G

Er
10 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Asla egolu bir insan olmadım fakat bu satırları yazacak olursam bahsetmem gerekecekki; kendime bakan, güzel giyinen yakışıklı bir gencim, kızlarla konuşmasını nasıl yaklaşılması gerektiğinide gayet iyi biliyorum ve uyguluyorum. Kimseyi yargılamak haddim değil fakat güzel kızlarla, ciddi ilişki kurabilecek kişilerle birlikte olamıyorum. İlişkilerim genelde takılmalık oluyor, ya benden yaşça küçük oluyorlar, ya da kriterlerime asla uygun olmayan bana yakışmayan tiplerle çıkıyorum. Ve boşa zaman harcıyorum. Çok fazla sevgilimin ve flörtümün olmasına rağmen bu durumdayım. Bu zamana kadar asla doğru kişiyle, bana yakışan kişiyle ciddi bir ilişki kurmadım ve aşkı tam olarak yaşamadım. İnanınki biten her ilişkimden zerre etkilenmiyorum, umrumda olmuyor. Çıktığım insanlar kolay insanlar olduğu için bu yoldayım. Hoşlantı duyduğum ve hayatıma almak istediğim çoğu kişiye yaklaştığım zaman hiç bir hata yapmama rağmen ya red yiyiyorum ya da yürümüyor. Bana yazılan kızlar ise genelde şuanki şikayetçi olduğum durumdaki insanlar.


Sizin görüşleriniz neler bu konuda. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

I-doser'a inanmayan bi insandım, açıkcası saçma geliyordu. Son zamanlarda tam 3 adet dozu denedim; Gates of hades, peyote ve sleeping angels Yaşadığım deneyimleri sizlerle paylaşmak istiyorum.


Gates of hades :


i doser'a inanmayanların fikrini değiştirecek, en ağır, korku ve gerilim dolu bir doz. Denediğim ilk doz bu olmuştu. Başlamadan önce araştırdığım zaman kullanıcıların en çok abarttığı doz açık ara buydu. Yeni başlayanlar için asla tavsiye edilmiyordu fakat bu beni cezbetti ve bu doz ile başlamak istedim. Bu dozu tam 2 kere denedim. İlk denem çok öncedendi, nerdeyse hiç bir reaksiyon yaşamadım. Bunun sebebini yeni başlamama bağladım, konstantre olamadım ve sürekli sesten kopup bişeyler düşündüm. Sonrasında ı-doser'a olan hevesim pek kalmamıştı. Aradan biraz zaman geçtikten sonra, 1 hafta önce 2. deneyişimi yapmak istedim. i doser hakkında daha fazla bilgi sahibiydim. Dinlerken yapmam gerekenleri, nasıl konstantre olmam gerektiğini öğrendim. Gece 12-1 arası karanlık odamda gözlerimi kapatarak yatağa uzandım ve dinlemeye başladım.


Bu sefer gerçekten olacağına inandığımı düşünerek başladım ve konsantre oldum. Dozu başlattım. Biraz zaman geçtikten sonra vucudumun, özellikle ellerimin ve kollarımın uyuştuğunu, taş kesildiğini hissettim. Bu şekilde biraz devam ederken ritimleri kafamda kurmaya devam ediyordum. Zaman ilerledikçe kalp atışlarımın her geçen dakika hızlandığını farkettim. Kalp atışım hızlandıkça içimi, gitgide artan yoğun bir korku,heyecan ve gerilim kaplıyordu. Hayatımda daha önce yaşamadığım bir heyecandı. Bu gerilim sonlara doğru yavaş yavaş yaklaştıkça dayanılamaz bir hal alıyordu.Kalbimin yerinden çıkacağını düşündüm, nefes nefese kalmıştım. Vücudumun her yeri kasılıyordu. 22. dakikaya dayandığım zaman dozun patlama anı beni bekliyordu. Yüksek sesli bir çatırdamanın ardından ses dalgaları yoğun bir oranda yükselmeye başlıyor. Burdan itibaren dozun bitmesine 8 dakika vardı. Tam bu esnada gelen ses frekanslarıyla yaşadığım korku ve gerilim kat kat artmaya başlamıştı. Ses devam ettikçe artık korkudan sarsılmaya başladım. İnanın evde insanlar olmasa avazım çıktığı kadar bağırıcaktım. Yaklaşık 1 dakika dayanabildim ve dozun 23. dakikasında kulaklığı fırlattım. Sonunu getiremedim. Eğer ı- doser kullanımımı sürdürürsem bir daha asla denemeyeceğim bir doz olacak. Yinede mükemmel bir deneyimdi benim için.


