Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.274
Cevap
35
Favori
106.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun bataryası tamamen öldü. Günde 3 kere şarj ediyorum. Yok mu güzel bir batarya alsak? Orjinal zaten bulamayız da bari iyi bir replika alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Benimde batarya kötü idi aliexpresten nohon batarya siperis verdim ve kendim taktım gayet güzel 3 4 aydir kullaniyorum orjinal gibi zaten baya arastirdim uxun zandir da bu bataryalari iyi bahsettiklerini gördüğüm icin bu markada karar kıldım tereddutsuz deneyebilirsin

• Snnanar S kullanıcısına yanıt
    Dash charge çalışıyor mu? Çalışıyorsa durumu nasıl, patlamayalim sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snnanar S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bir göz atıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snnanar

Benimde batarya kötü idi aliexpresten nohon batarya siperis verdim ve kendim taktım gayet güzel 3 4 aydir kullaniyorum orjinal gibi zaten baya arastirdim uxun zandir da bu bataryalari iyi bahsettiklerini gördüğüm icin bu markada karar kıldım tereddutsuz deneyebilirsin

Hızlı şarj çalışıyor mu Nohon'da?

• Evet arkadaşlar hızlı sarj destekliyor gayette hizli şarj oluyor orjinal bataryaniz telefonu aldiginizda nasil ise buda o sekilde bir sorunu nu görmedim nohon bataryalari zaten orjinale birebir olan bataryalar arastirmalarim sonucu aldim bu bataryayi yoksa cihazi elden cikarip başka telefon alacaktim hani bir sıkıntı yasasam onermem sizlere ama ben hoşnut kaldığım için size tavsiye etmek istedim hani baska arayislarda olmayin ulkemizde satilan bataryalar daha kalitesiz bir kac ayda cihazdaki bozuk bataryalardan daha kötü olacak diye tahmin ediyorum ayrica cihazda kernel filan degistim rootlu bazi ayarlâr yaptim bekli onunda faydasi olmustur diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snnanar -- 11 Ekim 2020; 18:4:51 >
  • quote:

Evet arkadaşlar hızlı sarj destekliyor gayette hizli şarj oluyor orjinal bataryaniz telefonu aldiginizda nasil ise buda o sekilde bir sorunu nu görmedim nohon bataryalari zaten orjinale birebir olan bataryalar arastirmalarim sonucu aldim bu bataryayi yoksa cihazi elden cikarip başka telefon alacaktim hani bir sıkıntı yasasam onermem sizlere ama ben hoşnut kaldığım için size tavsiye etmek istedim hani baska arayislarda olmayin ulkemizde satilan bataryalar daha kalitesiz bir kac ayda cihazdaki bozuk bataryalardan daha kötü olacak diye tahmin ediyorum ayrica cihazda kernel filan degistim rootlu bazi ayarlâr yaptim bekli onunda faydasi olmustur diye düşünüyorum

Accu Batteryde pil mAH değeri kaç olarak gözüküyor? Orijinalde 3300 mAH olması gerekiyor ya o yüzden soruyorum.

Bir de Oneplus'ın Diagnostic uygulamasında pil sağlığı yüzde kaç olarak gözüküyor?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yanıtlarınız için çok çok teşekkürler. Sizden çok şey istedim biliyorum ama bir ricam daha olacaktı. Koyu modda telefonu kullanınca pil %100'den %0'a kaç saat ekran süresi veriyor? Birkaç gün deneyip bilgilendirirseniz sevinirim.

• Tamamdir pubg oynamadigim birgun yapar denerim burdan sizi etikletlerim

• Bu simge ne anlama geliyor? Dur işareti gibi olan.

• fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Rahatsız etme modu açık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

Bu simge ne anlama geliyor? Dur işareti gibi olan.

Ayarlardan "Rahatsız Etmeyin" modunu kapatın.

• Selam arkadaşlar bir sorunum var,

Tlf artık hızlı sarj olmuyor sadece sarj oluyor yazıyor. Hızlı sarj o kadar alıştım ki bu durum beni tlf dan soğuttu resmen. Çözümü nedir acaba?
    Şimdi den teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgahanbozkrt

Selam arkadaşlar bir sorunum var,

Tlf artık hızlı sarj olmuyor sadece sarj oluyor yazıyor. Hızlı sarj o kadar alıştım ki bu durum beni tlf dan soğuttu resmen. Çözümü nedir acaba?
    Şimdi den teşekkür ederim

Kablo veya şarj aletini mi değiştridiniz hocam?

Eğer orjinal kablo ve şarj aletiyle hızlı şarj olmuyorsa telefonun şarj soketini ve kablonuzun uçlarını üfleyip temizleyin. Toz birikmiş olabilir.

• tolgahanbozkrt kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var bir aydır. Nedenini bilmiyorum, soketin içi önceden toz dolardı temizleyince çalışırdı, yine temizledim fakat hızlı şarj olmuyor artık.

• Evet bende temizlemeyi denedim düzeldi sarja taktım döndüğümde yine eskisi gibi olmuştu, tekrar temizledim iyice belki yine düzelir diye ama olmadı. Format atmayı denediniz mi?

• Aliexpress oneplus 5T Battery yazarsanız 2020 üretim orjinal bataryalar var . 101 Tl gibi bir fiyata aldım 20 tl de vergi 120 liraya kaparım. Sökmesi takması bataryanın basit , tavsiye ederim.

https://tr.aliexpress.com/item/4000678217602.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.32b34c4dbmVZB9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nalpagutt -- 18 Ekim 2020; 19:48:10 >
  • tolgahanbozkrt kullanıcısına yanıt

Denemedim hocam, formatla alakalı olabilir mi bilmiyorum. Sarj aleti bozuldu desem hiç sarj etmez, büyük ihtimalle ya soket ya da bataryada bi sıkıntı var. Acaba batarya artik çaptan düştü diye mi olmuyor bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nalpagutt

Aliexpress oneplus 5T Battery yazarsanız 2020 üretim orjinal bataryalar var . 101 Tl gibi bir fiyata aldım 20 tl de vergi 120 liraya kaparım. Sökmesi takması bataryanın basit , tavsiye ederim.

https://tr.aliexpress.com/item/4000678217602.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.32b34c4dbmVZB9

gümrükten geçmiyor diye biliyorum

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.