Şimdi Ara

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
23
Favori
198.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: cenixmen

İstanbuldami yasiyorsunuz? İstanbul trafigi ortalamasimi acaba bu degerler? Enistem golf 7 1.2 tsi 105hp bakmaya basladi simdi comfortline veya midlineplus.Astra ile İkisi arasinda kararsiz, bir an once almak istiyor. Siz hangisini onerirsiniz acaba?

Evet İstanbul'da yaşıyorum İstanbul trafiği ortalamam bu değer ikiside güzel otomobil yakın bir arkadaşımda aynı motor seçeneği Astra 1.4T ile Golf 1.2 TSI arasında kalmıştı Astra'yı seçti bence hangisi hoşuna gidiyorsa onu alsın

Çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.

• Source kullanıcısına yanıt
    Sanırım plakanız kapalı olduğu için pek bir sonuç çıkmaz gibi.
  • double minded kullanıcısına yanıt
    Size şöyle bir fikir vereyim; Benim için otomatik vites şarttı ve Astra 1.4 HB Cosmo Active Select aldım ,eğer düz vites baksaydım 1.4 TSİ Highline Golf alırdım..Neden derseniz; Opel in otomatiği sorunsuz ve DSG nin riskini almağa değmez ayrıca Cosmo donanım seviyesi Highline dan daha zengin.

Astra nın 2. eli de iyi ama Golf bu konuda daha ileride o nedenle düz vites arasaydım varsın Highline biraz daha eksik oluversin Cosmo dan, o eksik de 2.el avantajı ile dengelenir diye düşünürdüm ve Golf seçerdim. Neticede ikisi de iyi araç,hangisini seçerseniz seçin memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

Son olarak; Opel de kapora verince fiyat sabitleniyor ve bir ayda teslim edliyor..Golf de ise bekleme süresi 3-4 ay ve bu sürede yapılan zamlar alıcıya yansıtılıyor. Doğuş Oto personelinin afra tafrası, küçük dağları ben yarattım havası da cabası
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bugün Astra HB 140 HP Manuel Sport + Stil Paketi için 51000 TL fiyat aldım sizce nasıl? Yalnız start & stop yok. Satış temsilcisi talep olmadığı için fabrika göndermiyor gibisinden bir şeyler söyledi. Bir de şu watts bağlantısı muhabbeti var, sordum ama bilmediğini söyledi. HBlerde kalktı mı durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jyxbe

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün Astra HB 140 HP Manuel Sport + Stil Paketi için 51000 TL fiyat aldım sizce nasıl? Yalnız start & stop yok. Satış temsilcisi talep olmadığı için fabrika göndermiyor gibisinden bir şeyler söyledi. Bir de şu watts bağlantısı muhabbeti var, sordum ama bilmediğini söyledi. HBlerde kalktı mı durum nedir?

fiyat uygun gibi geldi. stil paketi olmadan 50 ye bırakırlar o zaman
  • araç arıyorum ve 2010 enjoy plus modelini gördüm.
    yeni kasanın fabrika verileri 8,7/5,3 görünüyor. siz bu değerli istanbul trafiğinde bile tutturmuşsunuz.
    2010 model için fabrika verisi 7,8 lt / 4,8 lt. görünüyor. gerçek veriler ne olur.
    yılda 15-20 bin km yol yapıyorum. hep lpg ile kullandım. fabrika verileri tutuyorsa bu aracı benzinle kullanabilirim diye düşünüyorum. 24/39 kuruş lpg derdinden kurtulmak için yeterli gibi geliyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SB1907_23 -- 24 Nisan 2014; 15:38:42 >
  • Opeli oldum olali severim... su incelemeden sonra gideyim alayim bi tane dedim sonra bi baktim akbil bos geri dondum :) harika bi inceleme elinize saglik alip rahat 5 yil kullanilacak bi araba. Torq u 200 bana dusuk geldi biraz...

