Şimdi Ara

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
7
Favori
24.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Manga dolu dolu mu acaba? Hem anime izlememizin sebebi o duyguları işitebilmek ve hareketli resimleri görebilmek.
    Başka da birşey yok.
    O değil de Çok eskiden anime bu kadar yavaş değildi niye bu kadar yavaş oldu kison zamanlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    Anime ve Manga birbirine çok yaklaştığı için bölümler çok yavsşladı
    Ayrıca One Piece'i çizen ekip değiştirildi, yerine acemilerden oluşan ve karın tokluğuna çalışan bir ekip geldiği için çizimleri mahfoldu.
    Manga gayet güzel gidiyor, tek sıkıntısı Oda'nın kafasına göre ara verip durması

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi Arcta Değişim oldu acaba? Çizimleri fark etmedim de her bölüm Özet vermeye başladılar ya orda bir kıllandım biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • opm konusu değil mi la burası ? ben mi yanlış girdim siz hayırdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Hangi Arcta Değişim oldu acaba? Çizimleri fark etmedim de her bölüm Özet vermeye başladılar ya orda bir kıllandım biraz.

İlk değişim Marinefordda oldu, ikinci ve animenin içine eden değişim Fishman Island'da oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Return To Shabondy Arc'ının Son bölümüne kadar Anime izlemeye değer. Gerisi çöp. (O bölüme kadarki kısmı 3 kere Rewatchladım...)
    Ama mangası tam bir Şaheserdir One Piece'in Manga varken Return To Shabondy'den sonrasını Animede güncel izleyip Mangaya hiç bakmamak tam bir avellik.

Ben hep mangasını okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 18 Şubat 2016; 22:03:21 >
  • Haklısın hocam tmm nerde bizim Ova ya Bizim süper keli özledim.

• Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti)
    Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 17 Nisan 2016; 2:55:57 >

• Fandomu kanser olsa da overrated olması hususunda kızmadığım tek anime diyebilirim.Aksiyon kalitesi ve dövüş sahneleri açısından diğer tv serilerine ilham olacak nitelikle bir mihenk taşıdır

Konsept ve karakterler açısından denecek bir şey yok.Her şey yerli yerinde.Klişeleri yerle bir etme görevini başarıyla ifa etti

Ayrıca madhouse geleneğini kıracağa benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 10 Mart 2016; 15:20:44 >
  • Animeyi şimdi bitirdim, çizimler olsun dövüş sahneleri olsun, efektleri olsun 10/10.

İnşallah devamını getirirler de izleriz
  • mangası akılçelen Yayınları tarafından basılacak.

• 2.sezon ne zaman cykyyor. daha do?rusu 2.sezonu cykyyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogac-gs

2.sezon ne zaman cykyyor. daha do?rusu 2.sezonu cykyyormu?

Manga acayip yavaş ilerliyor

• güzeldi ama ana karakter soğuktu ya :( ölü gibi umursamaz hissetmez. gerçi olayı da buydu

• 2. Sezon Sonbaharda çıkar mı acep? Yoksa tekrardan izlesek mi?
  • ben 2. sezon başladığında yeniden izleyeceğim. Ama şimdi izleme tekrarını izlediğinde arkasından 2. sezonda gelsin öyle daha iyi olur
  • Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti)
    Animenin ikinci sezonu duyuruldu. Tarihi belirli değil şimdilik.
    http://www.animenewsnetwork.com/news/2016-09-25/one-punch-man-tv-anime-gets-2nd-season-game-app/.106871

• quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti)
    Animenin ikinci sezonu duyuruldu. Tarihi belirli değil şimdilik.
    http://www.animenewsnetwork.com/news/2016-09-25/one-punch-man-tv-anime-gets-2nd-season-game-app/.106871

Tarih niye belli değil yav,

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Ersin Kılıç 2017'nin ilk dönemi demiş. İlkbaharda başlayacak sanırım.

http://www.merlininkazani.com/One_Punch_Manin_2sezonu_resmen_duyuruldu-makale-90716p1.html

• Bune ya bir günde bitirdim, hellsing gibi. Ama çok beğendim, beklemiyordum böyle olacağını
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.