Şimdi Ara

Online Counter Strike Source Dedicated Server (Update Yok) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
0
Favori
107.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • erman gece yarısından sonra sunucu açık kalsa olmazmı

Allah için kimsede sormamış ilk ben sorim dedim
  • link alsaydık diğer oyunlar için
  • webportal dan ricam olucak,otomatik bir plug-in falan gib bisey bulsanizda hamachiden offline olanlari silseniz?2serverda dolu diyor...
  • şimdi bneim tek oğrenmek istediğim su biz bu 500 kusur mblik css yi indirdikten sonra baska bi r update indirmemize gerek kalıyormu direkt oyuna akıyormuyuz????
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe
    benim başlatta ayarlar diye bir menü yok?Yanlış yazmış olmayasın?

tabiki yanlis yazmadim..

denetim masasina gir ordan yap..
  • quote:

Orjinalden alıntı: adamasmaca

içinde başka yokmu bunun hl2 yokmu

hl2dm oynayabiliriz... bizdeki oyunun sistemi buna hazir, fakat sizlerdeki deil..

sizde oynayabilirsiniz, fakat sinirlerinizi zorlamalisiniz bunun için..

sizin için biraz zahmetli olabilir.

bir kereye mahsuz olmak üzre "4.22" gb lik bir download yapmaniz gerekiyor.
    peki bu doslari indirince ne olacak?

hl2dm online, HL2 Team Fortress 2, oynamanin yani sira css nin tüm grafik dosyalari tamamlanmis olacak.

hic bir haritada kimizi nokta görmiyeceksiniz...

ve bizim kurdugumuz hl2dm online, HL2 Team Fortress 2 oyunlari sorunsuz bir sekilde online oynayabileceksiniz....

ilgilenenlerhttp://webportal.farvista.net/forums.php?m=posts&q=322&n=unread#unread adresinde detayl1 bilgi bulabilirler...

• Kullanıcı adını : serkans
    şifreyi : 123

Olarak girmeme rağmen yine şu kurtulamadığım hatarlardan biri geliyor.
     Online Counter Strike Source Dedicated Server (Update Yok)

BU OYUNU OYNAMAK BANA HARAM MI YAA?

Yardımlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.Şimdiden Teşekkürler..

(Not : Birde Mappaketini indirmeye çalıştığım zaman 1. sayfadaki linkten şu hatayı veriyor.Linkte mi bir problem var?Yoksa ben mi rapidshare'den dosya indiremiyorum[Filed Not Found yazan yerde normalde dosyanın boyutu yazıyor olması lazım ama rapidshare'de genelde hep böyle yapıyor ya..]
     Online Counter Strike Source Dedicated Server (Update Yok)
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoMiKaZe -- 16 Temmuz 2005, 18:27:46 >

• webport da görünüyorsun neden dolu olana girmeye çalisiyorsun anlamadim
  • o download programini kullanmadan indirmeyi denersen olur....
  • güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: webportalim

quote:

Orjinalden alıntı: adamasmaca

içinde başka yokmu bunun hl2 yokmu

hl2dm oynayabiliriz... bizdeki oyunun sistemi buna hazir, fakat sizlerdeki deil..

sizde oynayabilirsiniz, fakat sinirlerinizi zorlamalisiniz bunun için..

sizin için biraz zahmetli olabilir.

bir kereye mahsuz olmak üzre "4.22" gb lik bir download yapmaniz gerekiyor.
    peki bu doslari indirince ne olacak?

hl2dm online, HL2 Team Fortress 2, oynamanin yani sira css nin tüm grafik dosyalari tamamlanmis olacak.

hic bir haritada kimizi nokta görmiyeceksiniz...

ve bizim kurdugumuz hl2dm online, HL2 Team Fortress 2 oyunlari sorunsuz bir sekilde online oynayabileceksiniz....

ilgilenenlerhttp://webportal.farvista.net/forums.php?m=posts&q=322&n=unread#unread adresinde detayl1 bilgi bulabilirler...

bu oalyı cdlere bolerseniz ve gusel bi setup ayarlarsanız bence indirilir

• cd lere bölmek veya sutup yapmak sorun değil.

sorun o dasyaları nereye updoad yapacağımız. 4.22 gb yi en iyi şekilde sıkıştırsan 2 gb civarında olur.
  • Hayırlı olsun...
  • Teşekkürler...
  • webportalim,aklıma gelen fikir: 4.22 gb şeklindeki dosyayı 500mb parçalar halinde winrar kullanarak sıkıştırabilirsenwww.megaupload.com sitesini kullanarak upload yapabilir ve site her 500mb upload çin birer link verecek bu linkleride burada yayınlayıp isteyen arkadaşlar indirebilir bence.yinede sen bilirsin.winrar proğramında sıkıştırma paket miktarı (mb) belirlenebiliyor.ilk dosya exe oluyor.(sfx formatında).diğerleri part oluyor.sence uygun mu bu fikrim?
  • 5.1.228.47 yazccaksın ip olarak

başlat / ayarlar değil

başlat / denetim masası /ağ bağlantıları ...
  • selam,ben bu ilk sayfadaki 550mb lik css yi indirdim ancak, çift tıkladığımda dos penceresi açılıp kayboluyo,vaşkada bişe olmuyo.bundan başka bişelermi indirmem gerek,yada sorun nerde acaba
  • yaptım dediklerinizin hepsini yaptım.Ağ bağlantından girip IP + DNS yi otomatik yaptım.Ama halen hamachi yi açıp sourceye girmeme rağmen halen server gözükmüyor.Ben sadece 2. ve 3. serveri hamachi ye alabildim. serkans olarak açılan serveri hamachi ye her yazışımda yukarıda ki yazı çıkıyor.Yer yok ise birkaç kişi silin ya.Gece 5 de bile denedim girmek için halen aynı şeyi söylüyor.Çıldırmamak elde değilYardımlarınızı bekliyorum
  • selam,ben bu ilk sayfadaki 550mb lik css yi indirdim ancak, çift tıkladığımda dos penceresi açılıp kayboluyo,vaşkada bişe olmuyo.bundan başka bişelermi indirmem gerek,yada sorun nerde acaba

birisi yardım edebilirmi lütfen yaaa
  • KoMiKaZe açtığım tüm hesaplara kendini kaydetmişsin :) online olduktan sonra ip i ekle...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.