Son hiz ve son hizi erismesi nasil. Don bi soru 1.6 180 likler nasil bi bilgisi olan varmi ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SB1907_23

araç arıyorum ve 2010 enjoy plus modelini gördüm.
    yeni kasanın fabrika verileri 8,7/5,3 görünüyor. siz bu değerli istanbul trafiğinde bile tutturmuşsunuz.
    2010 model için fabrika verisi 7,8 lt / 4,8 lt. görünüyor. gerçek veriler ne olur.
    yılda 15-20 bin km yol yapıyorum. hep lpg ile kullandım. fabrika verileri tutuyorsa bu aracı benzinle kullanabilirim diye düşünüyorum. 24/39 kuruş lpg derdinden kurtulmak için yeterli gibi geliyor bana

Eger sakin kullanirsaniz bu degerleri yakalamak mumkun benim suan 7.8lt ortalamam

• quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Opeli oldum olali severim... su incelemeden sonra gideyim alayim bi tane dedim sonra bi baktim akbil bos geri dondum :) harika bi inceleme elinize saglik alip rahat 5 yil kullanilacak bi araba. Torq u 200 bana dusuk geldi biraz...

Son hiz ve son hizi erismesi nasil. Don bi soru 1.6 180 likler nasil bi bilgisi olan varmi ???

Hocam 180 ve ustune gayet hizli ulasiyorsunuz hatta 180 gordugumde ne zamanda cikti diyorum genelde

• quote:

quote:

Opeli oldum olali severim... su incelemeden sonra gideyim alayim bi tane dedim sonra bi baktim akbil bos geri dondum :) harika bi inceleme elinize saglik alip rahat 5 yil kullanilacak bi araba. Torq u 200 bana dusuk geldi biraz...

Hocam 180 ve ustune gayet hizli ulasiyorsunuz hatta 180 gordugumde ne zamanda cikti diyorum genelde

Hmm. Zaten opeller seri guzel arabalar. C kasa vwctra kullandik 5yil kadar yaktigi benzini hakediyorlar... babam dizel diye inat etmese isterim bitane astra 1.4 ama bizde arabayi aktif kullaniyoruz surekli arabadayiz...

Neyse hocam Allah kaza bela vermesin tekerine tas degmesin :)...

• quote:

quote:

quote:

Hmm. Zaten opeller seri guzel arabalar. C kasa vwctra kullandik 5yil kadar yaktigi benzini hakediyorlar... babam dizel diye inat etmese isterim bitane astra 1.4 ama bizde arabayi aktif kullaniyoruz surekli arabadayiz...

Neyse hocam Allah kaza bela vermesin tekerine tas degmesin :)...

Cümlemimizi hocam

• güzel inceleme ama aklıma birşey takıldı cevabını bulamadım flexride sonraan eklettim derken aracı cosmo aldınız ve daha sonra araç geldikten sonra tekrar flex eklettininz doğrumu anlamışım olabiliyor mu bu
  • Her yonuyle guzel ve isik titan bir inceleme olmus. Tesekkurler.

• Merhabalar.
    Hocam 6.vites 2000 devirdeki hizi nedir acaba aracin ?

• Güzel araç hocam kazasız belasız sürüşler. Insıgnıa da AFL far kullanıcı olarak söylüyorum muhteşem bi sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: giv2534

Merhabalar.
    Hocam 6.vites 2000 devirdeki hizi nedir acaba aracin ?

ben o kadarını deneme fırsatını henüz bulamadım ama
    4. Vites 4000 devirde rahat 130 km ye geliyor 5. Ve 6. Vitese çıkmak için şehir içinde yol bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RSteel -- 30 Ağustos 2014; 15:54:52 >
  • Enjoy active paketini de şiddetle tavsiye ederim
    donanım ve fiyat olarak diğer markalara göre oldukça hesaplı ve dolu
  • Navigasyon için harita güncellemeleri nasıl yapılıyor? Ekstra ücrete mi tabi?
  • 1.4 tüp uyumu nasıl? Hangi markayı önerirsiniz?
  • LPG OLAYINA TAM OLARAK GÜVENSEM KESİNLİKLE ALINACAK ARAÇ.. ARKADAŞIMDA VAR FENA HALDE BENZİN TÜKETİYOR (YA DA BANA ÖLE GELİYOR) LPG HAKKINDA NET BİLGİSİ OLAN VARSA VE PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.