Şimdi Ara

ONLIVE deneyimim (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
10.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cooke

Selam;

http://www.onlive.com sitesinden üyelik aldım gerekli programı indirip pc me kurdum.Üyelik bilgilerimi girip online olmaya çalıştım fakat olamadım sürekli aldığım bir hata var.
     ONLIVE deneyimim

toshıba qosmio laptopdan denedim;
    wifi den denedim ilk olmadı
    ethernet den denedim gene olmadı
    2.pc masa üstünden girdim gene olmadı
    win 7 kullanıyorum ve ttnet 8mb internet hızım var
    frewall kapattım denedim olmadı
    google dns kullandım denedim olmadı
    otomatik dns kullandım denedim olmadı

googleden bu hatayı tarattım ama eng yazılar çıktı anlamadım.
    Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

Bağlantı hızınız yetersiz diyor. Boş yere denemeyin derim, giriş ekranını bir şekilde geçseniz dahi oyunları akıcı bir şekilde oynayamayacaksınız.

• Yüksek hız lazım , japonya falan gibi altyapı ister.
  • 20 Mbit bu sistem için yeterli oluyor mu?
  • Teşekkürler @LuckyOneEUK* açıkcası bu sorunu nasıl çözebilirim.Şuan iş yerindeyim burdaki bağlantı hızıda 8mb evdeki de ama işyerinden girebiliyorum evden giremiyorum.
  • 512 kbps internetim var. Deniyim mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

512 kbps internetim var. Deniyim mi.

Girmez bile
  • Ben 8 mps yle girdim sorunsuz oynanıyor çokta güzel ama akk ye girince girmiyor 30dkya 1.5gb gidiyor kotadan

• 20 Mbps Süperonline ile akıcı oynuyorum fakat sensivity sorunu oluyor fps oyunlarda. AC : Brotherhood vs. Oyunlar gayet akıcı grafikler yerinde. pc'mde youtube'daki videolar donarken kasmasız mükemmel şekilde oynayabiliyorum. paypal ödemesi kabul ediyorsa oyun almayı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParadoxL -- 3 Mart 2013; 20:32:13 >
  • Istanbul, 8mbps, Az önce açtım Latency olayı geliştirmişler. Eskiden Gecikme hissediyordum, şimdi gecikme hissetmedim bile bravo
  • Tablet ile girmeyi denemiştim. Her şey güzeldi fakat mouse ve klavyeyi adam akıllı tanıtamamıştım oyuna. Bu sorun çözüldü mü acaba?
  • Düşük internet hızı olanlar için hiç bir işe yaramaz
  • Youtube'da video izler gibi bir his veriyor.Görüntü kalitesi normali ile karşılaştırılamaz bile.

• Dün gece denedim 4mb ile ufak takılmalar yaşadım fakat bağlantı problemi aşılırsa yüzyılın teknolojisi bu olur arkadaşlar xbox one ps4 falan hikaye kalır yanında ki zaten bu konsollar da özellikle xbox one cloud desteği ile geliyor.

İnanılmaz birşeydi yahu video izler gibi oyuna giriyorsun yükleme yok hiçbirşey yok oyuna girmek 30 saniyemi almadı bağlantı sorunları çözülürse ki gelecek yıllarda aşılır bunlar yeni moda bu olur.
  • OnLive'a 5mbit'den düşük internetliler giremez.
  • Kardeşim bulmuş, hiç haberim yoktu bundan, niye ünlü bir şey değil ki acaba?
  • Bir umutla girip deneyeyim dedim, sonuç, berbat. i5 2500K, 6970, 8 GB ram, 8 Mbps internet ile görüntüde kasılmalar yaşadım. FPS 60 civarıydı ama görüntü kasıyordu. Sistemi yazmamın nedeni hani PC'n HD görüntüyü kaldırmıyordur demeyin diye.
  • Arkadaşlar onliveye giriyorum fakat free trial i bulamadım. Sadece oyun videosunu açabiliyorum.
    oyuna nasıl girebilirim???
  • Ya beyler ben 7 day trial aldım ama license not found diyor bir oyuna girmeye çalıştğımda.Bunu nasıl çözebilirim?
  • Abi Ben Playbackdan Oyunları Bedavaya Oynuyorum Ama Subscribe Yaptığım Zaman Kredi Kartıda Giriyorum Abiminkini Olmuyor Daha Türkiyeye Hizmet Tam Açılmadımı ?????
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.