Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paypal ile ödeme yap deyip sitesine yönlendirdikten sonra paypal hesabım yok seçeneğini işaretlerseniz yine paypal ile ödeme yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Kartınızı girip adres ekliyorsunuz daha sonra 3D ödeme yapıyorsunuz. Farklı bir yurtdışı sitesini bu şekilde kulanabilmiştim ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Paypal ile ödeme yap deyip sitesine yönlendirdikten sonra paypal hesabım yok seçeneğini işaretlerseniz yine paypal ile ödeme yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Kartınızı girip adres ekliyorsunuz daha sonra 3D ödeme yapıyorsunuz. Farklı bir yurtdışı sitesini bu şekilde kulanabilmiştim ben de.
    hemen deniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

dostum ben de denizbank kartı var. yurtdışı işlemlere açık kart. ödeme bankada onay sürecine geçiyor oneplus sitesi de hata kodu1011 veriyor. sonra ödeme geri dönüyor. billing adres vs her şey amerika adresi ama gene de olmuyor. sinir oldum

Alıntıları Göster
    Visamı master mı?

• Pasaport bulamıyorum, kayıt fiyatı uçtu gitti. İstanbul'da IMEI olayını nerede halledebiliriz? Yaptıran oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Visamı master mı?

Alıntıları Göster
    master. kartı paypal ile linkledim onu bile kabul etmedi. şaka gibi. para var telefon var ben alamıyorum...
  • aradım bulamadım yada gözümden kaçtı,op6t de herhangi bir video yu ana ekranda kullana biliyor muyuz?wallpaper gibi?birde kilit ekranı fotosunu değiştiremiyorum
  • Arkadaşlar 4g de herhangi problem var mı acaba hat Vodafone bu arada yoğun şekilde araştırma yapıyorum çevremde kullanan da olmadığı için sizlere soruyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • budden kullanıcısına yanıt
    Bende IMEI atmak için adam arıyorum bulursan haber et bana da 👍 İstanbul Ankara Trabzon yer fark etmez bana

• quote:

Orijinalden alıntı: livufeng

Arkadaşlar herkese merhaba 4.5 yıllık htc m8 birlikteligimi bitirerek op6t 8-128 mirror black alarak aranıza katıldım.
    merhaba,

bende yaklaşık 9 yıldır htc kullanıyorum ve telefonum bozuldu.. telefon bakıyorum haliyle.. düzgün bir şey arıyorum ama fiyatlar çok pahalı.. mi 8, meizu 16th, mate 10 pro bakıyorum ama karar da veremiyorum.. aklım bu aralar oneplus 6t ye takıldı.. htc kalitesine göre nasıl hocam? ben 5 yılı geçik süredir m7 kullandım her yönden harika bir telefondu.. htc nin kalitesi donanım da var mı sizce? bir de arayüz nasıl, sense göre eksik kaldığı yerler var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

master. kartı paypal ile linkledim onu bile kabul etmedi. şaka gibi. para var telefon var ben alamıyorum...

Alıntıları Göster
    Banka ile alakalı.Yoksa ödeme yönünden karşı tarafta sıkıntı olması çok düşük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Banka ile alakalı.Yoksa ödeme yönünden karşı tarafta sıkıntı olması çok düşük ihtimal.

Alıntıları Göster
    ben oneplus ile live chat yaptım. oneplus kaynaklıymış. kendileri dedi. hayırlısı. bana sonunda buradan kart aldırtacaklar en kötü Türkiye'den alırım. ne yapalım. çin versiyonu üzerine global rom ile global versiyonu arasında bizi etkileyecek bir fark var mı? yoksa aynı cihazlar mı? çift sim olayı dışında tabii
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Artık yeni telefonlar maalesef büyük , tek elle kullanmak imkansız . Htc nin arayüzü son zamanlarda sıkıcı gelmeye başlamıştı ,OOS ona göre çok çok sade ama özelleştirme imkanı daha fazla ve telefon gerçekten hızlı. Htc m8 e göre bence hoparlörü onun kadar iyi değil ki o efsane biseydi ama geri kalan özelliklerinde hiçbir sekilde ozlemiyorum :D bi de htc daha saglamdi bence bu cam telefonlar her an kırılacak gibi hissediyorum düşürmeye korkuyorum :(

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    hocam arkadasm getrcek oneplus 6t kutusu acik telefonu cebinde getirse de mi ucret odiyecek.

• livufeng L kullanıcısına yanıt
    Tek elle kullanım zor olur tabi. Abimin 7 plus bile büyük geliyor bana 😂 htc ye göre hız konusunda karşılaştırma yapılmaz sonuçta arada 5 kuşak var . Kasa kalitesi düşündürüyor beni. M7 yi ikinci kez duvara vurdum ancak öyle cam çatladı öyle tuz buz olmadı :)) htc u12 + bile düşünüyorum ama çok pahalı. Kadınların alışveriş kararsızlığı ile dalga geçerdim , telefon seçme de başıma geldi 😂😂😂 ne alacamm benn .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • budden kullanıcısına yanıt
    sirkeci doğubank'a ya da kadıköy çarşıdaki telefonculara git bence. elbet birini bulursun.
  • cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    ben de vodafone kullanıyorum. 4G de bir sorun yok...
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    bence fazla düşünmeye gerek yok. 6T hiçbir yönden seni pişman etmeyecek bir telefon
    root, rom işleriyle ilgiliysen eksikliğini hissettiğin tüm özellikleri ekleyebilirsin cihaza...
    ve son olarak bu saatten sonrta HTC ye bulaşılmaz diye düşünüyorum. sonuçta androidde yazlım desteği önemli. android one programı dışındaki cihazlarda oneplus kesinlikle en iyisi...
  • arkadaşlar herkese merhaba. yaklaşık bir aydır kullanıyorum cihazı. çok memnunum herhangi bir sıkıntısı yok ancak iphone'dan geçtiğim için birkaç şey var alışamadığım. bildirim anımsatıcı diye bir olay varmış sanırım. bir bildirim geldiğinde bakmadığınız zaman belli bir saat sonra hatırlatıyor diye. bende de bazı uygulamaların bildirimi kapalı ya da bakmadan üst pencereden siliyorum. ancak günlük kullanıma devam ederken telefon kendi kendine titriyor bildirim gelmiş gibi ama herhangi bir şey olmuyor. bildirim penceresinde de çıkmıyor. sadece titriyor o kadar. bunu yaşayan var mı aranızda?
  • samydelux3 S kullanıcısına yanıt
    maildir o mail
  • quote:

Orijinalden alıntı: samydelux3

arkadaşlar herkese merhaba. yaklaşık bir aydır kullanıyorum cihazı. çok memnunum herhangi bir sıkıntısı yok ancak iphone'dan geçtiğim için birkaç şey var alışamadığım. bildirim anımsatıcı diye bir olay varmış sanırım. bir bildirim geldiğinde bakmadığınız zaman belli bir saat sonra hatırlatıyor diye. bende de bazı uygulamaların bildirimi kapalı ya da bakmadan üst pencereden siliyorum. ancak günlük kullanıma devam ederken telefon kendi kendine titriyor bildirim gelmiş gibi ama herhangi bir şey olmuyor. bildirim penceresinde de çıkmıyor. sadece titriyor o kadar. bunu yaşayan var mı aranızda?
    Ben dahil birçok kişide oluyordu. Pie olan başka telefonlarda da da varmış. Uygulamalarda downloads da clear cache ve clear storage yapın. Ben olsam recoveryden de cache silerdim.

Son 2 güncellemede hiç olmadı, yapmadıysanız güncelleyin ayrıca.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.