Şimdi Ara

ONLIVE deneyimim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
10.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kendorf

konsol oyunları da olsa bomba olur

Sanırım öyle bir çalışmaları vardı gerçekten.
  • Maalesef Türkiye den imkansız gibi...

ONLIVE deneyimim
  • İlginç bir uygulama, gelişmeye de açık bence...
  • Malesef bizim gibi düşük hızlı internete mahkum olan ülkelere uygun olmayan bir uygulama
  • Sonuçta o bir video görüntüsü olacak gerçek bir render değil. Ben zevk almam böyle bi işten şahsen. Konsolu pc'si olmayanlar için güzel olabilir ama aylık ücret verilecek sonuçta bir de sanırım. Yaş bence bu iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 10 Şubat 2011; 13:25:13 >
  • bence müthiş bir sistem az önce denedim.tree trial olayı da muhteşem.en güncel oyunlar var.enazından denemelisiniz.az bir lagla oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimm

bence müthiş bir sistem az önce denedim.tree trial olayı da muhteşem.en güncel oyunlar var.enazından denemelisiniz.az bir lagla oynadım.

Neredesin acaba? Ben de mesafe uyarısı verdiği için hiç sisteme girmeme izin vermedi.

PC m de rahatlıkla oyun oynayabiliyorum ama merak ettiğimden bir bakmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 10 Şubat 2011; 21:39:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thinkdfenes

quote:

Orijinalden alıntı: Grimm

bence müthiş bir sistem az önce denedim.tree trial olayı da muhteşem.en güncel oyunlar var.enazından denemelisiniz.az bir lagla oynadım.

Neredesin acaba? Ben de mesafe uyarısı verdiği için hiç sisteme girmeme izin vermedi.

PC m de rahatlıkla oyun oynayabiliyorum ama merak ettiğimden bir bakmak istedim.

neredensinden kasıt şehir olaraksa istanbul ttnet 8mbit.Lag çok olmasada genelde oluyor ama olsun.Fps oynarken lagi hissedebiliyorsunuz.30 dklik oyunları deniyorum.Üstte bazen connection problem olarak sarı ünlem işareti çıkıyor tabii.Gece gene denerim bakalım lag olacakmı?
  • Ben de ankaradayım 8mbit var ama dediğim gibi mesafe uyarısı verip kurulumda ilerlememe izin vermedi. Ama çok ilgimi çekti bu sistem. İyi düşünülmüş.
  • 8mbit paketim var 4mbit olarak calisiyor. Yaklasik 2 saattir oynuyorum 1 kere baglanti koptu. Beraber oynadigim arkadasimin 16mbit baglantisi var onda kopma olmadi ona goruntuler daha keskin ve kaliteli gidiyor. Bende goruntu 360p youtube goruntusu tadinda oluyor genellikle. Ozellikle hareketli sahnelerde camurlanmalar oluyor. Duragan oyunlarda daha keskin goruntu aliyorum. Mousetaki latency fps/tps oyunlari icin rahatsiz edici. Ama araba yarisi(DIRT 2) oyununda cok rahatsiz olmadim klavyedeki latencyden dolayi. Oyun secenekleri kisitli ama cogu turden oyunu bulabiliyorsunuz. Bir cok kaliteli oyunu oynayabiliyorsunuz. Baglantisi 8mbit'in ustunde olanlar ozellikle geceleri oynadiklarinda keyif alabilirler saniyorum. En begendigim ozellik, arkadas listenizdeki birisinin o anda ne oynadigini, kendi ekraninda nasil oyunu goruyorsa gorebiliyorsunuz. Sanirim suanda sadece Amerika'da serverlar var. Eger Avrupa'ya da gelirse serverlar ve internet hizlarinin da aracagini goz onunde bulundurursak, bu onlive'in gelecegi parlak olabilir.

Edit: İstanbul'dayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoden -- 11 Şubat 2011; 4:19:13 >
  • Ve de ayrıca unreal tournament'i diğer onlive üyeleriyle oynayabiliyorsunuz.Ben denedim ama hafif lag dan dolayı mouse biraz tepkisiz kalıyor.Kolay hedef alamıyorsunuz.Haliyle kolay lokma oluyorsunuz
  • 10 mbps net var genede almıyor hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dLife

10 mbps net var genede almıyor hata veriyor

şöyle bir olay var sanırım.ben cfosspeed programı açıkkken baktığımda bağlantıyı test ederken onlive, indirme hızım 800 e ulaşmazsa almıyor.eğer 800 e ulaşırsa alıyor.acaba normal bir siteden kaçla indirme yapıyorsun?Ayrıca cfosspeed adlı program bant genişliğini ayarlayarak daha hızlı sörfe imkan tanıyor.
    Cfosspeed ile denemeni öneririm.30 günlük deneme süresi var.
  • teşekkür ederim torrent 1.1 1.3 arasında indirme yapıyorum denicem bant genisliği kaç olması lazım
  • quote:

teşekkür ederim torrent 1.1 1.3 arasında indirme yapıyorum denicem bant genisliği kaç olması lazım

program herşeyi kendi ayarlıyor.senin başka bir şey yapmana gerek yok.sadece kurman yeterli.hem torrentten dosya çekerken internetteki sörf hızının yavaşlamamasını da sağlıyor.
  • Geleceğin oyun sistemi hatta gelecekteki bilgisayarlar diyorum bu sistem için tüm dünyada internet altyapısı çok iyi bir hale geldiğinde bu sistemin önüne kimse geçemez
  • birşey indirmediğim halde program açtım gene aynı hata
    unable to proceed
    msn mozilla falan kapatmak lazımmı herşeyi

quote:

Maalesef Türkiye den imkansız gibi...

ONLIVE deneyimim

ilk hatayı alıyorum sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 26 Şubat 2011; 21:16:52 >
  • bendede aynı hatayı veriyor gerçi bende 2mb internet var ama onlive için 1mbit bile yeterli olacak deniyordu ama mesafe farkı çok fazla olunca girilmiyor galiba...
  • quote:

birşey indirmediğim halde program açtım gene aynı hata
    unable to proceed
    msn mozilla falan kapatmak lazımmı herşeyi

quote:

Maalesef Türkiye den imkansız gibi...

ONLIVE deneyimim

ilk hatayı alıyorum sadece

Sanırım türkiyede herkes aynı hatayı alıyor bende denedim aynı hatayı aldım
  • bize diyorlar türksünüz yetimsiniz size oyun moyun yok gidip pc nizi yenileyin koyun torrent yükleyin oynayın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.