Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadirgurcan

Merhaba dostum, fikrinizi almak isterim sorun değilse? Huawei p9 plustan geçmek istiyorum şundan dolayı; aslında pixel 2 ya da 3 istiyordum ama 2 bile sahibindende 6bin lira. Hiçbir telefonun 6bin lira edeceğini düşünmüyorum kesinlikle. Dolayısıyla 6tye yöneldim. Başta Pixel isteme nedenim ise kamera ve hoparlörü artı stock androidle yaşayacağım stabilite.

Bu telefonda ise batarya sorunu çok yaşayacağımı sanmıyorum, kamera içinse googlecamera yüklersem p20 pro kadar sonuç alamasam bile yine şu anki telefonuma göre daha da iyi sonuçlar alırım diye düşünüyorum. Hoparlörü ise ne yapacağımı bilmiyorum. Bu telefondaki çentiğin göz yormaması , çentik sevmeyen bana bile çirkin gelmemesi, ekran altı parmak izi heveslendiriyor. Ve kesinlikle pahalı olmasına rağmen türevlerinden ucuz ve kaliteli olması da önemli.

Ama işte dönüp dolaşıp kamera ve hoparlöre takılıyorum, fikriniz nedir?

Bu arada fikri olan başka arkadaşlar da varsa memnun olurum.

Saygılarımla
    Pixel 2 veya 3 camera acisindan cok iyiler ama stok android olduklari halde kullanimda ileride takilmalar vs oluyordu pixel 2 de ve 3 te de cok farkli olacagini sanmiyorum. Ram acisindan pxl3 ve 6T karsilastirma videolari var ve bu bile benim gibi cok agir kullanmayan biri icin can sıkıcı olabilir gibi gorunuyor. Ben 6T kullandiktan sonra pixel alacagimi zannetmiyorum.

MAte 9 kamersi fena degildi ama 6T cok daha iyi, hele gcam ile cok net portreleri hicbirseye degismem. Ama pixeller illaki daha iyidir. Hoparlor bana yetiyor. Sadece speakerphone olarak soyluyorum. Radyo gibi muzik dinlemem pek, kulaklik kullanirim ve BT Bullets ile cok cok iyi ses aliyorum.

Bu fiyatlara belki samsung bulunabilir ama 2-3 ay sonra pil yetmez ve yazilim guncellemesi yavaslagi beni bezdirdi, bir daha almam.

MAte 9 da ozledigim tek sey ekran. Amoled gozlerimi biraz yoruyor, mate 9 esimde ve arada elime aldigimda ozledigimi goruyorum, yag gibi ekrani var...

Cok daginik oldu ama genel olarak diyeceklerim bunlar.

• eralp08 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler değerli yorumun için.

• Babamre B kullanıcısına yanıt
    Sizin cevap gözümden kaçmış , size de tesekkurler hocam. S9 plus ile yola devam edeceğim sanirim.

• crusht C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Şu an yeni telefonumdan yazıyorum. Memnunum :)

• Pilavyer kullanıcısına yanıt
    sahibinden coma bakiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokaptan -- 15 Ocak 2019; 9:59:10 >
  • Bir kaç resim

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

Zahter1 satıcısından aldım gayet güvenilirdir tavsiye ederim

• uzerme jr. kullanıcısına yanıt
    McLaren editionn kullanıyorum bence normalde olsa normal versiyon sikikdiysaniz s9 dan gecilir kesinlikle bir kere daha stabil güncelleme desteği daha iyi ben olsam gecerdim

• Arkadaşlar McLaren edition alarak aranıza katıldım sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım iyi forumlar dilerim saygılarımla

• https://www.oneplus.com/support/softwareupgrade/details?code=9

Bu linkteki 1.63 gb lık dosya update mi yoksa komple os mi, bunu kursak sıfırdan kurulum mu oluyor, birde vpn den almanya yapıp güncelleme yapmıştık, bu dosya en güncel olan mı acaba

• Open Beta 3 Gelmiş arkadaşlar...

Yeni Ne var ne yok?

• Sistem
    Android güvenlik yaması 2019.1'e güncellendi

•Telefon
    Artık mesajlar manzara modunu destekliyor
    Google Duo ile derin entegrasyon

•Hava Durumu
    Arama sonuçlarının doğruluğunu artırmak için daha fazla arama seçeneği eklendi
    Hava açıklamaları daha doğru
    Eklendi Yağış, görünürlük, basınç ve diğer veriler için daha fazla birim seçeneği
    eklendi Hava durumu simgelerine daha ayrıntılı açıklamalar eklendi
  • Derwishim9 D kullanıcısına yanıt
    Beta sürümüne güncelleme yapmanızı onermem . Güncellendirdigimde telefon aşırı ısınmaya başladı cpu-z de CPU 50 derecelere çıktı telefonu yeniden başlatınca telefon ani bir şekilde çok ısınıyor . Ama şuan sorun yok umarım bir an önce yeni güncelleme gelir alt sürüme de gecemiyorum şuan. Geçmeyin bence 👍

• Substratum tema kullanabilen varmi aramizda. Ben nedense beceremiyorum bende olmuyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir de telegram sayfasi kursak mı acaba ? :)

• eralp08 kullanıcısına yanıt
    9.0.11 komple rom temiz kurulum yapıp kurabilirsiniz

• cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• sargeal S kullanıcısına yanıt
    Ne kadara nerden aldınız?

Zahter den aldım bende forumda da var Facebook sayfası da var onun gibi bu işi yapan bir kaç kişi daha biliyorum harun Akyüz isminde bir arkadaş daha var aynı zamanda İst Fatih de dükkanı da var

• Sabah 5te şarjdan çektim sadece 4 saat kurcalamadım şarjım yüzde 71. Gün boyu bluetooth açıktı bi de. Güzelmiş bu makina

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.