Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
56
Favori
228.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim iki sorum olacaktı oneplus telefonlar hepsiburadada tedarik edilemiyor olarak gözüküyor gelme ihtimali var mı? Birde facebook guruplarından alanlar var sanırım onların kayıt durumu nasıl oluyor sonradan sorun çıkma ihtimali var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fztalarm

Cevaplar için çok teşekkür ederim. Pro değil düz olanı almayı düşünüyorum ama herkes pro için yazıyor sanki. 8 alsam çok farkeder mi
    Hocam çoğunluk pro kullanıyor normaldir :) bende pro aldım. Telefon çok büyük geliyorsa düz 8 tercih edilebilir. Ama pilinde pro da büyük olduğunu unutmayın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 10 Eylül 2020; 19:42:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

Benim iki sorum olacaktı oneplus telefonlar hepsiburadada tedarik edilemiyor olarak gözüküyor gelme ihtimali var mı? Birde facebook guruplarından alanlar var sanırım onların kayıt durumu nasıl oluyor sonradan sorun çıkma ihtimali var mı?
    Hocam tam 2 ay oldu bende Facebook ta satış sayfası olan bir şahıstan alalı... Şimdilik sorun yok, ben kendi imei lerimi verdim;eski telefonlarımdan o arkadaş ta yükledi.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela bende hb den alınma oneplus 5 var ama onu satma ihtimalim olursa onun imeisini veremem eski telefon yoksa ne yapmak lazım hani satan kişiye desem siz atın güvenilir mi? Yada mesela 6000 li fiyatlardan bahsediliyor hb ye gelmesini beklesem 6 nın çok üstünde mi gelir?

• quote:

Hocam mesela bende hb den alınma oneplus 5 var ama onu satma ihtimalim olursa onun imeisini veremem eski telefon yoksa ne yapmak lazım hani satan kişiye desem siz atın güvenilir mi? Yada mesela 6000 li fiyatlardan bahsediliyor hb ye gelmesini beklesem 6 nın çok üstünde mi gelir?
    Normalde kendi sattıklarına kendi bulup atıyor, bilemiyorum hocam yani kendi attıklarında sonradan bir sorun çıkarmı çıkmazmı... Ama duymadım o şahısla ilgili şikayet. Hepsiburada ya gelsede 6 bin falan olmaz hocam, düz 8 8 binden fazlaya satılır bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 10 Eylül 2020; 19:55:48 >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ederim

• quote:

Tamamdır teşekkür ederim
    Rica ederim

• Arkadaşlar oneplus 8 de titreşim şiddeti ayarlama var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fztalarm F kullanıcısına yanıt
    Telefondan ne beklediğinize bağlı hocam. Op8 gayet güzel. Proda ekran biraz daha büyük, çözünürlük 2k, tazeleme hızı 90hz yerine 120hz. Bataryası biraz daha büyük ama ekran boyutu, çözünürlük ve tazeleme hızı o farkı kapatıyor hatta op8 batarya bir tık iyi bile olabiliyor :) yani kamera ekstra iyi olsun derseniz, 90hz yetmez 120hz olsun isterseniz op8 pro tercih edebilirsiniz. Bir de bütçeniz hangisine uygunsa. Bende ikisi arasında kalmıştım ama tercihimi op8 den yana kullandım ergonomi açısından daha iyi durumda olduğu için. Hangisini tercih ederseniz edin sizi fazlasıyla tatmin edecektir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 10 Eylül 2020; 22:57:21 >
  • Benim cihazda fotokrom mod var ama bir fark yok sebebi nedir nasi acabilirz?

• selamlar,
    TurkTelekoma OnePlus8 Pro telefonum için VOLTE servisinin açılması için talepde bulunmuştum, Gelen cevap ekte, yorumlarınızı alayım

01.09.2020 16:33:40
    Çözüm Notu:
    Sayın ilgi, Şirketimize ulaşan bildiriminize ilişkin gerekli incelemeler yapılmış ve inceleme sonucu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. HD+ görüşme teknolojisi VoLTE ( Voice over LTE) olarak adlandırılmaktadır. HD+ görüşme (VoLTE) ses ve görüntülü görüşmelerinizi 4.5G şebekesi üzerinden çok daha yüksek bir ses ve görüntü kalitesiyle gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Konuya ilişkin volte servisinden bireysel faturalı abonelerimiz faydalanabilmektedir. Detaylı bilgi içinhttps://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5G/hd-gorusme.html linkini ziyaret edebilirsiniz.
    Talebinizde ilettiğiniz One Plus 8 Pro cihazı için sistemlerimizde volte servisi desteği bulunmamaktadır. Wifi Arama Servisi; Mobil Şebekeye erişimin kısıtlı olduğu/olmadığı alanlarda Wifi ağı üzerinden Türk Telekom Mobil şebekeye çıkış sağlayarak HD kalitesinde mobil görüşme sağlar. Wifi Arama servisi üzerinden sadece ses ve SMS kullanımı yapılabilir. Wifi Arama üzerinden arama yaparken mobil telefon üzerinden arama yapar gibi hem Türk Telekom Mobil hem de diğer operatörlerle görüşme yapılabilir. Servise katılım ücretsizdir. Görüşmeler müşterinin mevcut tarife ya da pakete göre gerçekleşir. Wi-Fi şebekesine bağlı olarak gerçekleştirilecek ses görüşmeleri ve SMS gönderimleri mevcut mobil tarife paket hakları üzerinden, data kullanımı ise bağlı bulunan Wi-Fi ağı üzerinden gerçekleşmektedir. Wi-Fi Arama servisinden yararlanabilmek için öncelikle cihazınızın Wi-Fi Arama’yı desteklemesi, SIM kartınızın 4.5G uyumlu olması ve 4.5G servisinizin aktif olması gerekmektedir. SMS ile Kayıt WIFI ARAMA, SMS ile İptal IPTAL WIFI ARAMA yaz 5555’e göndererek iptal ya da kayıt yapabiliriniz. Talebinizde ilettiğiniz One Plus 8 Pro cihazı için sistemlerimizde Wifi arama servisi desteği bulunmamaktadır. Bilginize.

• ender E kullanıcısına yanıt
    Bana oldukça stabil geldi.

• Adam sıfırı 6500 tl olan telefonu 2. El 7bine koymuş

• quote:

Orijinalden alıntı: ercnm

Bana oldukça stabil geldi.
    hafta sonu denıyelım o zaman yada beta2 mı beklesek
    Geri dönüşte verileriniz silinir

• quote:

Orijinalden alıntı: ercnm

Geri dönüşte verileriniz silinir
    yedek alma yokmu bu telefonda ?
    Vardır ama fotoğraflar dahil hepsini yedeklemeniz gerekir.
    Cihazın fabrika ayarlarına dönerek sürüm düşürür

• Merhabalar..op 8pro'ya geçmeyi düşünüyorum.. Halihazırda 7t kullanıcısıyım.. En uygun sıfır 256gb nereden tedarik ettiniz? Ahmet Mardin ve Emin yılmaz a sordum en uygun fiyat Ahmet'e.

Tabi az biraz bütçede de problem var
    7t üzeri para şeklinde de alabilirim.. Cihazım 256gb imei kayıtlı. 1 aylık. Herhangi bir hasarı kusuru yok sıfır ayarında.

Üzerine ne kadar ödemem gerekir böyle bir durumda..

Bu konuda Bilgili arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar oneplus 8 de titreşim şiddeti ayarlama var mı acaba?
    ????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.