Şimdi Ara

Arkadaşlar 300 km/h ile kaza yapan AUDİ RS6 vidosu ve haber detayları çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
14.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar, geçtiğimiz aylarda 300 ile kaza yapan audi rs6’nın haberi ve araç içi videosu bulundu.

kaza almanyada olmuş ve 60 yaşında bir adam yapmış.

Arkadaşlar 300 km/h ile kaza yapan AUDİ RS6 vidosu ve haber detayları çıktıertanhaber
    300 Km hızla kaza yapan Audi RS6 kaza anı videosu
    https://ertanhaber.com/300-km-hiz-audi-rs6-kaza-ani-videosu/

• Hız = ölüm.
  • Herşeyden önce konu tamamen yanlış, haber içeriği yanlış.

1) O meşhur RS6 kazası "geçtiğimiz aylarda" değil 2019 yılında yaşandı

2) Videodaki aracın o kazayla alakası yok. Çünkü videodaki araç Audi RS6 değil Audi R8 ikinci jenerasyon

Konu kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 7 Eylül 2023; 6:43:59 >
  • Kerosene slowed yani araç kaza yaparken çalan şarkı 2022 yılında çıkmış bir şarkı. Nasıl kaza 2019’da olabilir?

• tunahanertan kullanıcısına yanıt
    Kaza yaparken araç içerisindeki şarkıyı nerden bilebilirsin dostum? Adam mı sana söyledi 300 ile direğe girerken bu parça çalıyordu diye? elinde bir kanıt var mı araç içerisinden görüntü, video vs? Yok

O kerosene muhabbeti tamamen veletlerin kaza videosunu ve görüntülerini internete instagrama oraya buraya koyarken arka plana koydukları müzikten başka bir şey değil öyle olunca sanki kazadada o müzik çalıyormuş gibi oldu. Ben kazayı internete yayarken justin timberlake koysam arka plana herkeste öyle kopyalasa adam kaza yaparken justin timberlake dinliyormuş diyecektiniz

araç rs6 değil bi kere her şeyden önce? anlıyor musun

Kazada 2019 da oldu. Haberci misin bi internet sitesinde gazetecilik mi yapıyorsun bilmem ama düzgün araştırma yap dostum ben 2019 da yapıldığını bulduysam sende bulursun

• tunahanertan kullanıcısına yanıt

Kerosene 2012'de çıkmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.