Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefona sifirlasam fabrika ayarlarına dönsem imeil gider mi, birde benimki in2020 çin sürümü global room atılmış, atılan room gidermi teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Açık beta 1'i ben kurdum hocam. Hiçbir soruna denk gelmedim 3 gündür, baya stabil görünüyor şimdilik. Batarya da fena değil, %2'ye düşürdüm, 37 saat bekleme, 7 saat ekran süresi aldım. Instagram, whatsapp, sesli görüşme yoğun.

Google Play Store, OnePlus Gallery güncellemesi var diyordu 2 gündür. Güncelleme yapmıyor hata veriyor sürekli, 120mb güncelle gelmiş yani Gallery uygulaması için, indikten sonra hata veriyor. Bende sürümüne bakıp apkmirror da bulup indirdim, yükledim, hiçbir sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yasin45451 Y kullanıcısına yanıt
    Gitmiyor hocam, sorun yok. Sıfırlayın cihazınızı...

• edacsac kullanıcısına yanıt
    Yani apk yüklenebilir dış kaynaklardan doğru mu ?

• Arkadaşlar telefonu yurt dışından alacağım. 6300 lira civarına geliyor.
    Cihazdan memnun musunuz? Kronik herhangi bir problem var mı? Imei repair problemli mi? Xiaomi'lerde sıfırlama yapınca IMEI gidiyor malum, TWRP kullanmak farz oluyor. Oneplusda da böyle mi bu durum?
  • zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam, ben Apkmirror sitesinden Gallery uygulamasını indirip kurdum işte. Sorun yok.

Teşekkür ederim

Tamamdır. Teşekkürler

• Op8 için açık beta 1 e geçtim. Arayüz vs hoşuma gitti açıkçası. Ama YouTube vanced kuramadım çokça da kullanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 12 Eylül 2020; 17:26:38 >
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    Onepluslar Sıfırlanınca imei gitmiyor

• Rica ederim ne demek...

• quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Açık beta 1'i ben kurdum hocam. Hiçbir soruna denk gelmedim 3 gündür, baya stabil görünüyor şimdilik. Batarya da fena değil, %2'ye düşürdüm, 37 saat bekleme, 7 saat ekran süresi aldım. Instagram, whatsapp, sesli görüşme yoğun.

Google Play Store, OnePlus Gallery güncellemesi var diyordu 2 gündür. Güncelleme yapmıyor hata veriyor sürekli, 120mb güncelle gelmiş yani Gallery uygulaması için, indikten sonra hata veriyor. Bende sürümüne bakıp apkmirror da bulup indirdim, yükledim, hiçbir sorun yok.
    Nasıl geçiş yapıyoruz hocam beta ya . Twrp dekan gerekiyor mu ? Ayrıca Google servisleri var mı beta da ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 12 Eylül 2020; 19:33:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 10 günlük 8/128 modelini satıyorum, 5500 son fiyat, manisadayim, borca girdim mecbur kaldım yoksa telefon çok mükemmel ama hayat işte

• quote:

Bende bahsettiğiniz sorunlar hiç oluşmadı. Şarjı belirgin olarak daha fazla gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Nasıl geçiş yapıyoruz hocam beta ya . Twrp dekan gerekiyor mu ? Ayrıca Google servisleri var mı beta da ?

Alıntıları Göster
    Buradan indirin hocam cihazınız hangisiyse...

https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-11-open-beta-1-for-oneplus-8-series.1296568/

Sayfayı indirin, kırmızı yazıyor OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro diye...

İnen .zip dosyasının .zip'ten sonra ki .jar kısmını silin. Cihazınızın kök dizinine, yani direkt hafıza bölümüne atın.

Cihazın ayarlarından ''sistem --- > sistem güncelleme'' bölümüne girip, sağ üst köşe de ki ayar çark tuşuna basıp, ''yerel yükseltme'' seçeneğine bastığınız da az önce attığınız hafıza da ki beta romu görecek .zip olarak. Ona da bastığınız da yükleme başlayak. Bu kadar...

Twrp'ye falan gerek yok, Google servisleri tabiki de mevcut beta da...

• quote:

Orijinalden alıntı: ercnm

Bende bahsettiğiniz sorunlar hiç oluşmadı. Şarjı belirgin olarak daha fazla gidiyor.

Alıntıları Göster
    Sorun sayılmazdı bile zaten hocam. Alt tarafı bi .apk indirmek, kurmak. Bişi değil yani...

Benim pil daha iyi gibiydi Android 10'da, bana öyle geldi yani, bilemiycem tam olarak...
  • quote:

Buradan indirin hocam cihazınız hangisiyse...

https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-11-open-beta-1-for-oneplus-8-series.1296568/

Sayfayı indirin, kırmızı yazıyor OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro diye...

İnen .zip dosyasının .zip'ten sonra ki .jar kısmını silin. Cihazınızın kök dizinine, yani direkt hafıza bölümüne atın.

Cihazın ayarlarından ''sistem --- > sistem güncelleme'' bölümüne girip, sağ üst köşe de ki ayar çark tuşuna basıp, ''yerel yükseltme'' seçeneğine bastığınız da az önce attığınız hafıza da ki beta romu görecek .zip olarak. Ona da bastığınız da yükleme başlayak. Bu kadar...

Twrp'ye falan gerek yok, Google servisleri tabiki de mevcut beta da...

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam oxygen updater üzerinden hallettim . Sabredemedim sizden cevap gelene kadar :).

• shunter kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam, aynı şey sayılır. Güle güle kullanın

• quote:

Olsun hocam, aynı şey sayılır. Güle güle kullanın
    Teşekkürler ☺️

• Beyler netflix te ön kameranın olduğu alan siyah şeritle kapanıyor, tamamen tam ekran olma yolu varmı acaba. Aynı şey bein connect te de var, youtube gibi olabilse keşke

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.