Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var kardeşim olmazmı

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]
    @shunter@shunter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Ayarlardan sesler ve titreşim kısmına gidin. Zil ses sms ve bildirim sesi seçtiğiniz yerlerde titreşim yoğunluğu kısmını da göreceksiniz.

• i·yi akşamlar. OnePlus 8 12/256 gb çift hat kayıtlı cihaz satiliktir. i·lgilenen olursa mesaj yoluyla ulasabilir. mint yeşil renk. sorun yok sıkıntı yok.2 haftalık cihaz. ezik vuruk kırık düşürme yok. in2010 model.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

Benim iki sorum olacaktı oneplus telefonlar hepsiburadada tedarik edilemiyor olarak gözüküyor gelme ihtimali var mı? Birde facebook guruplarından alanlar var sanırım onların kayıt durumu nasıl oluyor sonradan sorun çıkma ihtimali var mı?
    Teknomehmet👍 instagram dan bakabilirsin

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Face gruplarda ki Telefonculara vereceksen 3k ya alırlar en fazla üzerine de 3.5k koyman lazım.

Emin Yılmaz ve zahter takas alıyor.

7T den 8 pro ya üzerine 3.5k verilip geçilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Merhabalar..op 8pro'ya geçmeyi düşünüyorum.. Halihazırda 7t kullanıcısıyım.. En uygun sıfır 256gb nereden tedarik ettiniz? Ahmet Mardin ve Emin yılmaz a sordum en uygun fiyat Ahmet'e.

Tabi az biraz bütçede de problem var
    7t üzeri para şeklinde de alabilirim.. Cihazım 256gb imei kayıtlı. 1 aylık. Herhangi bir hasarı kusuru yok sıfır ayarında.

Üzerine ne kadar ödemem gerekir böyle bir durumda..

Bu konuda Bilgili arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.
    size ne fiyat verdiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinilker

i·yi akşamlar. OnePlus 8 12/256 gb çift hat kayıtlı cihaz satiliktir. i·lgilenen olursa mesaj yoluyla ulasabilir. mint yeşil renk. sorun yok sıkıntı yok.2 haftalık cihaz. ezik vuruk kırık düşürme yok. in2010 model.
    Merhaba neden satıyorsunuz, 8 pro ya yada mi 10 pro ya geçmek için mi?

• Merhaba OnePlus 8 pro imei gitmeden nasıl içindeki dosyaları silinecek ve sifirlanacak şekilde formatlarim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    alfaturk A kullanıcısına yanıt
    7t yi sahibinden'de satsam aslında daha yükseğe gider ortalama 4000 tl gibi.

6600 ahmet mardin 6900 emin fiyat verdi. emin takasta 7100 olur dedi. saçma geldi takasta fiyat yükseltmesi..

teknomehmet düz 8000 dedi o fiyatı vermem asla :)

@alfaturk
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs01

Var hocam. Ayarlardan sesler ve titreşim kısmına gidin. Zil ses sms ve bildirim sesi seçtiğiniz yerlerde titreşim yoğunluğu kısmını da göreceksiniz.
    Teşekkürler cevap vermişsiniz ama hocam ben alttaki tuşlara dokununca felan titriyor ya onun şiddeti var mı? Arama bildirim titreşim yoğunluğu var ama sistem için yoktur herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • L.o.T.u.S kullanıcısına yanıt
    Bende op8 kullanıyorum daha öncede 7t kullandım. İki cihazımda imeili idi. İstediğiniz şekilde format atabilirsiniz imei hiçbir şekilde silinmiyor hocam. İster ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlayın, ister ses tuşu ve güç tuşunu kullanarak recovery menüye girip sıfırlayın. Farkeden birşey olmaz tüm verileriniz silinir.
  • shunter kullanıcısına yanıt
    Ben o tuşları kullanmıyorum hocam ama ses ve titreşim menüsünü bir kurcalayın hocam şu an telefon yanımda değil o yüzden bakamıyorum.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    4k ya satamazsiniz , ederi max 3600-3700 civarı.

Üzerine de 3000 koyacaksınız ve adam akıllı hiçbir fark hissetmeyeceksin. Çok gereksiz bir geçiş paranız bolsa az daha bekleyip 8T ye geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs01

Ben o tuşları kullanmıyorum hocam ama ses ve titreşim menüsünü bir kurcalayın hocam şu an telefon yanımda değil o yüzden bakamıyorum.
    Anladım teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    kamera ve hız farkı pek yok sanırım. ip68 su geçirmezlik. 120hz ekran ve kablosuz şarj dikkatimi çekti o yüzden düşündüm ama pek fark yok diyorsunuz aralarında.

para sorun olmasa takas yapmam zaten :) 8t en azından 7000 küsürden açılır o da imei kayıtlı.bakalım onu da bekleyebilirim.
  • brk_41 kullanıcısına yanıt
    iphone almayı düşünüyorum.

• Arkadaşlar kamerada inanılmaz birşey keşfettim. Cihazın süper makro kamerası bir harika size birkaç örnek atayım.. Bu fotoları çekerken birşey keşfettim süper makro da tshirt üzerinde bir saç telini çekerken saç telini şeffaf yapıyor ve arkası görünüyor sanki saydammış gibi 🤯

İlk resimdeki gölge aslında saç teli 🤔 saç ı yok ediyor arka planı gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdminAS -- 12 Eylül 2020; 13:29:42 >

• ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

Resimler: Mavi klasör dosya, deri direksiyon simidi ve tükenmez kalem mürekkebi..

• AdminAS kullanıcısına yanıt
    Evet makro su bayağı iyi

• Android 11 kuran oldu mu cihaza ? 3. Parti apk desteği olmayacagi yazıyordu çoğu yerde. Yükleyenler deneyebilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.