Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.274
Cevap
35
Favori
106.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fazlalık var bende. Bi kurcalayayim. Bi yerlerde atık dosya var kesin 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende de 5.2gb ya normal bence.9'da 8-9gblar görmüştüm.
  • Uyku modu efsane en çok ona sevindim, ayrıntılar güzel uydurup geçmemişler

• marksman07 kullanıcısına yanıt
    Digital welbeing uyku modu mu hocam?
  • Hayır hocam, telefonu kullanım raporu gibi düşünün (pil,kullanılan uygulamalar vs gibi ) ayrıca bir de uyku vakti modu koymuşlar o çok hoşuma gitti .

• Gözlemlediğim Sıkıntılar;

1- Multi Tasking için küçük bir bekleme yapmak gerekiyor ortadan yukarı çekince. Bunu hızlı kullanımda yapmıyorum, defalarca denediğim oluyor.

2- Sürekli Google asistan devreye giriyor. Eski gesture alışkanlığı yüzünden. Kapatma yolu yok galiba.

3- Klavyenin altına dokunuyorum tam hızımı alıp yazarken klavye gitmiş oluyor bi anda, o ara parmağımın altına gelen link vs seylere basıyorum.

4- Multi taskingde pencereler nadiren sapıtıyor, kazayla sağda kalıyor bı pencere, sonra sola geçiyor düzeliyor hemen.

5- Sağ sol swipe back yaparken arama, tıklama vs bastığım oluyor. Bu swipe sekli ergonomik ama biraz kazaya sebebiyet verecek sanırım.

6- Andoid default app menüsü kullanilan uygulamalarda soldan cekince menü açılırdı, artık geri yapıyor.

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    OnePlus 5T [ANA KONU]

KVK dan hizmet talep edeceğiz sanırım

• Güncellemeyi nereden indireceğiz? Sıfırdan kurulum yapmak istiyorum ama bulamadım oneplus forumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Oxygen updater uygulamasından indirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bortecoder

Sert değerlendirmem normalde ama forumu okumamışsın falan deyince sinir etti beni. Yoksa bana ne betayi kararlı demiş dememiş. Beta benim değil, cihaz benim değil, firma benim değil.

Çünkü forumu okudum. Konuyu takip ediyorum. Uğraşasım geldi açıkçası :)

Yoksa kimseye karşı bir derdim yok. Cihazın bir kaç sıkıntısı var. Onlar da çözülürse bi 3 sene daha gideri var.
    Hocam tanıdık falan mı var Oneplus'ta :D
    "Beta istemiyorum, stable gelsin" dediniz haftasına Stable Android 10 geldi
    Volte desteği de isteseniz size zahmet

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Benlik bişi yok be hocam 😊 Buradaki serzenişlerimizi gören olduysa acıyıp sadaka niyetine yollamış olabilir 😂

VoLTE farkındalığım hiç yok. Deneyimlemediğim için bilmiyorum ne kadar fark edecek hocam.

Firma iyi iş çıkartmış bu sürümde bence. Beğendim sürümü genel hatlarıyla. 3. Senesindeki cihaza güncelleme vermek, android tarafında kolay iş değil.

Tebrik etmek lazım.

Tekrar bir telefon alacak olsan One Plus büyük öncelikli benim için.

• Beta programı devam edecek mi? Ona göre stabile geçeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Beta programı devam edecek mi? Ona göre stabile geçeceğim
    Beta muhtemelen uzun süre daha devam edecektir. Şahsen betada kalmaya devam edeceğim.
    Hocam peki yeni betaları veri kaybetmeden nasıl yükleyebiliriz? OB2 deyim root yok bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: kancas

Hocam peki yeni betaları veri kaybetmeden nasıl yükleyebiliriz? OB2 deyim root yok bu arada
    Hocam OB2 den Ob3 e geçişlerde veri kaybınız olmaz.
    Aynı şekilde Stable sürümlerden Betalara geçişte de veri kaybınız olmaz.
    Sadece betadan stable sürüme geçişte veri kaybı gerektiği söyleniyor. Şahsen Android 9 Beta kullanıcısıyken Beta kapanınca Stable a Oxygen Updater üzerinden geçmiştim ve o geçişte de veri kaybı yaşamamıştım.
    Büyük sistem güncellemelerinde uygulamaların ve sistemin daha randımanlı temiz çalışması için herşeyi sıfırlamak tavsiye edilir. Ancak beta sürüm yükseltmeleri arasında buna pek gerek olmaz.
    kancas K kullanıcısına yanıt
    Oneplus bunu A10 open beta 1'de özellikle söylemişti,open beta kullanıcıları ota üzerinden stabil güncelleştirmeyi alacak ve güncellerken veri kaybı yaşamayacak diye.
  • OnePlus 5T [ANA KONU]

KVK da destek olamayacağını belirtti. Sanırım orjinal batarya hayal gibi duruyor. Bataryam tam olarak ölü değil ama değişim vakti yaklaşıyor 3 seneyi devirdi. Var mı bir fikri olan?

• Yaxis kullanıcısına yanıt
    Hocam değişmesi gerektiğini nasıl anlıyorsunuz. Bunun kriteri nedir?

%80 batarya sağlığı değişmesi gerektiğine mi işaret eder

• Hocam ilk aldigim zamanki performansi gectim daha gecen yilki performansi goremiyorum batarya konusunda. Her ne kadar aksam 2 el codm oynasam da asla sarjda oyun falan oynamadim. Gunde 1 defa sarja taktim cogu zaman ama eski performans yok yani kriteri benim kullanimim. Bir ara android 10 temiz kuruluma soyunacagim bakalim verileri yedekleyip. Yazilimdan da olabilir ama bilemiyorum belki kendi kendime gelin guve de oluyorumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 29 Mayıs 2020; 17:37:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Oneplus bunu A10 open beta 1'de özellikle söylemişti,open beta kullanıcıları ota üzerinden stabil güncelleştirmeyi alacak ve güncellerken veri kaybı yaşamayacak diye.
    eski open betalardan stable a geçmek için temiz kurulum şarttı hocam.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.