Peyote :


İ- doser ın en ağır dozlarından biri olarak görülüyor. Mükemmel bir doz olmasının yanında biraz abartıldığını düşünüyorum. Bilemiyorum belkide bir kaç denememin ardından daha yoğun semptomlar yaşarım. Dozdaki asıl etkiyi son kısımdaki ses frekansının yaptığını düşünüyorum


Başka bir gün yine aynı saatlerde i doser kullanmak istedim. Etkilerini araştırken peyote dozu ilgimi çekti ve işe koyuldum. Uzandım ve dinlemeye başladım. Başlarda gates of hadesdeki gibi yoğun olmasada ellerimin kitlendiğini hissettim. Dozun güzel yanlarından birisi ritmi çok akılda kalıcı ve sıkmıyor. Konsantre bir biçimde dozun ortalarına yaklaştığım zaman başımın döndüğünü hissediyordum. Alkol aldıktan sonra yatağa uzanırsınız ve sarsıldığınızı hissedersiniz ya. Aynı bu şekilde başladı, gitgide bu sarsılmanın daha yoğunlaştığını hissettim. Dozun bana yaptığı en büyük etki ise; seans sırasında çok garip şeyler düşündüm tam olarak aklımda değiller. Gözümün önünden geçen bir sürü şey vardı. Sonlara yaklaştıkça altımda uzandığım bir yatak olduğunu hissetmemeye başladım. Sanki farklı bir boyuttaydım. Baş dönmesi öyle bir hal almıştiki aralıksız olarak sürekli 360 derece döndüğümü hissettim. Ve sanki yatağımda değil farklı bir yerdeydim ve sadece sarsılıyordum. Doz bittikten sonra bir kaç dakikalık baş dönmesinden sonra normale döndüm. Güzel bir deneyimdi fakat bu dozdan beklentilerim daha büyük yöndeydi.
Sleeping Angels:


Etkilerini okuduğum zaman uyku problemini çözen, sakinleştiren ve dinlendiren bir söz olduğunu gördüm.


Bu dozu çok fazla uzatmadan anlatıcam. Dozun ortalarına geldiğim zaman, kendimi sadece rahatlamış hissediyordum ve gevşiyordum. Doz bitmeden kapatıp uyudum. Belki normal olarak uykum gelmişte olabilir fazla deyinmeyeceğim.


Farklı dozlar kullandığım zaman yaşadığım şeyleri buraya editlemeyi düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler.

Herkese merhaba, sizlere danışamk istediğim bir konu var.


Arkadaşlarım hatta dostlarımla birlikte olduğum bir kaç grup var. Kızıyla erkeğiyle hepsiyle birbirimize değer veririz. Öncesinde asla yaşamadığım fakat bir kaç aydır yaşadığım bir sıkıntım var. Çoğu zaman kendi kendime, kendimi o ortama ait değilmiş gibi soyutlanmış hissediyorum. Birisi bir şey anlatırken, bir kaç arkadaşımla göz teması kurup bana bakmadığı zaman kendimi kötü hissediyorum. Bunun sebebide aslında böyle bir düşünceye en başından kapılıp muhabbete çok dahil olmayıp, bir fikir sunmamam. Sırf bu rahatsızlığımdan ötürü içimden gelmeyip kendimi kasarak fikirlerimi bu şekilde dile getiriyorum. Anlayacağınız doğal davranmıyorum Bir şey konuşurken yanlış bir şey söylemeye çekinip kelimelerimi düzgün seçmeye çalışıyorum. Herkesin ortamda birbirine yaptığı ufak argo içeren minik şakalar bana yapıldığı zaman yoğun bir alınganlık hissediyorum ve içime atıyorum halbuki yapılan şey çok doğal. Sırf kendimi rahatlatmak için içimden gelmediği şekilde kendimi kasıp aklımdan bir şey düşünerek bir insana laf sokmaya çalışıyorum. Biri bir şey dediği zaman o lafın altında kalmama ihtiyacı duyup bir şeyler söyleme ihtiyacı duyuyorum, bunu yapamayıncada rencide olmuş hissediyorum.


Şu sıralar arkadaş ortamında bu sıkıntımdan ötürü, sohbete dahil olamıyorum, sanki aralarında yeni biri gibi hissedip kendimi soyutluyorum. Kendimi oraya ait değilmiş gibi hissediyorum. Dediğim gibi önceden böyle bir şey yoktu, tamamen doğal davranıyordum ve çok güzel vakit geçiriyordum. Tekrardan söylüyorum birbirine gerçekten çok değer veren arkadaşlarımla birlikteyim.


Yaşadığım sıkıntın tam olarak ne olduğu bilen var mı bu konuda ne yapmam gerektiğine dair bir fikir almak istiyorum sizden. En çok merak ettiğim şey ise yaşadığım psikolojik sıkıntının bir tanımı var mıdır?

00

sizlerle paylaşmak istediğim konu var. Bi çözüme kavuşacağını sanmıyorum en azından şimdilik. fakat içimi dökmek istedim size. 12. sınıf a giden stajyer öğrenciyim. Ve sürekli maddi sıkıntı çekiyorum stajdan aldığımız para 850 tl idi. Bu paranın 300- 400 tlsini direkt olarak aileme veriyorum.


