Şimdi Ara

OnePlus resmen Türkiye'de | Doğru zaman, doğru model ve doğru fiyat mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amiral gemisi katili ve asla yetine gibi sloganları kullanan ve iddialı modelleriyle Android dünyasının önde gelen markalarından biri halini alan OnePlus yıllar süren bekleyişin ardından ülkemiz pazarına resmen giriş yapmış oldu. Peki OnePlus doğru zamanda mı geldi, satışa sunulan ilk model hangisi ve nasıl bir fiyatlandırmaya sahip, daha da önemlisi şu anki OnePlus, görmeyi arzu ettiğimiz OnePlus mı ?

Hepsi ve daha fazlası Mobilite yeni bölümde. 

• telefonu getirenler bu markayı samsung alternatifi değil apple alternatifi olarak görüyorlar tutacak mı ? hep beraber göreceğiz lakin bu android grubu toplu halde şöyle düşünmüş olabilirler "e biz apple ile baş edemiyeceksek biz kar oranımızı düşürmeyelim apple ' a yakın bir fiyattan satalım ? bence mantıklı yani bunlar apple' ı dahada üste taşımış oluyorlar . yalan yok videoda 'da dendiği gibi bencede apple' daha mantıklı 2. elde para ediyor bir anroide 15 bin para gömmek ne bilim akıl işi değil illa ben farklı olacam diye kasan bir grup illaki alıcaktır .bir insana samsung A5x sürümler yeterde artar bile gerisi gösteriş başka hiç bişey değil .donanım gerektirecek bişeyler yapan ben hiç bir insan tanımadım birileri çıkıp benim param var kardeşim diyebilir o kardeşlerimize kredi çek araba al sevgilini dolmuşlarda süründürme öğütü verebilirim bugün gömeceğin ortalama 1500 dolar diyelim bir sene içinde takribi 1000 dolar olur 2 sene sonrada 500 dolar olur tl'deki düşüşte senin zararını katlar.
  • Bu paraya kimse oneplus almaz gider iphone alır hiç olmadı Samsung alır geçer.

Çin telefonları uygun fiyat iyi kalite amaçlarından fazlasıyla uzaklaşmış durumdalar.

Bu fiyatlarla başarılı olması imkansız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gitsin kumda oynasınlar. Bu fiyata kimse Oneplus falan almaz.

• Fiyata bak :D O paraya gider iPhone 12 alırım 5 sene kasmadan, donmadan kullanırım.

• OnePlus resmen Türkiye'de | Doğru zaman, doğru model ve doğru fiyat mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androide para vermek parayı sobada yakmaktır.

• Oneplus 9 pro kullanıcısı olarak kamerası geçen yılın amiral gemileriyle ancak yarışır sesde öyle pil rezalet 4.5 5 saat ekran alıyorum ancak. Ekran iyi hoş bir duruşu var elde forumlarada üye oldum aynı olayları 8 pro kullanıcılarıda diyor 4 saat şarj dayanmayanmı dersin ne dersende kalıbının firması değil fan boylara kanmayın xiaominin samsungun amiral gemilerini alın yola devam edin.

• telefonu getirenler bu markayı samsung alternatifi değil apple alternatifi olarak görüyorlar tutacak mı ? hep beraber göreceğiz lakin bu android grubu toplu halde şöyle düşünmüş olabilirler "e biz apple ile baş edemiyeceksek biz kar oranımızı düşürmeyelim apple ' a yakın bir fiyattan satalım ? bence mantıklı yani bunlar apple' ı dahada üste taşımış oluyorlar . yalan yok videoda 'da dendiği gibi bencede apple' daha mantıklı 2. elde para ediyor bir anroide 15 bin para gömmek ne bilim akıl işi değil illa ben farklı olacam diye kasan bir grup illaki alıcaktır .bir insana samsung A5x sürümler yeterde artar bile gerisi gösteriş başka hiç bişey değil .donanım gerektirecek bişeyler yapan ben hiç bir insan tanımadım birileri çıkıp benim param var kardeşim diyebilir o kardeşlerimize kredi çek araba al sevgilini dolmuşlarda süründürme öğütü verebilirim bugün gömeceğin ortalama 1500 dolar diyelim bir sene içinde takribi 1000 dolar olur 2 sene sonrada 500 dolar olur tl'deki düşüşte senin zararını katlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 23 Temmuz 2021; 01:20:18 >

