Şimdi Ara

opel fiyat güncellemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • opel astrayı takip ediyordum. sedan versiyonunda geçen hafta ile bu hafta arasında yaklaşık 1500 - 2500 tl zam yapılmış. döviz kuru aşağı eğimdeyken bu zam düşündürücü oldu.

http://www.piyasadoviz.com/tcmb

http://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/11_Brochure_Library/04_Price_Lists/MY_2015_opel_fiyat_listesi_15.05.2015.pdf

• Otomobil satışları son gaz devam ediyor ben olsam bende zam yaparım. =)
  • Yazık olmuş. Opel en azindan 5-6 zam yapmasa pazar payını B-C-D segmentinde birkaç puan rahatlıkla attırırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlara hala showroomlarda hala kuyruk oluyorsa, "50 bine B sınıfı, 80 bine C sınıfı mı olur yahu!" diyeni (bu forumda olduğu gibi) dövüyolarsa;

1500-2000 TL'cik zama yatsın kalksın şükretsin vatandaş...
  • Güncelleme.... Zam gelince güncelleme olur. İndirim olunca da kaçırılmayacak fırsatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık güncelleme, içerik zam...
    Kullanıcı da artık güncelleme demeye başladıysa vay halimize.
  • Dizel otomatik corsa 64 bin tl.
  • başlığı opel çıldırmışmı yazmalıydı. sizde her birşeye muhalefet olmak için sıramı bekliyorsunuz. adam onu uygun görmüş öyle açmış sen açsaydın konuyu sende kendi fikrini beyan edecek bir başlık yazsaydın.
  • indirim olsaydı da güncelleme yazardım.

sonuçta en güncel fiyatlar bunlar.

ama maalesef içerik her zamanki gibi zam..
  • Sağolsunlar zam kelimesini güncelleme olarak değiştirdikleri için ben de onlara uymanın yanlış olduğunu belirtmek için öyle yazdım.

@DueN
    Benim her şeye muhalefet olduğumu nerden çıkardınız bilmiyorum ama ben zama zam, indirime indirim diye başlık açardım.
  • Opelde zam var ama hiçbir zaman liste fiyatından satış olmadı.vw gibi liste fiyatından satmıyorlar.karar vermeden önce fiyat almakta yarar var.2 bayi Arasında 3000 TL bile oynuyor.

• Hasta sonu yetkili serviste bakım yaptırdım istanbulda 30 _40 dk satış yerinde
    1 kişi bile araç bakmadı resmen sinek avladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Yazık olmuş. Opel en azindan 5-6 zam yapmasa pazar payını B-C-D segmentinde birkaç puan rahatlıkla attırırdı.

5 senedir her konuda araclarin satildiklari fiyatlari hak etmedigini soyluyorsun. Sen konustukca fiyatlar yukari gidiyor. En son B siniflari 25, C sinifi 35, D sinifi araclar 45 binden baslamali diyordun. Yeni rakamlari alalim?

• ötv'den kdv alınmasa fiyatlar normal

• Artık otomobil firmaları sayfalarını güncelliyorsa bilin ki zam yağmuru geliyor demektir
  • Sıkıntı araç fiyatlarından önce vergilendirmede:

Avrupa'da sıfır bir araçtan sadece %17 vergi alınırken bizde % 47 ötv.Bir de kdv KOY

E şu an kur da çok yüksek...

Zaten araçlar hükümet için altın yumurtlayan tavuk: Sıfır araçtan verginin vergisinin vergisini al.Aracın fiyatı kadar vergi.

Aldığın araçta kullandığın akaryakıtın %70'e yakını vergi.

mtv verirsin rekor.

Yılı gelir, tüvtürk'e para bayıl onun çoğu vergi...

Mübarekler otomobil değil, yürüyen verrgi daireleri

Yani demem o ki bu işler bizde zor. Avrupa'da biri adam için vw, opele binmek bizde Lada'ya binmek kadar kolay...

• quote:

Orijinalden alıntı: ecular

Sıkıntı araç fiyatlarından önce vergilendirmede:

Avrupa'da sıfır bir araçtan sadece %17 vergi alınırken bizde % 47 ötv.Bir de kdv KOY

E şu an kur da çok yüksek...

Zaten araçlar hükümet için altın yumurtlayan tavuk: Sıfır araçtan verginin vergisinin vergisini al.Aracın fiyatı kadar vergi.

Aldığın araçta kullandığın akaryakıtın %70'e yakını vergi.

mtv verirsin rekor.

Yılı gelir, tüvtürk'e para bayıl onun çoğu vergi...

Mübarekler otomobil değil, yürüyen verrgi daireleri

Yani demem o ki bu işler bizde zor. Avrupa'da biri adam için vw, opele binmek bizde Lada'ya binmek kadar kolay...

Vergiye zammı gelmiş?
    Onu mu yansıtmışlar yoksa?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.