Şimdi Ara

Önerilen Güç Kaynakları Listesi (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.211
Cevap
38
Favori
87.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O fiyatlara tercih edilecek bir marka değil malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

iyi değiller görünürde ve doğru dürüst tanıtımı dahi yapılamıyor düşük kalitelerinden dolayı. Yani resimlerle gösteremiyorlar içi şöyle, şu malzemeleri kullandık vs. diye. Daha iyi alternatifler olmasına rağmen böyle de fiyat koymuşlar. Bir nevi sazan avı başlatılmış bana göre. Pahalı olan iyidir mantığıyla alan olur diye.

aslında fiyatı uygun olsa tercih edilebilecek ürün. FSP üretim everest ler. bu yüzden belirli bir kalitesi var kötü değil orta şeker ihtiyacı karşılıyacak cinsten. yurtdışı fiyatları uygun o fiyatlardan olsa tutulur. bu fiyat ile tabiki tutulmaz orası ayrı konu. Evereest o kadarda kötü değil aslında
  • O zaman iyi tanıtsınlar. Test sitelerine versinler, inceletsinler. "Everest ... review" yazdığımızda google'da bir şeyler bulabilelim. İçini gösteren resim yayınlasınlar, kapasitörleri hakkında bilgi versinler satış sitelerine vs. Üstte verilen linklerde ben 80+ ve şu kadar watt diye gidip almam bu 12v kanalından dahi ne verdiği belirsiz psu'ları, aldırtmam da istediğine ürettirsin. Güven vermiyor. Çok güvenilirse garanti süresini yapsın 3-5 yıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 27 Nisan 2015; 15:30:23 >
  • Şu resmi de koyayım, dursun bir kenarda. /r/pcmasterrace'den alıntıdır.
  • Teşekkürler kardşeim paylaşım için
  • ben genelde düşük psuları kullanırım :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanım amacı, beklenti ve donanıma göre ürün seçmekte fayda var kardeşim, illa ki yüksek psu kullanmamız gerekmiyor
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5 4690k
    raijintek sıvı sogutma
    9 adet ledli fan
    ekran kartı olarak
    r9 290x
    R9 380 nitro
    R9 280x vapor x

bu 3ünden biri olucak oc yapıcam .

850w güç kaynagı düşünordum fakat almışken 1000w evga g2 gold mu alsam diyorum arada 194 tl fark var bi yol gösterin :P
  • 195 TL az değil, o paraya orta seviye de 600w psu alınıyor kardeşim.

Kaliteli 750/850w psu yeterli gelir, o.c'ta yapabilirsin sisteme üstelik.
  • Yakında pc alıcam fsp hyper700 uygunmudur
  • Sistem bileşenlerini yazman daha iyi olur kardeşim, ayrıca psu için bütçen ne kadar ?
  • Sistemi daha almadım ama çok yakın bi zamanda alıcam
    Sapphire r9 390
    Intel core i5 4460
    Msi h97 pc mate
    Kingston HyperX Fury 8gb ram
    Aoc 21.5 l2276VWM
    WD 1TB Blue
    Kasa olarak bütçeme uyan fsp hyper700 var bütçem 280 - 300 lira ayrica sistemi sinerjiden toplayacagim icin orada stoklarda fazla guc kaynagi yok orada mevcut olursa guzel olur tessekurler şimdiden

• Konuna yazmıştım, Fsp psu gayet yeterli gelir sistemine kardeşim.
  • Saolasin senin ismini bi tanidigim soyledi. Sana yardımcı olur filan dedi oldun saolasın. Ben aslında gtx 970 düşünüyordüm ama cw sorunu ve 3.5gb dan dolayi kararimi degistirdim sence ne yapmaliyim

• Rica ederim kardeşim.

R9 390'da işini görür fazlasıyla için rahat olsun.
  • LEON-X kardeşimi dinleyin üzülmezsiniz işi biliyor
  • Sağol kardeşim eksik olma
  • i5 6600k
    GTX 970 MSI
    WD 1 tb 7200rpm
    corsair 230 t

İyi bir oyuncu bilgisayarı toplamaya çalışıyorum,yukarıda da belirttiğim gibi yalnızca tek harddisk olacak,dvd rom takmayacağım.İleride voltaj arttırmaksızın yapacağım overclock ve 970 yerine benzer güç tüketiminde bir kart alacak olsam psu olarak ne önerirsiniz arkadaşlar? benim internetten baktığıma göre 650w sağlam bir psu yetiyor gibi görünüyor ama danışmak istedim,hangi modelleri önerirsiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertt1257 -- 11 Aralık 2015; 0:49:16 >
  • Yeni nesil işlemci ve ekran kartları aşırı güç çekmemekle beraber, min. voltaj ile o.c yapılarak güç tüketimi dengelenebilir.

Kaliteli 600-650w Zalman, Corsair, Highpower gibi markalı ürünler rahatlıkla yeterli gelir.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.