Şimdi Ara

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
568
Cevap
7
Favori
24.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

Her zaman manga daha güzel geliyor bana bir oturusta 12 bölüm bitirdim anime olarak guncelde miyim yoksa bölümler ikiser ikiser mi yayinlaniyor?

Günceldesiniz. Mangadan devam edebilirsiniz

Tesekkur ederim mahmut hocam zaten manga olarak okuyorum ben anime cok yavas geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NaneLimoni kullanıcısına yanıt
    Hocam Onepunch ömrümde gördüğüm en dolu anime.Sen varya One Piece izlersen baya bir soversin herhalde hız olarak 6da biri bunun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Her zaman manga daha güzel geliyor bana bir oturusta 12 bölüm bitirdim anime olarak guncelde miyim yoksa bölümler ikiser ikiser mi yayinlaniyor?

Günceldesiniz. Mangadan devam edebilirsiniz

Tesekkur ederim mahmut hocam zaten manga olarak okuyorum ben anime cok yavas geliyor.

Rica ederim
    Manganın sayısının azlığından kaynaklı diye düşünüyorum Şu anda mangaya baya yakın bitirildi anime, sezon 2 nin gelmesi gecikecek yani

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Hocam Onepunch ömrümde gördüğüm en dolu anime.Sen varya One Piece izlersen baya bir soversin herhalde hız olarak 6da biri bunun

aynen sizin dediğiniz gibi oldu.One piece'e anime olarak başladım mangaya geçtim zaten :)
  • Saitama sensei Brazzers'deki jon sins ne kadar benziyor'ya ilk izlediğimde çok şaşırmıştım,yılın animesi açık ara her ne kadar 2 sezona yeticek materyal yoksa'da manga yapımcı hızla bitireçeğini belirtmiş
  • KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş acaba başka birisi devralsa birşeyler olur mu?
    Fullmetal Alchemist Serisi gibi.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    İzlediğim en iyi animlerden birisidir efsane tek kelime ile

Ayrıca sana cevap değilde senin o mesaj sayın çok iyiymiş bunu söylemek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Kötü olmuş acaba başka birisi devralsa birşeyler olur mu?
    Fullmetal Alchemist Serisi gibi.

devretmez zira çizer yazar aynı kendi yaratıp sonunu'da düşünmüştür, 2 sezon 2016 son yıllarında veya 2017 başlarında çıkar dediğim gibi yapımcı hızlı bir şekilde tamamlamaya çalşıyor bu arada 2-3 special bölüm çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaleyDeskop -- 24 Ocak 2016; 23:43:53 >
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Kaliteli animelerin %90'ı mangadan çevrilme. Hatta hemen hemen hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Kaliteli animelerin %90'ı mangadan çevrilme. Hatta hemen hemen hepsi.

İyide üstat yapımı yapıyorlar ondan sonra pat diye bırakıyorlar kala kalıyorsun öyle, varsa aklında güzel kesmeli biçmeli japon felsefesini içeren bi anime öner,
    Kaliteli yapımlardan bırakılan pek görmedim ama bazıları cidden uzatıp batırıyorlar.O yüzden kısa olanlar daha iyi oluyorlar genellikle. Tek hatırladığım Hunter x Hunter cidden kaliteli bir yapım ama adam 2 yıldır sayı çıkartmıyor.
    Kesmeli biçmeli şeyleri pek sevmiyorum ben açıkçası daha çok büyü tarafı üzerinde duran animeleri(FMA, fate zero vs vs) ya da akıl oyunları, polisiye tarzı olan(Death note, Code geass) gibi şeyleri daha çok seviyorum.İzlemediyseniz bunları izlemenizi tavsiye ederim. Bir iki bölüm sabredince çok güzel oluyor genellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Kaliteli yapımlardan bırakılan pek görmedim ama bazıları cidden uzatıp batırıyorlar.O yüzden kısa olanlar daha iyi oluyorlar genellikle. Tek hatırladığım Hunter x Hunter cidden kaliteli bir yapım ama adam 2 yıldır sayı çıkartmıyor.
    Kesmeli biçmeli şeyleri pek sevmiyorum ben açıkçası daha çok büyü tarafı üzerinde duran animeleri(FMA, fate zero vs vs) ya da akıl oyunları, polisiye tarzı olan(Death note, Code geass) gibi şeyleri daha çok seviyorum.İzlemediyseniz bunları izlemenizi tavsiye ederim. Bir iki bölüm sabredince çok güzel oluyor genellikle.

Bi death note izledim 10 numaraydı o, diğerlerine bi bakayım araştırayım,
  • gungrave de güzeldir mesela, onun mangası yoktu yanlış hatırlamıyorsam.

gun x sword da ekliyim, onu da sevmiştim aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 3 Şubat 2016; 23:57:43 >
    Death Note sevdiyseniz Code Geass Lelouch of the Rebellion'u öneririm. Akıl oyunlarının yanında çok iyi aksiyon da var. Ama ilk sezonun ortaları biraz sıkıcı olabilir. Yine de dayanırsanız özellikle finale doğru "Ne izledim lan ben?" diyip baştan bir daha izletecek, asla pişman olmayacağınız, bana göre izlediğim en iyi animeyi izlemiş olacaksınız.
  • teşekkürler en kısa sürede izleyeceğim,
  • Ova ne zaman gelecek

• Arkadaşlar bugun ve en sonunda müsait bi günde 12 bölümüde Az öncede bitirdim..

Şimdi bundan sonrasinda olanlari nasil öğrenebiliriz neyi izlemek gerekiyor bundan sonra.. 2. Sezon zaten daha çikmamiş hikayenin bundan sonrasini öğrenmenin bi yolu var mi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar bugun ve en sonunda müsait bi günde 12 bölümüde Az öncede bitirdim..

Şimdi bundan sonrasinda olanlari nasil öğrenebiliriz neyi izlemek gerekiyor bundan sonra.. 2. Sezon zaten daha çikmamiş hikayenin bundan sonrasini öğrenmenin bi yolu var mi..

Mangasını okuyabilirsiniz. Şuradan itibaren başlıyor

http://www.manga-tr.com/read-onepunch-man-chapter-36.5.html

• Çekinmeden hediye edebilrisiniz

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti)
  • Return To Shabondy Arc'ının Son bölümüne kadar Anime izlemeye değer. Gerisi çöp. (O bölüme kadarki kısmı 3 kere Rewatchladım...)
    Ama mangası tam bir Şaheserdir One Piece'in Manga varken Return To Shabondy'den sonrasını Animede güncel izleyip Mangaya hiç bakmamak tam bir avellik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.