Şimdi Ara

Onlarca oyunun olduğu EA Play, Steam'de ilk ay 8 TL oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onlarca oyunun olduğu EA Play, Steam'de ilk ay 8 TL oldu

Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi olan EA Play, Steam'de ilk aya özel indirime girmiş durumda. Xbox Game Pass ve Ps Plus tarzı bir servis olan EA Play'de, Electronic Arst'ın oyunları yer almakta. Kullanıcılar aylık veya yıllık abonelik ile platformda yer alan oyunların tamamına erişim sağlayabilmekte.

Ayrıca Bkz.Microsoft söz verdi: Call of Duty serisi Playstation'da kalacak! 

EA Play bünyesinde halihazırda 50'den fazla oyun bulunuyor. Bu sayı hizmetin Origin versiyonunda yaklaşık 80 adet, EA Play Pro (Origin) seçeneğinde ise yaklaşık 150 adet oyun olarak gerçekleşiyor.

EA Play, ilk aya özel 8 TL

Onlarca oyunun olduğu EA Play, Steam'de ilk ay 8 TL oldu

Öte yandan EA Play'in aylık ücreti ise 40 TL. Fakat yeni yapılan kampanya sayesinde aylık abonelik ücreti ilk ay için 8 TL seviyesine indirilmiş durumda. İlk aydan sonra ise standart abonelik ücreti ödemeye devam edebilirsiniz. Eğer servisi beğenirseniz yıllık 250 TL olan paketin daha avantajlı olduğunu da belirtelim.

Steam'de geçerli EA Play, kampanyasına ilk kez abone olacak olanlar katılabiliyor. Eğer daha önceden bir abonelik başlatmışsanız bu indirimden yararlanamayacaksınız. Bu arada kampanya, 15 Kasım tarihine kadar geçerli olacak.

• Yıllık 165 TL idi, o zaman almıştım. Hemen zam gelmişti sonra.

• Game Pass ile geliyor, bir kere oynamadım. Star Wars JFO için alınır en fazla bir ay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaximillianFoe -- 2 Kasım 2022; 12:11:17 >
  • Ucuzlasa ne olacak oynayabilecek bilgisayar olmadiktan sonra?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EA Play aboneliğim şu anda aktif, bu indirimden yararlanabilmek için satın aldığım takdirde, mevcut aboneliğimin süresi uzar mı?

• FIFA 2020 - 2021 bulabilir miyim?

• Pro olmadıktan sonra anlamı yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • johonwayni kullanıcısına yanıt
    Aktif abonelik varken üstüne alınamıyor diye biliyorum.

• johonwayni kullanıcısına yanıt
    Mevcut üyeler faydalanamıyor maalesef

• PlayStation ve Xbox servisleri karşısında şansı yok

• Asıl oyunlar EA Play Pro da. Standart hesabın pek bir anlamı yok.

• Ea play i sadece ufc4 için alıyordum, cok şükür geçen aylarda PS plus verdi de almaktan kurtuldum

• Feyzuli kullanıcısına yanıt

Twitch'te nasıl 18 TL oluyor hocam gamepass?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA Play'de oynanacak doğru düzgün oyun yok. Birkaç oyun için 1 ay alınır oyunlar oynanır ve üyelik iptal edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onlarca oyun içinde oynanacak oyun olmamasındna olabilir mi? Pro olsa EA in hangi oyunu oynanır? oynaırsa fifa oynnarı onu oynayan her sene parasını verir ön siparişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 7 Kasım 2022; 16:49:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.