Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şu an Amerikada'yım buradan sipariş vermek gerçekten zor. amerikan bankalarının kartı olması lazım. Türk bankası kredi kartı ile alamıyorum. paypal yasaklı olduğu için onunla da alamıyorum. hayırlısı bakalım
  • nastasia kullanıcısına yanıt
    xda da volte aktif edilmesi için konu gördüm
  • ipee kullanıcısına yanıt
    başka mod var mı hocam eklediğin?

oxymod'da neler yaptın?
  • Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 4 yıldır iphone 6 plus kullanıyorum, ondan önce htc m8 kullanıyordum, artık telefonu değiştirmenin vakti geldi, araştırdığım kadarıyla bu fiyata bu özellikleri bulmak zor (dış görünüş olarak telefonu çok beğendim) bi telefona 6-7 bin verilmeyeceğini düşünüyorum yoksa, özellikle çok pubg oynayan biriyim beni pişman eder mi acaba, eğer ırakta varsa almayı planlıyorum hadi 600 dolar olsun en fazla fiyat makul, iphone 1200 dolar iki katı fiyat farkı var alma gücüm var ama saçma geliyor bana, tavsiye edermisiniz
  • Arkadaşlar VoLte gerçekten bu kadar önemli bişey mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dieselsingle

xda da volte aktif edilmesi için konu gördüm
    ne diyor konuda nasıl aktif ediliyormuş var mı bir bilgi?

• m.akif.karaca kullanıcısına yanıt
    oneplus 5 kullanıyorum root yok ve stock rom :) bunu denedim çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptosy -- 25 Aralık 2018; 21:15:43 >
  • cryptosy C kullanıcısına yanıt
    Hangi operatörü kullanıyorsunuz ve VoLTE profili olarak hangi ülkenin hangi operatörünü seçtiniz?
  • Arkadaşlar herkese merhaba 4.5 yıllık htc m8 birlikteligimi bitirerek op6t 8-128 mirror black alarak aranıza katıldım.

• cryptosy C kullanıcısına yanıt
    Bu işlemleri sırasıyla yaparsanız aktifleşiyor volte arkadaşlar

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

• Lundy kullanıcısına yanıt
    Videodakilerin aynilarini yaptım hocam

• eralp08 kullanıcısına yanıt
    madem android tecrübeniz var, kesinlikle tavsiye ederiz o zaman
    hiçbir yönden pişman etmeyecek bir cihaz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

arkadaşlar şu an Amerikada'yım buradan sipariş vermek gerçekten zor. amerikan bankalarının kartı olması lazım. Türk bankası kredi kartı ile alamıyorum. paypal yasaklı olduğu için onunla da alamıyorum. hayırlısı bakalım
    Ben ABD den axess ile aldim. Bankadan yurtdisi ve şifresiz işlemlere actir. Ayrıca billing address olarak ABD adresi gir.

• Solnishko kullanıcısına yanıt
    Umarim olumlu yönden vardır hocam. Nano yada cam vs ne farkediyor bilginiz varmi

• dieselsingle D kullanıcısına yanıt
    Universal gms doze diye birsey varmis. Googleplayin gereksiz güç tuketimini engelliyor galiba extra bir o var.

Sadece ses kayit ozelligini actim gerisini ellemedim. Volteyi denedim olmadi tabikide :)

• ferhatugur kullanıcısına yanıt
    yorumun için teşekkür ederim, bir sonraki durağım 6t olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

Aynen Almanya ip si ile 9.0.8 beklerken 9.0.10 geldi beyler ancak benim aklıma birşey geldi biz vpn ile bağlanmasak hiç mi güncelleme gelmeyecek bize?
    Bu konu hakkında bir gelişme var mı?
  • Yurtdışından getirilen telefonlara pul ücreti geldi ekstradan.Şimdiden getirecekler bilginiz olsun.

• 6T icin kulaklik arayanlara Bullets v2 oneririm. Dongle falan hic ugrasmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: crusht

Ben ABD den axess ile aldim. Bankadan yurtdisi ve şifresiz işlemlere actir. Ayrıca billing address olarak ABD adresi gir.

Alıntıları Göster
    dostum ben de denizbank kartı var. yurtdışı işlemlere açık kart. ödeme bankada onay sürecine geçiyor oneplus sitesi de hata kodu1011 veriyor. sonra ödeme geri dönüyor. billing adres vs her şey amerika adresi ama gene de olmuyor. sinir oldum
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.