Şimdi Ara

OnePlus 6'nın teknik özellikleri sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yine çentikli bir telefon alınmaz gerek yok

• Ula o çentik size niye bu kadar çirkin geliyor anlamıyorum adamlar elinden geldiğince ekranı kullanmaya çalışıyor size akıl ermiyor

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Ula o çentik size niye bu kadar çirkin geliyor anlamıyorum adamlar elinden geldiğince ekranı kullanmaya çalışıyor size akıl ermiyor

Sevilmemesinin başlıca sebebi iPhonevari olduğu içindir. Android'e özgü bir durum olarak 10 bildirim ikonu yerine 5 bildirim ikonu gözüküyor. Simetriyi bozuyor diyenler için LG G7'de istenirse çentiğin yan kısımlarının devre dışı bırakılabileceği özellik ekleyecekmiş, Android üreticilerinin yaratıcılığına kalmış bir durum.

21:9 gibi uzun formatlı videolar uçtan uca stretch izlenmediği taktirde çentiklerden etkilenmiyor. Zaten izleyicilerin %80'i 16:9 veya 2:1 formatında içerikler izliyor, bunların zaten çentikle mentikle alakası yok.

iPhone'da ise zaten bildirim ikonları olmadığı için orta kısımdaki çentiğe 8 tane sensör yerleştirilerek maksimum derecede değerlendirilmiş. Alt ve üstte(çentik hariç) çerçeveler sınıra uzandığı için çerçevesiz ekran deneyimini yaşatıyor. Ayrıca soldan indirince bildirim merkezi, sağdan indirince denetim merkezinin gelmesi gibi jestler eklenmiş.

Çentik iPhone X ile özdeşleşmiş bir durum. Android cephesi ise iPhone'un popülerliğinden yararlanmak için iPhonevari(Yani Essentialvari olmayan) bir çentik ekliyorlar, ama vadettikleri deneyim SIFIR.

• Hay bu çerçevesiz ekran akımını başlatanın..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir suru olumsuz yorum yapilmis. Siz uzulmeyin diye iPhone centiginden hazir viruse hersey icinde geliyor. Daha ne yapsin adamlar. Bir virus gelistirmek ne kadar zaman aliyor biliyor musunuz?

• şaşırmışlar.o paraya s9 varken kim napsın oneplus'ı
  • 749 dolar ve one plus.... türkiyede satması hayal...

• o fiyat büyük ihtimalle 256gb olanı olur. 6/64 olanı gene 550 dolar civarında takılır. ama çentik olursa almam net.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    bilgi sızdırmıyor dh gibi okuduğunu anlamayan editörlerin olduğu bir haber sitesindesiniz. op3 kullanıyorum.beta userlarda normalden daha fazla ananim kullanıcı verisi çekiliyor buda zaten gizli saklı değil sorularak yapılıyor istersen kapatıyorsun hatta apiyi bile kaldırıyorsun. yani stabil sürüm kullanan kimsede öyle bir durum olmadı. firma bin kere yazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

bilgi sızdırmıyor dh gibi okuduğunu anlamayan editörlerin olduğu bir haber sitesindesiniz. op3 kullanıyorum.beta userlarda normalden daha fazla ananim kullanıcı verisi çekiliyor buda zaten gizli saklı değil sorularak yapılıyor istersen kapatıyorsun hatta apiyi bile kaldırıyorsun. yani stabil sürüm kullanan kimsede öyle bir durum olmadı. firma bin kere yazdı.

Sitelerinden kredi karti calindi daha ne olacak adamlar aciklama yapti bunun icin.

Guvenli falan degil OnePlus kendinizi kandirmayin cinliler neden ucuz belkide bu yuzden komplo teorisi olabilir ama gayet mantikli bir secenek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnePlus One yüksek fiyatlı telefonlara tepki olarak 299 $'a satışa çıkarılmıştı. Vay be dedirtiyor şimdi geldikleri fiyat bandı. Bu paraya tutacağını hiç sanmam. Uygun fiyata iyi telefon yapanı birkaç nesil sonra düdükleme aşkı sarıyor ve telefon fiyatları artıyor. Zamanında Samsung'da da oldu ardından Lg'de oldu şimdi geçen senelerin ucuzu OnePlus'ta oluyor yakında Xiaomi de bu trende kapılır.
  • Çentiğin olduğu kısım yazılım ile soldan sağa tamamen siyah olarak kaplanabilmeli. Çentik gıcık duruyor.

• the Çentik !! Coming soon

• 750 dolar ve one plus ... türkiyede satması hayal...

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

Sitelerinden kredi karti calindi daha ne olacak adamlar aciklama yapti bunun icin.

Guvenli falan degil OnePlus kendinizi kandirmayin cinliler neden ucuz belkide bu yuzden komplo teorisi olabilir ama gayet mantikli bir secenek...

he he.

• keske 5.3" boyutunda compact model de üretseler, kasalar cok büyük

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnePlus 6'nın teknik özellikleri sızdırıldı
  • Oppo R15 tasarımında çıkar büyük ihtimal. 750 kanada dolari arkadaslar gene iyi 600$ Denk geliyor. Oneplus umarim bu çizgisini bozmaz. Sevdiğim üç firmadan birisidir. Oneplus,Huawei,Xiaomi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    internet ortamında 1 yada 2 dönüşüm kullanmadan direkt olarak kartın bilgilerini verip alışveriş yapan kaldıysa hacklensin hacker kardeşler taşmı yiyecek şansi kullanımım şu şekilde. x bankanın sanal kartını entropay e tanımladım. alışveriş yapacağım zaman sanal kartın online ını açıyorum, entropayide aktif ediyorum, bu şekilde karttan para çekiliyor. %1 gibi bir komisyon ödüyorum ama kart bilgilerimi ücretsiz HER ALIŞVERİŞTE yeniliyorum. isterse gazeteye basılı ilan versinler ben o alışverişi yaptığım kart numaralarını zaten çoktan yok etmiş oluyorum.

Lişisel güvenliğinizi firmaların eline bırakırsanız herzaman kaybedersiniz. apple da çaldırabilir samsung da. bu dediklerimi kaç kişi yapabilir kısmıyla zerre ilgilenmiyorum. ben önlemimi alıyorsam herkes alabilir. sonrasında sızlananıda gülerek izliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.