Şimdi Ara

Önerilen Güç Kaynakları Listesi (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.211
Cevap
37
Favori
87.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Humboldt

Hayırlı olsun , gerçekten çok iyi bir fiyat.

Avronun düşüşü evga eu ürünlerine olumlu yansıdı fiyatlar gerçekten çok iyi durumda.

ben sipariş verdiğimde euro da yüksekti şimdi çok daha uygun fiyatlara alınabilir. Bu da benim şanssızlığım sanırım :)
  • Overclock düşünmeyen arkadaşlar high power alsinlar tam bir f/p ürünü AMD gibi powerdada high power candir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Overclock düşünmeyen arkadaşlar high power alsinlar tam bir f/p ürünü AMD gibi powerdada high power candir

Overclock düşünenler de Highpower alabilir kardeşim, üst seviye ürünleri gayet başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Overclock düşünmeyen arkadaşlar high power alsinlar tam bir f/p ürünü AMD gibi powerdada high power candir

Overclock düşünenler de Highpower alabilir kardeşim, üst seviye ürünleri gayet başarılı.

Dogru haklisin kardesim
  • arkadaşlar iyi günler. ben forumdan yeni bir kasa topladım.

i7 3770k + hyper 412 fan -- oc yapmayı düşünüyorum render için
    asus hd 7950 top ii
    şimdilik tek parça ripjaws 4 gb tek modül ddr3 1600 mhz ram ilerde en az 2 x 4 gb olacak
    normal 7200rpm hdd belki ilerde + olarak ssd
    alacağım kasanın fanları ledleri vs

bunları kaldıracak ve tabii ki ekran kartının ve işlemci soğutucusunun sığacağı bir kasa + psu arıyorum.

bütçem ne yazık ki en sıkıntılı durum. o yüzden f:p ürünleri önerirseniz sevinirim.

psu calculate sitelerinden yaklaşık 500w civarı çıktı. siz kaç w bir psu önerirsiniz mümkünse kasa tavsiyesi ile birlikte.. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

bütçe kasa+psu max 300 hatta 250tl..

çok teşekkürler
  • Bütçeni arttırman lazım kardeşim.

Min. Corsair 200R + VS650w ikilisini öneririm, en kötü Zalman Z3 Plus kasa alabilirsin, psu için bütçe kalır, Zalman'a cnps 14x gibi bir soğutucu sığıyor, C.Master'da sığar diye düşünüyorum, ölçülerine bakarsın.
  • quote:

Bütçeni arttırman lazım kardeşim.

Min. Corsair 200R + VS650w ikilisini öneririm, en kötü Zalman Z3 Plus kasa alabilirsin, psu için bütçe kalır, Zalman'a cnps 14x gibi bir soğutucu sığıyor, C.Master'da sığar diye düşünüyorum, ölçülerine bakarsın.

Hocam zalman z3plus cok hoşuma gitti tip olarak. Eğer kullanım kalitesi de iyiyse fiyat olatakta beni cok aşamadığı için tercih edebilirim.

Corsair200r ve diğer serileri bimekste iki hafta önce kadar nerdeyse %50 indirimle satıldı o zaman kacirdim su anda bütçeyi aşıyor ne yazık ki.

Peki sizden max 200 tlye kadar bir PSU önerisi istesem? Ben HIGH power element bronze II 600w 80+ psuyu gozume kestirdim. Bu psuyu 175 liraya alabiliyorum su anda.

Bu dediğim sisteme ileriye donuk olarak 600w bir PSU yeter mi?

Tabi ikinci elde bakıyorum ama kaliteli PSU satan yok pek istediğim aralıkta.

