Şimdi Ara

ONLINE SINAVDA NASIL HILE DONUYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuz yüze sınavdan ne farkı var bunun ? Zaten kamera falan actiriyorlar, yuzyuze olsa en azından kopya çektiğinde hocanın görmeme ihtimali var ama kamera açık olunca daha sıkıntılı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• tam tersine daha kolay bilgisayarına uzaktan kontrol etmek için program yüklersin. arkadaşın diğer bilgisayardan baka baka yapar. bunu tespit etmeleri çok zor bence.

• Bizde de kamera açtırırlar mı acaba 🥲

• Kamera açik oldugu sürece çekilmez. Yuzyuzede bile daha kolay

• Hocam ekranı kayıt eden programları tespit eden sistemler var ama bunu kullanan üniversite sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Daha önce tusdata programından ders dinlemeye çalıştıysaniz ne dediğimi anlarsınız. Sen bana yönetici yetkisi vereceksin ben hepsini kapatacağım ve her saniye ekranı kayıt eden program var mı kontrol edeceğim diye uyarı veriyor

• Hoxam online sınavda nasıl kopya çekilebilir

• Bölüm ne ?

• aynen hocam iki kamera aç tüm hileler fixlendi 

• Cheat engine’den yapılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A NEW LIFE kullanıcısına yanıt

• yüzyüze sınav>online sınav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ytü kamera zorunluluğu yok ama sorular kol gibi oluyormuş

• mesela çok zor bir integral sorulsa kopyayı nasıl çekeceksin ki elinde tüm imkanlar olsa bile çözebilmek lazım sınıftan birilerinden alırsın anca

• YTÜ Ehm kullanıcısına yanıt

Benim gibi bir arkadasina atıyorsun ben de Wolfram a yazip sana cevap sıkkını geri atiyorum

Nerden biliyorum, 2 sene once sizin havuz derslerini aa ile gectim 

• Çoğu okulda kamera zorunluluğu yok ki. Olsa bile ekranda ne yaptığını mı inceleyecekler yüzlerce kişinin? Göremezler bile. Hatta bildiğim kadarıyla yasal olrak böyle bir hakları da yok.

Kopya, internetten yardım alma, soruyu başkalarına çözdürme, yerine başkasını sokma, birlikte sınav çözme, cevapların wp'ye atılması, vs. aklınıza gelebilecek her tür yolla kopya çekiliyor, bunu engelleyecek hiçbir mekanizma da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikigai -- 6 Nisan 2023; 20:38:11 >
  • Bilkent dışında f2f yapan yok sanırım

• AppleFB kullanıcısına yanıt

ankaradaki bütün üniversiteler (hacettepe yarısını online yapıyor) yüzyüze neredeyse

nasıl kopya dönüyor diye sormuşsunuz telegram grupları varmıs bende pandemiden dönüşte arkadşalarım anlatırken duyunca enayi gibi hissetmiştim 100-150 kişilik gruplar soruyu atıyorsun cevap anında geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Ferguson -- 6 Nisan 2023; 21:21:35 >
  • Up

• chatgpt

• psikolog2010 kullanıcısına yanıt
    Yan sekme açınca anlaşılıyor kimse o riski alamaz, zaten kamerada olduğu için başka cihazdan da bakamazlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.