Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8/256 modelini aldım hocam 4900 gibi bir şeye satıyolardı ben s10plus la takas yaptım,IMEI atıyolarmış sıkıntı olmaz dedi olursada tekrar atarız dediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakancil1 H kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler hocam. Ancak ben 4950'e Hasan Bahar'dan 12/256'yı alacağım sanırım. İstanbul içi elden teslim alacağım. Eski telefonumun IMEI'sini attıracağım.
  • tomb.raider kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam,güzel cihaz pişman olmazsınız

Yazmayı unutmuşum, size de hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız kullanırsınız İnşAllah.
    Sağolun

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullan. S10 plus ile ufak bir karşılaştırma yaparsan ilerde çok güzel olur. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Bu hafta kamerayı denerim hocam,selfie de s10plusdan önde şuanlık onu söyleyebilirim

• Aksesuar için öneriniz var mı? Mümkünse yurtiçinden. Kılıf, yedek şarj aleti vs hepsi dahil

• delisin_58 kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom mu kullanıyorsunuz? Ben de aynı şekilde Volte ayarlarını yaptım, Sim menüsü altında Volte aktif görünüyor. Iphone 7'ye taktığım zaman Volte aktif görünüyor, kullanılıyor fakat geri benim telefona taktığım zaman üst kısımda görünmüyor Volte simgesi. Bilemiyorum. Turk Telekom kullanıp da aktif edip yukarıdaki barda göstermeyi başaran var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyyy -- 21 Temmuz 2019; 11:13:6 >
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Evet bende Türk Telekom kullanıyorum. Hattımı Samsung s8 e taktım volte gözüküyor. Hattımı açık ama 7proda ekranda gözükmüyor. Ayarlarda ayarlari çıktı...

Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Hocam bu Volte Turk Telekom'da hep sorun. Daha önceki telefonumda da aktif edememiştim. Mate 20 Lite idi. Vodafone ve Turkcell'de daha kolay oluyor bu 4.5g ve Volte işlemleri. Belki forumda bir bilen arkadaş vardır bize yardımcı olur durun bakalım
  • Çift hat kullanırken, 1.hatta konuşurken, 2. Hata çağrı geldiğinde telefon kapali mi gözüküyor? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: vetsimon

Çift hat kullanırken, 1.hatta konuşurken, 2. Hata çağrı geldiğinde telefon kapali mi gözüküyor? Teşekkürler
    kapalı görünür. bir hattı diğerine yönlendirme yaparak bu sorunu Çözebilirsiniz.

• Merhaba Arkadaşlar,

Türk Telekom hat kullanıpta VOLTE'yi getiremeyen arkadaşlar ben şimdi getirdim. Kısaca aktarayım.

1. sayfada anlatılan VOLTE ayarı için 2. Yöntemde ufak bir değişiklik olacak.

--------------

1) Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın.

2) Telefon çevirici açın ve * # 801 # girin. Aşağıdaki resimdeki gibi olmalı.
    AÇIK olarak ayarlayın Seri ve Full port switch

3) Başlat menüsünden PDC yi bulup yönetici olarak çalıştırın.

4) Açılan uygulamada tıkladığınızda aşağıdaki gelmeli. Eğer ki bu şekilde gelmiyor ise önceki adımdaki Seri ve Full port switch açık değildir yada driver tanımamış olabilir bu noktaları gözden geçirip sorunsuz aşağıdaki gibi ekran gelmesi lazım.

5) Oversa-Commercial_DS - Sub0 Active (Global yazılım yüklendiğinde bu profil sürekli varsayılan geldiği için bu şekilde gözüküyor. Deactive > Sub0 yapıp silmemiz gerekiyor.

Not: Her yazılım güncellemesinde bu geri gelir. Yazılımla beraber modem de güncellendiği için bu ayarlar sıfırlanır. Maalesef Türkiye için uyumlu profil yeni yazılımla sunulmadığı için bu işlemleri tekrarlamak gerekebilir. Sonuç olarak her yeni yazılım güncellemesi yüklendiğinde bu yaptığınız değişiklikler silinir. Bu bilgide dipnot olsun.

6) India-VoLTE-Vodafone veya Telefonica_UK_Commercial Türkiye ile uyum sağlıyor. Benim kullanmış olduğum operatör Türk Telekom Türk Telekom üzerinde India-Volte-Vodafone olan profilde çalıştı diğerinide denedim fakat onda çalıştıramadım. Diğer Türkcell ve Vodafone üzerinde denerken deneme yanılma yöntemi ile de kontrol edersiniz. Hattım Türk Telekom olduğu için aşağıdaki ayarlarla yapabilirsiniz.

India-VoLTE-Vodafone sağ tıklayın setSelectedConfig > Hem Sub0 hem de Sub1 i seçin.

Son olarak yaptığınız seçimler Pending olarak gözükür. India-Volte-Vodafone u seçip Active butonuna bastığınızda aktif konuma geçer.

7) Telefonunuzu yeniden başlatın.

8) Telefonun ayarlarına girip Wifi & İnternet bölümünden Sim kart ve Ağ bölümüne girin aşağıdaki resimdeki gibi volte yi aktif edin. Volte simgesi saatin oraya gelecektir.

------------

kaynak link : TIKLAYINIZ

Hocam bu işlemlerden sonra yukarıda barda Volte aktif olarak gözüktü yani? Eğer öyleyse ben de yapayım eve geçince.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    Evet gözüktü şuan deneyin

• turkcell de yukarda aktif olmuyor aramada bazen hd yazıyor ekranda o kadar sanki turkcell ile tam uyum yok
    S.a kardeşim oneplus 7 pro 4950 hasan bahar fiyat iyiymiş bende 8-256 modelini düşünüyorum acaba nasıl hasan bahara ulaşıyoruz. Benim Facebook yok kullanmıyorum.

• vedudnur V kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam hocam. Ben facebook üzerinden konuşuyorum. 8/256 olanı kendisi 4440 tl ye satıyor. Basit bir hesap açıp grubu olan ÇİN PAZARI grubuna katılabilirsiniz. Oradan iletişime geçebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomb.raider -- 21 Temmuz 2019; 17:50:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebula72

turkcell de yukarda aktif olmuyor aramada bazen hd yazıyor ekranda o kadar sanki turkcell ile tam uyum yok
    Turkcell kullanıyorum aktif
    ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.