Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne yaptiysam volte ve vowifi etkinlestiremedim. yok mudur saglam bir yolu ?

• Şu telefonun benim için tek eksiği 3.5mm jak girişi. 1.5 senedir kullanıyorum hala 6 saat civarı ekran süresi alıyorum, değiştirmeye kıyamıyorum. Aramızda duygusal bağ oluştu  

• Neo_1 kullanıcısına yanıt
    😂 Kesinlikle ikinci el aldım bazen piyasaya telefonlara bakıyorum değiştirmeye değecek bişey görmüyorum. Pili hafızası eldeki verdiği his. 3t den geçtim oneplus la benim aramda da acayip bi bağ oluştu. 😂

Bazen annem istiyor senin telefon çok kibar değişelim diye. 😂
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt

Parayı bulursam bunun üstüne koklayacağım tek gül 8T olur, başka marka ve modellerle ilgilenmiyorum bile.. 

• Neo_1 kullanıcısına yanıt
    Benim de 8 pro olur en fazla 😂

8gb ram 256gb hafıza var bazen etrafımdakiler soruyor söylüyorum inanmıyorlar.

Bide 2250₺ ye aldım şimdi ki fiyatlara bakıyorum pamuklara sarıyorum hemen. 😂
  • Merhaba tel üst barında titreşim sembolü çıktı ,bir türlü kapanmıyor.Ses azaltmak ve yükseltmek çalışmıyor ne yapabilirim düzeltmek için.

• Merhaba arkadaşlar, oneplus 6t kullanıyorum. Ekranı kırıldı. Elinde ekranı sağlam, kullanılmayan bir oneplus 6t olan varsa iletişime geçebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Funk Wizard F kullanıcısına yanıt

Bu soruyu ben de merak ediyorum. Ekran yada batarya değişimini yapan yer var mı yada aliexpress yada türkiyede satan yer bayi var mı?

• Tedariği zor biraz hocam. Elinde bozuk cihaz olan biri olsaydı, daha iyi olurdu. Aliexpressten isteyeceğim, 250/300 tl civarına.
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Halletmediyseniz iletisime geçebilirsiniz hocam. Sorunsuz çalışıyor volte/vowifi
  • Funk Wizard F kullanıcısına yanıt

Ne işe yaradığını dahi bilmiyorum da,deneyip çalıştıramadım da

• Kazara ekran jelatini kalktı. Aliexpressten ya da türkiyeden jelatin tavsiyesi olan var mı

• bahadirgurcan B kullanıcısına yanıt
    Ally Mobile 29012 Oneplus 6T-Oneplus
    Beğendim tavsiye ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kardeşimde 6t var telefonun orijinal kamerasını açınca siyah ekran çıkıyor nasıl düzeltebilirim. formatlamadan uygulamalarım gitsin istemiyor

Selfy ve arka kamera için ayrı ayrı kamera uygulaması önerebilir misiniz?

• Merhaba herkese,

Telefonu alalı 2,5 sene oldu halen canavar gibi. Telefonu çok yoğun ve yorarak kullanmama rağmen sadece biraz pil süresinde düşüş var, onun dışında performans olarak hiç düşüş hissetmiyorum. Bunu alırken diyordum ki 9 serisi çıkana kadar kullanır, sonra 9 serisi alırım. Geçenlerde 9 serisi tanıtıldı ama ben hala çok memnunum, en az 1 yıl daha rahat götürür.

Bir de ekran jelatini olmadan kullanıyorum, daha keyifli oluyor. Hiç çizilme vs. tarzı bir şey de yaşamadım, ekranı oldukça sağlam. Tabi kullandığım kılıfın da etkisi var, kenar köşeleri öne kadar koruduğu için dik düşüşlerde kenarlardan da hasar görme şansı olmuyor.

Bir de telefonu rootlu kullanıyorum, tekrar o işlerle uğraşmaya erindiğim için de hala Android 9 ile kullanıyorum. Sorusu olanlarla bilgi paylaşabilirim.

• Merhaba

Bu cihaz için hızlı şarj önerisi olan var mı? Mükemmel hızlı yapmasına gerek yok hızlı yapsın yeter.

• ÇandıR kullanıcısına yanıt

Hocam kot falan giymiyor musunuz? Cebinize koyduğunuzda falan da mı çizilmedi? Birşey olmayacağını bilsem ben de jelatini çıkarıcam düşürme durumum olmadı şükür

• bahadirgurcan B kullanıcısına yanıt

Hep kot giyerim hocam, hiç çizilme olmadı. O kadar hassas değil.

• pro-üye P kullanıcısına yanıt

Oppo cihazların hızlı şarjları da bizim cihazları hızlı şarj ediyor, ben eşimin şarj cihazını kullanıyorum. Onda Oppo Reno2 Z var

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.