Şimdi Ara

Önümüzdeki Hafta Piyasaya Çıkacak Oyunlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • call of jeorez ın ılk oyunu berbattı ıkıncı oyunununda ıyı olacagını zannetmıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacktower35

call of jeorez ın ılk oyunu berbattı ıkıncı oyunununda ıyı olacagını zannetmıyorum..

Outlaws'dan sonra çıkan adam gibi tek western oyunuydu bence. Uzun ve sürükleyici atmosferi, ilginç konu ve oynanışı ile kendi dalında başyapıttır bana göre. Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz.
  • quote:

call of jeorez ın ılk oyunu berbattı ıkıncı oyunununda ıyı olacagını zannetmıyorum..

jeorez mi ilkkez duydum.Coğrafya ile mi ilgili
  • Blaz Blue: Calamity Trigger (xbox 360)

SF IV den beridir sağlam dövüş oyunu gelmiyordu.Guilty Gear serisinin yapımcılarından bu oyun. Yalnız oyun sanırım PAL gelmeyecek. İnşallah NTSC U versiyonu Region Free olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 29 Haziran 2009; 17:34:59 >
  • quote:

cevap yazmak pek adedim değildir ama dayanamadım yazıyorum...sakın kızıp da bana kin kusan mesajlar yazma ama bu oyuna "berbat" diyen kendine oyuncu demesin..bence sen başka bir oyunla karıştırıyorsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Call of Juarez: Bound in Blood
    FUEL
    Trine

Güzel bir hafta bizi bekliyor.

Aynen öyle....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.