Şimdi Ara

Önlisans KPSS için kaynak tavsiyesi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
4.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 gün 4 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KgnGksnn (2 mesaj) lerekdefrans (2 mesaj) karagece25 (1 mesaj) Shiro Battousai (1 mesaj) 3D'ne BANDIM (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Kamu Personeli Seçme Sınavı - KPSS >> Önlisans KPSS için kaynak tavsiyesi istiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    373 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba eşim ve kendim için konu anlatımı ve deneme içeriği olan kitap tavsiyesi istiyorum temel yok yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Ben 2 yil onceki sinav icin arastirma yapmistim.Ihtiyac ve Yediiklim de karar kildim.

Bu sinav icinde bunlari alcaktim.Fakat Ihtiyac yayinevi kapanmis.Yediiklim i aldim.Fazla arastirmaya girmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    https://www.pegem.net/kitabevi/212923-2018-KPSS-Lise-On-Lisans-Konu-Anlatimi-Tek-Kitap-kitabi.aspx

bunu aldım ben ufaktan da çalıştım mat ve tarihe. beğendim şimdilik bölüm bölüm konu anlatım var her bi küçük konunun ardından 1 tane tesr var güzel yani beğendim.
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Geçmiş senenin kaynaklarından çalışılabilirmi 2012 yılına ait ihtiyaç yayıncılığın önlisans kitabı var. İçerik aynımıdır yoksa güncel kitap mı almamı önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KgnGksnn -- 9 Mayıs 2018; 18:47:31 >
  • Yüzbaşı
    925 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

Geçmiş senenin kaynaklarından çalışılabilirmi 2012 yılına ait ihtiyaç yayıncılığın önlisans kitabı var. İçerik aynımıdır yoksa güncel kitap mı almamı önerirsiniz
    Güncel kitap alman gerekli. Piyasada birçok yayın var. Çalışma stiline uygun olanını alman mantıklı.
    |
    |
  • Yarbay
    3203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lerekdefrans

https://www.pegem.net/kitabevi/212923-2018-KPSS-Lise-On-Lisans-Konu-Anlatimi-Tek-Kitap-kitabi.aspx

bunu aldım ben ufaktan da çalıştım mat ve tarihe. beğendim şimdilik bölüm bölüm konu anlatım var her bi küçük konunun ardından 1 tane tesr var güzel yani beğendim.
    hocam bende önlisanstan girecem ama işe yarar mı sadece bu kitap? nasıl memnun musunuz kitaptan
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

kitap bitti sayılır yüzde 90 ını okudum çözdüm. memnunum.
    |
    |
    Fleches z Noires kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.