• Oneplus'a hiç gerek yoktu ülkemizde. İzledikleri politika yanlış bence. Bu ülkede Xiaomi iş yapar. Realme biraz aksattı ama o da iş yapar. Xiaomi'nin diğer markaları Redmi ve Poco da iş yapar. Bu ülkede bu saydığım markalar dışındaki markaların pek şansı yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geç bile kaldılar zaman olarak ama yanlış fiyat,ömürleri uzun olmaz tekrar giderler.

• ötv kaldırılmadan babamın oğlu gelsin hava civa bu ülkede en som yüzde 70 ötv ittirip çöp tlfları bile dünya para yaptılardı kur la bu yüzde yüzü geçti.

• Ya bu firma amiral gemisi katili diye ortaya çıkmadı mı? Amiral gemisi özelliklerini uygun fiyata sunacağım dedi, ama şu an amiral gemisi fiyatına hatta biraz daha fazlasına cihaz satıyor. Ama Apple ve Samsung yerel oluşum ve reklamlar ve servise bir sürü para döküyor. Ama one plus da bunlar çok az seviyede kalıyor. Bence çok da satamaz

• O fiyata o markanın riski alınır mı? Parayla rezil olmak en kötüsü.

• Çok geç kalınmış bir hareket. 8 serisi oneplus'ın son alınabilir telefonlarıydı, çünkü eski mentaliteleri kalmadı. Uygun fiyatlı birşey aradığımızda Xiaomi gibi kaliteden kısan, yazılımı berbat kopya bir telefon almaktansa oneplus gibi moddingde önü açık bir markayı tercih etmek en mantıklısıydı. Ama dediğim gibi bu eskidendi HTC'nin one serisindeki kaliteyi yakaladılar ama sonları benzer oldu. Slogan never settle dı ancak yabancı medya they settled diye dalga geçiyor haklılarda. Şuanda 5T/8Pro kullanıyorum ikisini satıp üstüne ekleyip 12 pro max e geçmeyi düşünüyorum android kanadında hepsi al birini vur ötekine. Rom/root eskisi kadar fark yaratabilseydi eyvallah ama artık neredeyse bir önemi kalmadı.

• Ben şuan kullanıyorum. Samsung...Xiaomi kullanmıştım. Şuan one plus kullanıyorum. Artık başka telefon kullanmam. Nedeni ise... Telefon hızlı. Fiyatı makul... Şarj 35 dakikada %100 oluyor. Yoğun kullanıyorum 1 günden fazla gidiyor. One plus 9r

• Apple ikinci el pazarı iyi diye bir cümle kullandınız burası çok yanlış değilmi

yıllar içinde bu algı değişti ve bir ürünün yada markanın sürdürülebilirlik kapasitesi öne çıktı

şimdi kıyaslama larda performans ve destek ön planda olmaya başladı

şu an pazarın içinde biri olarak en azından bulunduğum bölge itibarı ile alıcı gurupları na göre satış dönemi başladı örnek oyuncular yada kamera öncelikli müşteriler gibi fiyat yukarıda olabilir ama Apple bile cümlesi yanlış bir izah yöntemi diye düşünüyorum

• yanlış zaman, yanlış fiyat, yanlış ürün.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Telefon hızlı, arayüz sade ama fiyat hiçte makul değil. Samsung tepe modellerinin yarı fiyatına Oneplus tepe modelini almıştım. Şimdi fiyatlar başa baş. Bu fiyat bandına çıkınca herhangi bir tepe modelden birisi oldu. Note serisine de bakarım Huawei telefonlara da hatta I phone a da. En büyük özelliği ucuza iyi ürün vermesiydi. Artık bu özellikten bahsedilemez.

• Videoyu güzel güzel seyretmeye başlamıştım. Arkadas 11 bin 12 bin fiyat deyince bıraktım. Bunlar dalgamı geçiyor o fiyatlara telefonmu alınır.

• arıza yaparsa cacık, tecrübeyle sabittir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.