Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba benim arka ana kamerada siyah bir leke oluştu başına gelen oldu mı?
    ★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emnksgl E kullanıcısına yanıt
    Lens içerisinde ya da camın iç kısmında toz var sanırım. Avcunun içine çok sert olmayacak şekilde telefonu vur belki düşer.
    Son çare açılarak temizlenmesi. Kameranın içindeyse temizlenmesi çok çok zor. İnşallah lens ile cam arasındadır.
  • Telefon görüşme kaydı için uygun program önerebilecek var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volte ve wowifi acabilen varmi ?
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=ALmpaiahKas hocam şöyle bir şey var ama ben yapamadım *#800# tusladigim da volteler cikmiyor ekranda

• Root lumu telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Terapistci

https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=ALmpaiahKas hocam şöyle bir şey var ama ben yapamadım *#800# tusladigim da volteler cikmiyor ekranda
    oemlogkit tekrar kurarsanız göreceksiniz. ALttaki linki indirip kurun ardından tekrar *#800# yaptığınızda bu sefer volte ve vowifi etkinleştirebileceksiniz.
    https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/onepluslogkit/onepluslogkit-1-0-release/onepluslogkit-1-0-2-android-apk-download/

• lazye kullanıcısına yanıt
    sagolun hocam menüden halletim ama aramda yine volte aktif olmadı.Bilgisayardan halletmek lazım
  • selam arkadaşlar ben yeni os çıktıkça direk güncelliyorum. android 10 olduktan sonra cihazda günde 1 kere falan sanki fps düşmesi gibi bir durum yaşanıyor daha önce de yazmıştım. aynı sorunla karşılaşanlar da var sanıyorum. problem ekranı kilitleyip tekrar açınca düzelmiş oluyor. yeni sürümleri kurunca wipe cache temizliği falan da yapıyorum var mı çözüm önerisi olan. şuan kullandığım sürüm 10.3.5.
  • hkhkhk H kullanıcısına yanıt
    Olumsuz hocam

• Selamlar
    birden bire resimdeki gibi parlaklık çubuğu gitti ne yaptıysam bulamadım ayarını bilgisi olan var mı?
    ★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]
  • android auto uygulamasının en son sürümünü telefona kurdum ama şimdi arabadan konuşma yaparken kapatma tuşu çalışmıyor , whatsapp tan bildirim geldiğinde kimin mesaj attığı gözükürdü artık gözükmüyor. Eski sürümü yüklediğimde android auto bu sürümle uyumlu değil diye güncellemeyi mecbur bırakıyor. Ne önerirsiniz?

• 10.3.6 güncellemesi geldi arkadaşlar. Oxygen Updater üzerinden edinip yerel yükseltme yapabilirsiniz.

• Improved system stability and fixed general bugs
    • Updated Android Security Patch to 2020.09
  • 9.0.17 ile devam :)

• Gozlemlediginiz farklılıklar neler tşk.

Sistem stabilitesi, ufak tefek sorunlar ve güvenlik yaması olduğu için gözle görülür bir fark yok.

2 gün test edeyim, ekran süresine, şarja vs etkileri olursa buraya yazarım. Ona göre güncellersiniz.

• Teşekkürler

Yeni güncellemede ekran süresi ve stabilite olarak bir sıkıntı yaşamadım. Güncellemek isteyen arkadaşlar geçebilirler.

• Hocam merhaba,

Ürünü rootlamadan emoji kullanmamı sağlayacak bir yol var mı? Whatsappta kullanabiliyorum ama instagramda emoji görüntülenmiyor?

• Arkadaşlar OP6T için çağrı, görüşme kayıt programı arıyorum, hangisini denesem ses kayıt alıyor gibi görünüyor ama dinleyince ses yok, çözüm yada öneri program var mı?

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.