Şimdi Ara

Online Counter Strike Source Dedicated Server (Update Yok) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
0
Favori
107.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: optimistic

hamachi girişinde kullanıcı adı ve şifreyi yazdıktan sonra join kısmına tıklıyorum fakat "error:this network appears to be full" hata mesajı çıkıyor.ne yapmalıyım?

Sunucu en fazla 16 kullanıcıya izin veriyor. Daha fazlası olmuyor. Sözünü ettiğin uyarıyı bu nedenle alıyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: selimerman

counter oynamaya yeni başladım. bu söyledikleriniz counter strike versiyon 1.6 ile yapmak mümkün mü? daha ileri bir sürümü var mı? teşekkürler

1.6'da kurarız fakat css kadar ilgi çekeceğini sanmıyorum, çünkü eskidi artık..
  • Kesinlikle CS:Source

quote:

Orjinalden alıntı: webportalim

quote:

Orjinalden alıntı: selimerman

counter oynamaya yeni başladım. bu söyledikleriniz counter strike versiyon 1.6 ile yapmak mümkün mü? daha ileri bir sürümü var mı? teşekkürler

1.6'da kurarız fakat css kadar ilgi çekeceğini sanmıyorum, çünkü eskidi artık..
  • bencede....
  • webportalim,ikinci bölümün ip numarası var mı?
  • Başka Bölüm mü Açıldı ?
  • ilk mesaj sürekli editleniyor kontrol ediniz..

ayrıca sunucumuzdaki haritaların bir arada olduğu dosyayı indirin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanTR

quote:

Orjinalden alıntı: imparatore

bu arada admin pluginlerinden anlayan var mı?

Gerekli bilgiyiwww.webportal.farvista.net/index.php adresinde bulabilirsin. Ve diğer CSS ile ilgili herşeyi.

nerde? göremedim..
  • OK

TAM DESTEK

• 1.Cİ serverda hamachi ye baglanipta oyun oynamayan arkadaslar kapatsin hamachi yi lutfen giremiyoruz sizin yuzunuzden
  • TAMAMDIR
  • mix güzel yer ya 1.6 varken sunucuda hep orda oynardim ne lag var ne choke
  • bu hamachi de her açılışta ekledğim grup silinmiş oluyor yeniden ekliyorum bu herkeste böylemii yoksa bende mi böyle ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonhell -- 15 Temmuz 2005, 18:45:52 >
  • Cs:Source Final cd'sini 1. sayfadaki linkten sorunsuz indirdim yanlız Source'yi açmak istediğimde şu hataları veriyor sırasıyla :

LÜTFEN YARDIM EDİN BEYLER.KOCA DOSYAYI SAATLERCE BOŞUNA İNDİRMİŞ DURUMA DÜŞMEYEYİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoMiKaZe -- 15 Temmuz 2005, 19:23:19 >

• evt son sürücü yüklüydü Eyvallah sağolasın ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragonhell

bu hamachi de her açılışta ekledğim grup silinmiş oluyor yeniden ekliyorum bu herkeste böylemii yoksa bende mi böyle ?

liste doluyor, dolunca diğerleri giremiyor, bizde online olmayanları eliyoruz....
  • ilk mesajdaki 2. kullanıcı ve şifreylede bağlanabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webportalim -- 15 Temmuz 2005, 20:53:17 >
  • Evet Ben Dün Girdim Doluydu Artık 2. Server Var Oradan Bağlanabiliyorum Sağol

quote:

Orjinalden alıntı: webportalim

ilk mesajdaki 2. kullanıcı ve şifreylede bağlanabilirsiniz..
  • webportalim yine yapmış yapacağını

TEŞEKÜR
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.