Bu ay maaşlara zamlar geldi biliyorsunuz ve şirketin maddi sıkıntısından dolayı stajyer çıkartması yapıldı ben çıkmadım fakat en iyi dostumda ordaydı onu çıkarttılar, benim çıkmamda ihtimal arasında bu ayrı bi konu fakat. Bu ay maaş ödemelerinde sıkıntı yaşanacağını düşündüğüm için bunuda eklemek istedim. Ailemden asla para istemiyorum. Maddi anlamda ortalama bir türk ailesiyiz ki istesem bile çok fazla bir beklentim olamaz onlardan. Sigara alamıyorum 1 yıldır tütün içiyorum. Çoğu zaman beğendiğim kıyafetleri heves ettiğim teknolojik eşyaları alamıyorum. Arkadaş ortamımda kafedeyken sadece çayla yaklaşık 1 saat oturduğumuz için çok kez kovulduğumuzu biliyorum. İş yerimin yol mesafesi çok uzun bu ücretide kendim karşılıyorum. Telefon giderimi kendim sağlıyorum. Benim çok zoruma giden bir diğer durumda şu ki; Hayatımda asla cimri insan olmamaya çalıştım fakat, arkadaş ortamında bazı durumlarda kendi içimde paranın lafını yaptığımı biliyorum. Çünkü ben maaş gününe kadar paramı idare etmek durumundayım. Kız arkadaşlarım oluyor onlarla çeşit çelit güzel aktiviteler yapmayı çok istiyorum fakat pek fırsat olmuyor. Tabiki arada da olsa günübirlik yapıyorum fakat tabiki yetmiyor. Aslında hayatıma giren kişilerde paragöz insanlar değil fakat bu sadece benim kendi mutsuzluğum. Marketten veyahut herhangi bir mağazadan almak istediğim şeyin, en ucuz fiyat etiketine bakmaktanda çok sıkıldım. Bunlar sadece aklıma gelenler içimde yaşadıklarım çok daha farklı.


Şöyle de bir konu var. Daha 17 yaşımda yaşadığım bu para sıkıntıları benim geleceğe olan hevesimi oldukça azaltıyor ve kaygılarım oluşuyor. Her gece seneler sonrasını düşünmekten sıkıldım.


Paylaşmak istediklerim bunlardı dikkate alan herkese teşekkürler.

Herkese iyi forumlar. Bazı konular için size danışmak, fikir almak istiyorum. arkadaş ortamında karşılaştığım ve pek fazla görmediğim bi kızla uzaktan flörtleşmeye başladım. Görüşüp sevgili olduk fakat bu kıza karşı pek bişeyler hissedemedim çok sürdürmemeyi düşünürken bana verdiği inanılmaz değeri farkettim. Hayatımda bana bu kadar aşık olan bir kız daha tanımadım. Daha önce tanıdığım kızlardan çok farklıydı genelde takılmalık birlikteliklerim olurken bu kızla çok ciddi bir ilişki içerisine girdim. Bazı arkadaşlarım çok yakışıklısın vs diyerek bizi hiç yakıştırmamaları gibi söylemlerden bende sıkıldım. Neredeyse 1 aya dayandı ve bana deli gibi bağlandı söylediği sözlerden bunu anlayabiliyorum. Bi yandanda onu üzmemek için ayrılmak istemiyorum. Bunun dışında aldatmaya meyilliyim zaten hep böyle ilişkilerim oldu. Gözüm dışarıyada kayıyor ve ona bu konuda yalan söylüyorum. Fikirlerinize açığım.

oda Anahtarım kayboldu, kapıyı kiltilemek için çiviyle montelenen kaydırmalı bi kaç santimlik metal sürgüden almak istiyorum nerede bulunur internet dışında?

Bu şekilde bağcığı dümdüz bağlama olmaksızın nasıl yapabilirim bazı kişilerdede böyle görüyorum

sistem bu

Lise son sinif ogrencisiyim. Evimiz kentsel donusume giricek bir sure kirada kalicaz bu surecte ev icin yuklu bir miktar para odememiz gerecek Ve borca giricez. Allah nasip ederse bu zor surecin sonu bizim icin iyi olucak. Annem babam calisiyor bende okul bitince ise girdim kendimce guzel bir miktar aliyorum isimdende memnunum. Onumuzdeki 1-2 ay icerisinde okul acilacak biz 12. Siniflar icin staj baslicak ben para biriktirip aileme destek olmak icin işime devam etmek istiyorum. Size sorum: Bu sene hic okula gitmeyip yaklasik 1 sene calismak istiyorum bu senenin ardindan onumuzdeki yil staja gidip liseyi bu sekilde bitirmek istiyorum. Acik ogretimin farkindayim fakat suan aciktan okuyup calissam bu sene okul bana hic bir sey katmayacak universite icin bile zorluk cekerim. Dedigim gibi bu sene okula ara verip seneye devam etme sansim varmi Boyle bisey mumkunmu? Nasil bir yol izlemeliyjm Sizin gorusleriniz neler?

Banka hesabım yok 1 yıldır papara kullanıyorum bana hiç bir sıkıntı yaşamatmadı, ihtiyacım olduğu zamanlar paramı yatırırım genelde. Birikimim var 10 bin tl civarı bu parayı nakit bulundurmak yerine buraya taşımak istiyorum fakat bi güveneizlik endişe duyuyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Mesaj Sayısı: 10
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 52
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 333)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.