlü şanzıman var, Çok seri geçişler ve hızlanmalar olmasa da sağlamlık konusunda gayet başarılı, Hayırlı olsun...
  • quote:

bazen kadran selamlama takılıyor aracımı çalıştırırken. sizde de oluyor mu? bir de bu grandland ların firmware larını kendimiz güncelleyemez miyiz?
    Benim araç selam vermiyor, araçtan araca değişiyor, insanlar gibi bazıları selam alır verir, bazıları görmezden gelir, seninki ne güzel ki selamlıyor :) Donanım güncellemesi, güvenlik ve motor güncellemeleri her araçta yapılıyor, yazılım atılabiliyor, ama en iyisi orjinal halinde bırakmak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepis

arkadaşlar selamlar Allah nasip ederse bi kaç güne bende 1,5 dizel at enjoy beyaz renk grandland x ile aranızdayım
    bu araçlarda rodaj durumu var mı kullanırken dikkat etmem gereken durumlar var mı
    daha önceki aracım manueldi gerçi zaman zaman arkadaşların otomatik araçlarını kullandım ama yine de sizin yorumlarınızı almak isterim
    kaça aldınız hocam hayırlı olsun. bende de aynı paket ve motor araç var. sedefli beyaz. 2 kasımda teslim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 6 Nisan 2020; 12:45:22 >
  • Kardeş muafiyetli 138 bine anlaştık ancak arac daha gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • peuget 3008 almayı düşünüyordum ama bayilerin kendi kafalarına göre fiyat uydurmaları beni bezdirdi, öyle ki liste fiyatlarının altında satılan araç modelleri vardı, acaba bunlarda da böyle mi ? 1.5 enjoy dizel in fiyatı opelin kendi sitesinde 214,000 TL , acaba bayiler bu fiyattan mı veriyor, nisan ayı için fiyat alan oldu mu arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.