Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yeni Onepluslara sadece çine özel gelecekmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmedEs -- 18 Nisan 2021; 15:39:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar Samsung a51 i satıp mavi 8/128 nord alarak aranıza katıldım. tam fp cihazı full kutu sıfır 3150tl ye aldım.
    Asil sorum ben buna ekran koruyucusunu nerden alabilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eminn72 kullanıcısına yanıt

üzerinde geliyor zaten. neden değiştireceksin?

• tt.us kullanıcısına yanıt
    2 ay sonunda n10 için genel yorumunuz nedir acaba..pil süresi nasıl özellikle 90hz açık ve kapalıyken..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

2 ay sonunda n10 için genel yorumunuz nedir acaba..pil süresi nasıl özellikle 90hz açık ve kapalıyken..

hocam herşeyden önce bi premium his var ya o bana yetiyor. 90 hz açık sadece ilk aldığım gün kullandım (buraya da yazdıktan sonra kapattım bi daha da açmadım) ve şarj ciddi anlamda fark ediyor. kamera ekran yeterli benim için, batarya da oyun oynamadan sosyal medya ve film-müzik ile günü kurtarıyor.

7-8 saaat ekran süresi rahat veriyor mu yani hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

7-8 saaat ekran süresi rahat veriyor mu yani hocam..
    Bu gün işler biraz yoğundu pek telefonda zaman harcayamadim şuan %54 kalan şarj ve ekran süresi 3saat 54dk

Eyvallah hocam ,7-8 saati rahat görür o zaman bu hesaba göre

• Yaylalı. Y kullanıcısına yanıt

4 aydan fazla süredir kullanıyorum bir problem yaşamadım hocam çok memnunum

• Oneplus nord 12/256 aldım bugün itibariyle. Daha incelemedim ama cok kibar ve hoş duruyor telefon.

• Selamlar oneplus nord , mi 11 lite , a52 arasında kaldım .Siz olsaydınız bu durumda hangisini seçerdiniz? Fiyatları : nord 3500 - mi 11 lite 2700 civarı(kayıtsız ,kayıt belli değilmiş) - a52 4000 lira civarında ama düşer büyük ihtimalle.

Önceliklerim batarya , lg g4ten geçeceğim ,kullanan varsa bilir bataryadan çok çektim çok az gidiyordu ,1 günü çok rahat çıkartmalı ortalama kullanımda.

Telefondan çok oyun oynamam oynasam bile çok yüksek ayarlara gerek duymam.

iPhoneların ön ve arka kameraları çok hoşuma gidiyor ,özellikle ön kamerası gibi bir kamerası olan telefona sahip olmak isterim.

Arayüz saf ve basit olmalı ,yazılımsal sorunlardan uzak olmalı ,beni uzun yıllar götürmeli.Stabil olmalı.

Bu arada kayıt işini çözerlerse mi 11 liteın ve 5gli modeli de 3500 civarı gelirse kafam daha çok karışacak.

Yorumlarınızı bekliyorum,iyi forumlar dilerim.

• Trend yolda 5800 garantili satılıyor
    Alınır mı siZce

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Alınmaz kardeşim o fiyata . güzel telefon ama o fiyat etmez malesef..

• keinfarben kullanıcısına yanıt

Pil orta karar gün içinde 4.30 5 saat ekran süresi alırsınız 15 16 saat kullanımda ortalama ... ön kamera içinse malesef çok iyi deme şansım yok . belki güncellemelerle yada gcam kullanarak biraz daha üst seviye resim video alırsınız ama genede iphone ön kamera kadar bir kalite beklemek zor tabi . .donma kasma falan olmaz. güncellemeler gayet güzel ve 3 sene civarı çok sıkıntı yaşatacağını sanmam . bende o sürelerde kullanmayı düşünüyorum :)

• metalinca M kullanıcısına yanıt

teşekkürler cevap için , bakalım ,beklemedeyim duruma göre hareket edeceğim, bu üç telefondan birini alacağım da hangisini alacağım bakalım :D

• 1 2 günlük kullanım sonundaki görüşlerim. Telefon gerçekten kibar ve kullanimi rahat. Ekranı güzel. Pili normal kullanımda günü kurtarır. En önemlisi akiciligi çok güzel. 60hz de kullanmama rağmen geçişler filan çok akıcı, göze çok hoş geliyor.

• Yaylalı. Y kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun nerden aldınız

• keinfarben kullanıcısına yanıt

Bir tanıdıktan. Bilinen saticilardan değil.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.