Şimdi Ara

Opel Corsa 2015 ilk kazam yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabayı alalı 2 sene olacak neredeyse ilk kazamı yaptim o yüzden çok bir bilgim yok. Malum ülkenin durumu nedeniyle elimiz ayağımız bağlı o yüzden çıkma parçalar ile tamir ettirmeyi düşünüyorum. Bu konuda neler yapabilirim yol gösterirseniz çok sevinirim.

İstanbul Tuzla da oturuyorum...

Ön tampon değişecek gibi duruyor ön sol far değişecek çamurluk muamma kaputta bir şey yok lastikten yediği için yamulma var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz niye yaptırıyorsunuz, karşı taraf mi haklı çıktı?
    Kaza nasıl oldu?
    Fotoğrafta görünene göre karşı tarafa size vurmuş
    Olayi merak ettim.

Konuya gelecek olursak eğer, çıkma yada yan sanayii parçaları internette daha uyguna bulabilir ve alabilirsiniz, daha geçen gün yan sanayi bagaj amortisör üne sanayide 130;lira dediler Cey markasına, gittim 45 liraya Cey markasını internette aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9FiestaM6 -- 21 Mart 2021; 13:10:36 >
  • 9FiestaM6 kullanıcısına yanıt

Ben sola dönüş yapacaktım o da düz yolda ilerliyordu sinyali verdim dönüyordum ama çok hızlı geliyordu yerde 2 metre fren izi var adamın ama o ana yolda gözüküyor gerçi ikimizinde yolu sokak gözüküyor ama bakalim pazartesi belli olacak.

Bunlar büyü parçalar yan sanayileri bile pahalı öyle 40 TL filan değiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainbow.VK -- 21 Mart 2021; 13:59:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.