Şimdi Ara

Opel astra 1.6 cosmo ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu araç hakkında bilgisi olan kullanan varmı acaba alınırmı 53 bin bütçem var ?

53 bine kadar bütçem var ne önerirsiniz
    Golf 1.4 tsi
    Astra 1.6 cosmo
    Honda civic elegans
    Ben bunları düşündüm ama kararsızım çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir kere astrayı geç
    Alacağın araba ya golf ya civic olacak.

İhtiyaçların ve beklentin nedir ? Sorunsuzluk mu önemli gerçekten donanım mı ? Otomatik mi manuel mi ? Donanımlar ne ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata bulabilirsen tabiki golf 1.4 tsi.
    Ama ayni yılda aynı donanımda tsi in fiyatı tdi ı geçmiş durumda. O yüzden 53 e zor golf tsi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Beklentim donanım ön planda biraz daha. Otomatik olacak kesinlikle. Astrada sunroof var cam tavan gibi o cazip geldi. Golf cok istiyorum aslnda ama bu bütçede biraz zor gibi kafam çok karıştı

• Otomatik olacaksa bu üçü arasında civic. Opelin eski astralarda kullandığı easytronic ile sorun yaşayan çok, dsg zaten malum.

• 53 e zor dediğin arabalar. Sana en fazla astra veya cruze öneririm. Bende o bütçeye araba arıyorum ama bulamadım

• bende astra 1.6 cosmo yada enjoy düşünüyorum ama hem şanzıman hem lpg uyumsuzluğu hem araç fazla tavsiye edilmiyor sorun yaşanıyor gibi geldi bende çok kararsız kaldım ne alıcam hiç bilmiyorum civic fd6 eleganslar almış gitmiş zaten çok pahalı denk gelmez gibi duruyor çok kararsız kaldım.. jetta passat falanmı baksam ne yapsam :(
  • city işini görür fena değil. bakıyorum bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.