Şimdi Ara

#onlineegitimistemiyoruz diyenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
5.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilmediğiniz şeyi düzeltmeseydiniz keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Think- kullanıcısına yanıt

Bilmediğimi düşündüğünüz şeyi düzeltseydiniz keşke.

• bu online eğitim istemiyoruz diye yırtınanların acil virüsü kapıp gebermesi ya da solunum cihazına bağlanması gerekiyor anca öyle anlayacaklar durumun ciddiyetini. Şaka mı lan bu? Kafayı mı yemiş bunlar ulan virüs yakaladığını götürüyor. Öldürmese de süründürüyor... mal mısınız siz abicim mal mısınız? Hepten kafayı mı yediniz? Yoksa hayatınıza bir atraksiyon mu arıyorsunuz nedir yani!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keira- -- 7 Eylül 2020; 19:2:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keira-

bu online eğitim istemiyoruz diye yırtınanların acil virüsü kapıp gebermesi ya da solunum cihazına bağlanması gerekiyor anca öyle anlayacaklar durumun ciddiyetini. Şaka mı lan bu? Kafayı mı yemiş bunlar ulan virüs yakaladığını götürüyor. Öldürmese de süründürüyor... mal mısınız siz abicim mal mısınız? Hepten kafayı mı yediniz? Yoksa hayatınıza bir atraksiyon mu arıyorsunuz nedir yani!!
    Online eğitim istemiyoruz istememesine de sen niye ağzından salyalar akarak saldırma gereğinde bulunuyorsun? Düzgün bir şekilde düşüncelerini yazmak çok mu zor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Online eğitim istemiyoruz istememesine de sen niye ağzından salyalar akarak saldırma gereğinde bulunuyorsun? Düzgün bir şekilde düşüncelerini yazmak çok mu zor?

Alıntıları Göster

Karşıt görüş olduğu zaman saldırgan davranıp karşıdakini susturmaya çalışan bir arkadaş herhalde  

• quote:

Orijinalden alıntı: byMyzz

Karşıt görüş olduğu zaman saldırgan davranıp karşıdakini susturmaya çalışan bir arkadaş herhalde  

Alıntıları Göster
    Sinir problemi olduğu kesin hocam bu kadar kinlendiğine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanCarter III -- 7 Eylül 2020; 20:58:55 >
  • Uzaktan eğitimin doğru ve verimli olmayacağı gibi şu dönemde okulların açılması da uygun olmayacaktır bence tek çare eğitimi tamamen dondurmak.

2 aylık aldığın online eğitim ile sınava internetten bir başkasını sokup mezun olacaksan o mezuniyetinde notlarında hiç kimseye bir faydası olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Keira-

bu online eğitim istemiyoruz diye yırtınanların acil virüsü kapıp gebermesi ya da solunum cihazına bağlanması gerekiyor anca öyle anlayacaklar durumun ciddiyetini. Şaka mı lan bu? Kafayı mı yemiş bunlar ulan virüs yakaladığını götürüyor. Öldürmese de süründürüyor... mal mısınız siz abicim mal mısınız? Hepten kafayı mı yediniz? Yoksa hayatınıza bir atraksiyon mu arıyorsunuz nedir yani!!

senin endişelenme gerek yok bro virüs senin beynini ele geçirmiş bile :D

• Ortada bir virüs var, tüm dünyayı etkilemiş ve ortalık savaş alanı gibi sanki, günde 20-30 düzenli ölü geliyor ve sebebi de virüs olduğu bilindiği halde "Onlineeğitimistemiyoruz" deyip okulların açılmasını istemek zavallılıktır, ahmaklıktır, gün görmemişliktir. Bana bir şey olmaz kafasından çıkın artık. Sana bir şey olmasa gider o virüsü annene babana ninene dedene götürür bulaştırırsın onlara birşey olur. Yazıktır. Okulları açınca ne mi olacak? Ülke genelinde virüs hareketliliği önemli ölçüde artacak. Bunu en salağına sor söyler sana.

Bu arada bu tiplerin amacı eğitim görmek falan değil bundan adım kadar da eminim.

Ölmek mi istiyorsunuz? Gidin kendinizi köprüden atın. Siz ölmek istiyorsunuz diye biz de ölmeyeceğiz sizinle birlikte.

Benim beynim virüs kapmışsa belki bir gün aşı maşı bişey bulunur yaptırırım geçer. Ya sendeki olmayan beyne hangi aşı çare olacak? Ortada bir beyin yok çünkü, sen ve senin gibilerde, evet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keira- -- 7 Eylül 2020; 23:55:16 >

