Şimdi Ara

Önerilen Güç Kaynakları Listesi (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
37
Favori
87.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baya konuya mesaj yazıp baya tavsiye aldıktan sonra son üç psu arasında kaldım

1-Seasonic M12II-620 Evo Edition 80+ Plus Bronze 311 TL
    2-High Power Astro Lite 750W 80Plus GOLD 338TL
    3-EVGA SuperNOVA 750 G2 80+ GOLD gümrük vergisi ve kargo ile 130$ yaklaşık 380TL

sistemimde şu şekilde

i5 3470
    r9 280
    cooler master hyper tx3 evo
    14cmlik yan fan
    8gb ram
    120gb ssd
    12cmlik ön ve arka fan

overclock veya sıvı soğutma gibi extreme şeylerle uğraşmam bu durumda hangisini tavsiye edersiniz
  • Kardeşim kolay gelsin, seçtiğin ürünler içerisinde f/p oranı yüksek olan Highpower'dır, ancak daha uzun garanti süresine sahip olan Evga vereceğin fiyat farkına değer, bütçeni zorlamazsa Evga, tersi durumda Highpower derim.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    tavsiye için çok teşekkürler highpower sipariş verildi
  • Rica ederim kardeşim hayırlısı olsun şimdiden
  • Özel mesaj kutuna bakarmisin @LEON-X

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçinde 600 watt psu olan bilgisayar kasası tavsiyesi rica ediyorum. %80 sertifikalı olanları var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başkan2005

İçinde 600 watt psu olan bilgisayar kasası tavsiyesi rica ediyorum. %80 sertifikalı olanları var mı?

Merhaba...

Kullanacağınız sistemin bileşenleri nelerdir ? Kasa için bütçeniz ne kadar ?
  • Gençler ben şöyle bi bilgisayar topladim nasıl olmuş bi bakabilirmisiniz
    Bu mesaja eklenen görseller:

Önerilen Güç Kaynakları ListesiÖnerilen Güç Kaynakları ListesiÖnerilen Güç Kaynakları ListesiÖnerilen Güç Kaynakları Listesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• i5 6600K overclock tabanlı bir işlemcidir, bu yüzden anakartı Z170 çipset almalısınız, tersi durumda overclock yapmam derseniz de işlemciyi i5 6500'e çekmeniz yararınıza olur.

GTX970 yerine de yeni gelecek olan RX480 almanız iyi olur.
  • Arkadaşlar 80+ gold ve modüler olmak şartıyla 650-850watt arası hangi güç kaynağını önerirsiniz? Aklımda fsp hydro g 750w var
  • Murat.92 kullanıcısına yanıt
    Evga g2 650w satılıyor forumda. Değerlendirebilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118138945

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem bileşenleri nelerdir ? Bütçe ne kadar kardeşim ?
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Hocam fsp hydro g 850w aldım kullanıyorum coil whinedan kurtuldum
  • Hayırlısı olsun kardeşim, güle güle kullan, yorumları ve puanı güzel ürün;

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=472
  • Öncelikle emeğine sağlık hocam.

Bende de Cooler Master HAF 912 ile beraber gelen psu var. Cooler Master GX 750W. Psu'dan gelen gıcırtı seslerinden ötürü zerre memnun değilim. Özellikle oyun açıp kapadığımda oluyordu ama zaman zaman (şu an itibariyle son 1 saattir) internet kullanımında da yapıyor. Geçen yaz da benzer sorunlar yaşıyordum havalar soğuyunca düzelmişti. Tek temennim yine öyle olması. Ama işlemci sıcaklığım 40 derece civarında boştayken o yüzden çok bir ümidim yok ama bekleyeceğim. Hala devam ederse FSP Hydro 850W almayı planlıyorum, Murat arkadaşımız da almış üründen.

5-6 sene önce eski kasam için OCZ Fatality Gaming 550W güç kaynağı almıştım ve üşengeçlikten takmamıştım. Şimdi GTX770 (GTX 1070 almayı planlıyorum ileri zamanda), i5 4670'li kasamda bir denesem mi diyorum. Jelatinini bile çıkarmadım duruyor yatak altında 5-6 yıldır.

• Sende sağol kardeşim, eksik olma

Ocz Fatality 550w güzel psu'dur, 12v kanalından da 500w güç veriyor.

GTX770 + i7 - X58 system. This setup is overclocked to 3.80 GHz on all cores

System Wattage with GPU in FULL Stress = 304 Watt

http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_770_review,5.html

Sistemde o.c'ta olmayacağı için kullanabilirsin.
  • Merhaba hocam, önceki psu'mu da bu konuya bakarak almıştım ama galiba ömrünü doldurdu High Power 750W Element, sistem yük binince reset atıyor muhtemelen psu'dan.

Evga'nın EVGA 700 B1, 80+ BRONZE 700W 100-B1-0700-K1, bu modelini yurtdışından almak istiyorum konuda göremedim iyi midir sizce

Önerilen Güç Kaynakları Listesi

Ya da yurt içi Aerocool Ae-vx750 750w modeli var sertifikası yok galiba, ikisinden birini düşünüyorum hangisini önerirsiniz teşekkürler.

Önerilen Güç Kaynakları Listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 10 Ekim 2016; 15:56:09 >

• Tartışmasız olarak Evga'yı seçmen daha iyi olur kardeşim, Aerocool'a göre çok daha kalitelidir.

İlk sayfada ki ürünleri güncelleyeceğim, seçtiğin ürünü rahatlıkla tercih edebilirsin.
  • Seasonic Prime Titanium 650/750/850w

Cooler Master MasterWatt Maker 1200w
    Cooler Master V serisi 550w

Corsair SF Serisi 450/600w
    Corsair RM1000x 1000w
    Corsair RMi 750/1000w

Silverstone SX550 550w

Fsp Hydro X seisi 650

Evga BQ 750w

Zalman ZM 650w

Modellerinin incelemeleri eklendi
  • Çok teşekkürler hocam amazondan alacağım inşallah
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.