Cevap icin teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam birde su arkadaş kasa + power satıyor. İçindeki PSU 80+ değil ama önerir misiniz ikinci el bu bileşenleri. Bugun almam lazim o yüzden sizi biraz rahatsız edebilirim kusuruma bakmayın

Arkadaş ilanında ek olarak iki adet PSU satıyor 750w ve 730w. Yorumlarınız nedir değer mi ikinci el için o paraları vermeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B@R!$ -- 13 Şubat 2015; 11:09:07 >
  • Kasa 2.el olur aslında da çok sorun olmaz, psu'yu sıfır almanı öneririm ya da kaliteli markaların 2.eline bakmanı öneririm en azından çoğunda 2 yıldan fazla garanti oluyor.

Highpower 600w 80+Plus olan psu'su alınabilir, 12v 550-570w sanıırm güç veriyordu, yeterli olur, aslında bir ara Eksen'de 750w olanı vardı 200 TL seviyesinde ona da bir bak Highpower yine.
  • quote:

Kasa 2.el olur aslında da çok sorun olmaz, psu'yu sıfır almanı öneririm ya da kaliteli markaların 2.eline bakmanı öneririm en azından çoğunda 2 yıldan fazla garanti oluyor.

Highpower 600w 80+Plus olan psu'su alınabilir, 12v 550-570w sanıırm güç veriyordu, yeterli olur, aslında bir ara Eksen'de 750w olanı vardı 200 TL seviyesinde ona da bir bak Highpower yine.

Hocam sizden son bir öneri istiyorum.

HIGH power smart element 750w 80+ bronze sıfır fiyatı 240tl

Cm tx 850 v2 ikinci el 220 TL.

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

Kasa olarak ta

Corsair carbide 400r ikinci el 220 TL

Zalman z3 plus sıfır 140 TL.

Hangi kasayı secerdiniz? (Zalman daha sık bence)

Sistemim:
    İ7 3770k + cm hyper 412s
    Asus hd 7950 top II
    Gskill ripjaws 2*4gb 1600 MHz
    1tb 7200 RPM HDD ( ilerde ikinci eklenebilir)

Oc yapmayi da düşünüyorum malum işlemci oc için uretilmis.

Genelde V-Ray render için kullanılacak.

• 400R ile Z3 Plus denk değildir, bu yüzden bütçen varsa 400R alman daha iyi olur.

Psu olarakta garanti süresi uzun olan hangisi ise onu al, sonuçta yeterli gelir sisteme iki psıu'da.
  • Xilence XP600 80+ var elimde. Taa 4 yıl önce aldım. Yoğun ve hemen hemen her bileşenimi OC ile kullanmama rağmen ufak bir sıkıntı yaşamıyorum. Fanı da gerçekten bulunabilecek en sessizlerden.

• Paylaşım için teşekkür ederim kardeşim...

Xilence'ın orta-üst seviye ürünleri kalitelidir, bir çok arkadaşım sorunsuz kullanıyor.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle tam bir f/p ürünü hemde 80 bronz.

• http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=101300

Hocam bu ürün nasıldır eksende VS650 olmadıgı için buna bakındım biraz.

HIGHPOWER (HPG-750BR-H12S) 750W 80+ Bronze 12 cm Fan Güç Kaynağı
  • Gayet yeterli ve iyi bir psu
  • Teşekkür ettim üstat
  • Rica ederim hocam
  • Bi şey soracam.
    Malum "everest" uzak durulması gereken markalardan biri.
    Yeni psu'lar çıkarmış, pek de ucuz değiller yani.
    Acaba kalite arttırmaya falan mı karar verdiler.?

OK; frisby, everest, feel... uzak duracaz ama merak ettim şindi????????

Örnek
    link
    link
    link

• rabitelli kullanıcısına yanıt
    iyi değiller görünürde ve doğru dürüst tanıtımı dahi yapılamıyor düşük kalitelerinden dolayı. Yani resimlerle gösteremiyorlar içi şöyle, şu malzemeleri kullandık vs. diye. Daha iyi alternatifler olmasına rağmen böyle de fiyat koymuşlar. Bir nevi sazan avı başlatılmış bana göre. Pahalı olan iyidir mantığıyla alan olur diye.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.