• üniversite kayıtlarında görev aldım.Yaklaşık 1500 kişi eksik evrak yada edevlet çıktısını almak için yanıma geldi.Çoğuna sordum , yukarıdaki tespit doğru , ot bok bölümü kazanmış , etrafında olanlardan bir haber , aile den uzak istediği gibi hayat yaşamak isteyenler ağırlıklı olarak uzaktan eğitim istemiyor okullar açılsın diyorlar.Çoğunun gayesi gezip tozmak . Bunu açıkca beyan edenler de vardı.Zaten laf meclisten dışarı 7 yıldır gelen kardeşlerimizin kapasitesinde git gide ciddi bir düşüş var.Çoğu bilgisayar kullanımı ,edevlet ten hangi evrak nereden nasıl alınır onu bile bilmiyor.Veliler öğrenciden daha ataklar onların şifrelerini bilen , kayıda öğrenci yerine gelen veliler oluyor.2000 sonrası çoğu kardeşimiz telefonu facebook tiktoc dan ibaret sanıyor.Çıktı alıcaz , edevlet ösym şifrelerini ezbere bilmiyorlar , telefonda kayıtlı diyorlar , tamam chrome den ayarlardan , kayıtlı şifrelere bakın diyorum telefonun ayarlarında arıyorlar😀😂.Gençler tamam güzel geleceği değiştirecekler ancak var olan kapasitelerini kullanmamakta kararlılar malasef.😔

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt

Buram buram cehalet kokan ortamda şarterler atar benim. Cahil bir adama asla tahammülüm yoktur, asla. Bu kim olursa olsun ister anam olsun ister babam.

Aklını kullanamayan insanların nesli kesinlikle tükenmeli çünkü bu dünyaya katabilecekleri en ufak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Aklını kullanamayan insanlardan iğreniyorum. Evet iğreniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keira- -- 7 Eylül 2020; 23:51:41 >
  • Iki ucu B*klu değnek. Uzaktan eğitim mühendisler için iğrenç. Okulda ortam zaten yok. Yüz yüze eğitim almamız lazım ama diğer yandan korona var. Harbi iki ucu değnek

• Online eğitim verimli olmamış mış mış..

Ulan insanlar ölüyor ölüyor...

Doktorlar, Prof. 'lar ölüyor.

Sen evde ders çalışmakta zorlanma diye, sağlık sistemi çöksün mü?

İtalya 'ya mı dönelim. Kamyon kamyon ceset gömdüler.

• öğrencilerin okula gitmek istemesinin seks yapmakla doğrudan bir alakası mı var? en çok tutan yorumlara bak şaka gibi bir forum olmuş çıkmış burası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçamayan Pegasus

öğrencilerin okula gitmek istemesinin seks yapmakla doğrudan bir alakası mı var? en çok tutan yorumlara bak şaka gibi bir forum olmuş çıkmış burası.

Bakma sen hocam buraya bunlara baksan ünide okuyan herkes seks yapıyor.

• Okullar tamamen kapatılsa olmaz. Açılsa da büyük risk. En azından online ders olması hiç olmamasından iyidir. Kaldı ki Coronadan önce benim hocam gibi youtube kanalları üzerinden kpss dgs oabt veya tyt çalışan milyonlarca insan vardı. Başarılı olan da çok fazla. Şu aşamada online eğitim en mantıklısı. Hiç yoktan iyidir.

• öğreniceğin şeyi 1 sene sonra öğren, kazanacağın okulu bir sene sonra kazan....ölmekten iyidir. otur evinde. sanki hepsi eintein olucak okula gidince..

• Fark ettiniz mi bilmiyorum ''yüz yüze eğitim olmamalıdır,eğitim uzaktan olmalıdır'' dediğimiz zaman bizi çomarlıkla,boomerlıkla ve ''hayattan zevk alamamakla'' itham edenler zavallı,meczup,kezban ve onların meriçliğini yapan kalitesiz paspasçı a*mcıları oluyor.Mevzu anında bel altına çekiliyor.

Bu tiplerin twitter hesaplarına ve postlarına bakarsanız zeka düzeylerini de az çok tahmin edebilirsiniz.

#onlineegitimistemiyoruz diyenlerin SJW,kafası çalışmayan,politik doğrucu,duyarmatik,aşağılık kompleksine sahip olmaları tesadüf değil.

• Online eğitim olucak sa eğer laptop vb sahip olmayan öğrencilere bu imkanlar sunulmalı, İnterneti yoksa onuda üniversitesi veya devlet karsılamalı, teknik dersler 2. Döneme aktarılmalı.

Bende online eğitime karşıyım üniversite sadece diploma için değil sosyal olarak da gelisiyorsun orda hayat sadece ders vb değil tabi önemsiz de değil çok önemli bir yeri de var hayatımızda, aile baskısı yazan olmus ben suan zaten kendi evimde kalıyorum. Her aile baskıcı değil sandığınız gibi, direk insanları bir kalıba sokmanız cidden çok komik.

İnsanlar plajlar da virüsü kapmadıysa zaten üniversite de hiç kapmaz eğitim tatilden önce geliyor bence insanlar tatile gidebildiyse bu yıl eğitim almak için okula da gidebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonthor -- 8 Eylül 2020; 3:58:1 >
  • Özellikle yaşadığı şehirden farklı bir şehirde okuyan tipler online eğitime karşı. Maksat evden uzaklaşıp gezip tozmak. Normalde derse girmemek için takla atan cafeci kantinci tayfa online eğitim beğenmez tabi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.