Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. ben de cihazi birkac gun once aldim. yalniz sarji cok hizli gidiyor, ozellikle ekran kapaliyken. 4-4.5 saat ekran suresi verecek gibi duruyor. sizde de bu sekilde mi?

• Bende yaklaşık 4 aydır kullanıyorum cihazı genel olarak memnunum herşeyinden amazon uygulamasını bir türlü kuramıyorum telefona apk olarak indirsem bile kabul etmiyor. Hint modeli bunun etkisi varmıdır bilmiyorum bu konuda bilgisi olan varmıdır acaba?

• Multe kullanıcısına yanıt

uygulamayı kurmayı denemedim ama istediğiniz zaman Avrupa veya Global sürüme geçebilirsiniz.

• Multe kullanıcısına yanıt
    Ben de ac2001 modelini kullanıyorum. Hem amazon uygulaması hem de amazon prime videoda hiçbir sıkıntı yaşamadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ironblood kullanıcısına yanıt
    Ekran kapalıyken şarj yönetimi pek iyi değil. Ben 90 hz , güç tasarruf modu hiç açık olmadan , çift hat aktif kullanarak ortalama 5-5.30 saat ekran süresi anlıyorum

• Tek hat ve 60 hz de süre ne kadar yükselir? 7 8 saati görür mü?

• corp8slave C kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde kullanımda ekran süresi önemli ölçüde artacaktır ama 7-8 saat olur mu net yorum yapamam. Dediğin şekilde ben hiç kullanmadım. Bu şekilde kullananlar daha net yorum yaparlar.

• corp8slave C kullanıcısına yanıt
    Tek hat 90 hz sürem ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]

Iki güne çıkınca kullanım sürem bu ekran sürelerini alamıyorum tabi ki ortalama 7 saat alıyorum android sürümüm 11

• Merhaba
    Satıcı tavsiye edebilir misiniz?
  • Arkadaşlar 8/128 cihazımı satıyorum bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nord N100'e IMEI repair işlemi yapılabiliyor mu? Piyasada çok olan bir model değil. Fiyatı uygun gelince Nord ile Nord N100 arasındaki farka bakmadan ısmarladım Amerika'dan gelen arkadaşıma. Eşimin 6T'sinin yerine olur dedim. Yardımcı olacak kimse var mıdır?

• 1.1.3 güncellemesi geldi. Oxygen Updater uygulamasından yapabilirsiniz.

• Nasıl yapıldığını anlatan bir kaynak var mı? Yüklediğim uygulamada böyle bir adım göremedim.

• merhaba arkadaşlar volte açamadım pdc görmüyor telefonu yardımcı olacak varmıdır

Edit: Neyse hallettim buralar ölü ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-138 -- 30 Mayıs 2021; 22:36:47 >
  • Uygulama update'leri için OTA'yı beklemek istemiyorsanız aşağıdaki uygulamayı uygulama mağazasından yükleyin ve güncelleme dosyasını download edin. Daha sonra telefonun ayarlarından system-system update kısmına girip, sağ üstteki ayarlar kısmına tıklayıp 'local upgrade'i seçin ve açılan ekranda biraz önce indirdiğiniz dosyayı göreceksiniz. O dosyayı yükleyip güncellemeyi yapabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arjanvlek.oxygenupdater&hl=tr&gl=US

Güncelleme yaptıktan sonra recovery'e girip 'wipe cache' yapmanızı tavsiye derim. Burada dikkat edin 'wipe data' kesinlikle yapmayın yoksa telefondaki dosyalarınız silinir, sadece 'wipe cache' yapmalısınız.

• Bir aydır kimse yazmamş çok enteresan. Son gelen güncellemeyi batarya olarak beğenmedim
    Ayrıca ınstagramda bildirimle geç geliyor bazen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gray Ash: Special Edition 12/256 GB versiyonu satıyorum, ilanıma bakabilirsiniz.

• root nasıl atabilirim

• Oxygen Updater uygulamasından güncelleme geldi az önce

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.