Şimdi Ara

ONLINE BILGISAYAR TOPLAMA SITELERI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    birtanesininwww.goldpc.com.tr olduğunu bildiğim online bilgisayar toplama siteleri varmış. evine (şehirlerarası olsa bile) ücretsiz kargoyla getiriyorlarmış... başka bildiğiniz bir site var mı ?

• sende ordamı çalışıyon
  • referans açısından iyi de almaya gelince alma.
  • Gigatek Bilgisayar ve EXA Bilgisayar var.Bu sayfalardan sistem kurabilirsin.EXA da Teslimat koşullarını yazmış.Firmalarla konuşup ödeme ve teslimat konularında bilgi almak en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven70 -- 22 Aralık 2004, 23:26:11 >
  • arkadaşlar ben online ya da mağazaya gidip işlemci+anakart+ram+kasa alıcam bunları birleştirip verirler mi ben evde kasmak istemiyorum sorun çıkar falan diye. ve de ekstra bir ücret alırlar mı?
    teşekkürler
  • almam diyen yalan söyler tabiki alacaklar. bu işin konunu bu. yok ben para veremem montaj için diyorsan o zaman alacan parcaları ugraş ve emek verip kuracan evde. ama yapma veya yapamama risklinide göze alcan tabi. hadi kolay gele
  • www.mavibilgisayar.com
    www.teknolojix.com
  • 500-600$ para bırakıcam mağazaya bir de birleştirmek için mi para alacaklar, vay be
  • ele emeği alıyolar komple toplamaya 10$ falan alıyolar daha fazla sakın verme.....
  • www.pcdepo.com montaj ucretı almıyorlar ama montaj yaptırman ıcın lısans alman gerekıyor
  • Buyrun benim derlediğim online siteler

• www.mavibilgisayar.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balakgazi -- 23 Aralık 2004, 17:12:45 >
  • www.borsapazar.com ister 2. el istersen 0 bilgisayar ve parçaları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.