Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonun sar değeri çok yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

Arkadaşlar bu telefonun sar değeri çok yüksek
    Atın ölümü 6T’den olsun.

• ayarlardaki ekran koruyucu saati sürekli aktif nasıl yapabiliriz şimdi çalıştır diyorum 1 dk sonra kayboluyor
  • Pilavyer kullanıcısına yanıt
    Ozelden yazdım bakabilirsiniz

• Pilavyer kullanıcısına yanıt
    iPhone xs max sar 1.16 1.17

Oneplus 6t 1.32 1.34.

1.60 a kadar sorun yok diyor ABD

Telefon belli bir süre etki eder eğer radyasyon olayına Bu kadar takıyorsun Wi-Fi aygitini kapatmanı tavsiye ederim.Yinede senin kararın

• Samsung Galaxy Note 8 dual hatın sar değerine bakmamız ekstra rica olunur. Dual telefonlarda sar tek hatlilara göre daha yüksek oluyor öyle olmasının nedeni sar değerini olabilecek en fazla şekilde gösterilmesidir .Bundan dolayı Samsung Note 8 de sar değeri tek hatli telefonun çift hatlı telefondan çok daha az gözüküyor.

Yasal sinirin 2 olduğu Avrupa için

Note 8 tek hat : kafa:0,173 vücud:1,290

Note 8 çift hat :kafa:0,320 vücud:1,780

Op6T(çift hatlı): kafa:1,552 vücud:1,269

Bu sadece ufak bir örnek ama evet kafa sar değeri diğer telefonlardan yüksek ama yasal yüksek zarar verme sınırının 0,448 asasigisinda

• Arama geldiğinde cevaplarken aşağı kaydırdığımızda hafif bir kasma oluyor mu yoksa bana mı öyle geliyor

• Bende yok. Aklına takılıyorsa bi format at derim tabii restartlar falan işe yaramıyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Babamre

Samsung Galaxy Note 8 dual hatın sar değerine bakmamız ekstra rica olunur. Dual telefonlarda sar tek hatlilara göre daha yüksek oluyor öyle olmasının nedeni sar değerini olabilecek en fazla şekilde gösterilmesidir .Bundan dolayı Samsung Note 8 de sar değeri tek hatli telefonun çift hatlı telefondan çok daha az gözüküyor.

Yasal sinirin 2 olduğu Avrupa için

Note 8 tek hat : kafa:0,173 vücud:1,290

Note 8 çift hat :kafa:0,320 vücud:1,780

Op6T(çift hatlı): kafa:1,552 vücud:1,269

Bu sadece ufak bir örnek ama evet kafa sar değeri diğer telefonlardan yüksek ama yasal yüksek zarar verme sınırının 0,448 asasigisinda
    Yatarken wifi kapatıp uçak moduna alın pek bir sorun teşkil etmez sağlık açısından.

• ekran kilitliyken whatsapp tan mesaj geldiğinde konusma penceresi açılıyor ne yazdığı da okunuyor. daha önce yoktu. nasıl kapatabilirim?

• SaidAbdullah kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>uygulamalar ve bildirimler > bildirimler > Kilit ekranında > hassas içerikleri gizle dersen düzelir.

• Arkadaşlar bi türlü karar veremiyorum. S9 plus mi 6t mi sizce?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Akşam 8drn beri konunu okuyorum ellerine sağlık, ama plus beat ten başka bişey bulamadım o da çok güzel değil. Başka bildiğin kaliteli alternatif var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: abzkvby

Arkadaşlar bi türlü karar veremiyorum. S9 plus mi 6t mi sizce?
    Merhaba epey de kıyaslama yaptım sizde yapın aralarında fak olarak tabi s9+ hangi model belirtmediğiniz için 64 gb baz alarak baktım dolayısı ile op 6t de 128 gb hafıza 8gb ram var zira s9+ da 6 gb ram var s9+ kullanmadım bilemiyorum ama verilere bakarak kamera önünden çok büyük farklılıklarının olmadığını düşünüyorum yani arka kameralar s9+ da 12+12 birinci kamera için diyafram aralığı 1,5 diğeri için 2,4 op 6t de 16+20 ikisininde diyafram açıklığı 1,7 ön kameralar ise s9+ da 8 op 6t de 16 batarya olarak bakarsak s9+ için 3500 op 6t için 3700 sadece ekran kısmı s9+ da ilgi çekici gibi geldi 1440*2960 op 6t de 1080*2340 buda daha canlı görünüyordur diye düşünüyorum sadece bundan dolayı ppi da yüksek tabi bir de şöyle birşey var s9+ op 6t ye göre daha önce çıkmış bir cihaz ve samsungun cihazlarına güncelleme desteği malumunuz ayrıca ara yüzü olarak oos nasıl bir optimizasyon yapıyorsa arka planda uygulamaları öldürüyor benim gibi telefonu çok kurcalamayan biri için 3-4 gün arası batarya süresi muazzam.Umarım fikir verebilmiştir hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cHemical.react -- 17 Ocak 2019; 9:32:38 >

• Epeyden telefon kıyaslamak da ne bileyim :) bu durumda marka fanlığı yapmanın anlamı yok. Eğer fiyatlar birbirine yakınsa tabiki s9 plus daha cazip duruma gelir. Bi yanda imei çakılmış, garantisiz bi cihaz, diğer yanda samsung Türkiye Garantili bi cihaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 17 Ocak 2019; 9:47:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Epeyden telefon kıyaslamak da ne bileyim :) bu durumda marka fanlığı yapmanın anlamı yok. Eğer fiyatlar birbirine yakınsa tabiki s9 plus daha cazip duruma gelir. Bi yanda imei çakılmış, garantisiz bi cihaz, diğer yanda samsung Türkiye Garantili bi cihaz...
    marka fanı olarak algılandıysa öyle bir niyetim yoktu hiç birine ortak değilim ancak seninde dediğin gibi fiyat olarak yakınsa garanti den dolayı tercih sebebidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babamre

Ayarlar>uygulamalar ve bildirimler > bildirimler > Kilit ekranında > hassas içerikleri gizle dersen düzelir.
    hocam ben de ilk onu denemiştim ama zaten öyleydi. hassas içerikleri gizle diye.

ben de açılır pencereyi kapattım bakalım whatsapptan

• cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam ; sizin için demedim o cümleyi. Genel olarak söyledim. Objektif olarak değerlendirme yapılırsa gibisinden :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefon alırken tabii ki garantisi falan önemli ama kullanılabilirlikte önemli.note serisinin tamamını kullanmış birisi olarak,samsung garantisi de Türkiye'de, yurt dışında olduğu gibi olmuyor.ne olursa olsun kullanıcı hatası diyip kestirip atıyorlar.ufacık şeyler için bile tırmalatıyorlar insanı.diğer ürünlerde de genel durum aynı diye biliyorum..hal böyle olunca garanti durumuda sıkıntı yaratıyor...
    oneplus nerdeyse ilk modeline bile android 9 u yüklemişken note 8 in hala 8.01 ile devam etmesi note 9 bile oreo ile çıkması şaşırtıcı.ayrıca yapılan güncelleştirmelerle hantallaşan bir telefon durumuna düşmesi kullanılabilir olmasını da eksiltiyor...
  • Arkadaşlar merhaba,

Oneplus telefonlarının serilerinde karşılaşılan kronik sorunlar nelerdir acaba,bilen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.