Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.274
Cevap
35
Favori
106.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.0.1 sürümüyle "back gesture" geri gelmiş anladığım kadarıyla. Ekranın altından kaydirinca geri yapan özellik yani. Sırf o yüzden 10 sürümüne güncelleme yapmamıştım. Şimdi yapsam mı bilemedim. 0.1 e geçen var mı? Şu an 9.0.11 deyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebagiran -- 22 Kasım 2020; 18:36:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrebagiran kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum. Eski gesture gelmiş evet. Pil kullanımı hariç beğendim. Sorun göremedim.

• Pil zaten çok kotu artık 1 günü çıkarmıyor. Daha ne kadar ölebilir :)

• emrebagiran kullanıcısına yanıt

Cinden batarya aldım. Türkiye'de şuan. Bu hafta gelir. 6 saat ekran süresini tekrar görebilecek miyim acaba onu merak ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 22 Kasım 2020; 20:30:50 >
  • Şu batarya işini çözemedi bi firma yahu. Bataryayı getirirsek telefonu değiştirmez bunlar mı diyorlar acaba :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çin'den aldığım batarya bugün elime ulaştı. Eski orijinal bataryamin sağlığı %78 idi. Oneplus diagnostic yeni bataryanın sağlığını yüzde 86 gösterdi biraz moralimi bozdu bu durum :) accubattery yüzde 95 gösteriyor. İlk izlenimim eski orijinal bataryam şarjdan çıkardıktan sonra aniden %94e düşüyordu. Bunda öyle bir durumla karşılasmadim. 1er 1er iniyor. Uzun süre kullanımda test ettikten sonra görüşlerimi yazarım. Yüzde 30 un altına inince kapanma durumları oluyormuş bazı kullanicilarda. Bu bataryada olacak mı merak ediyorum.

OnePlus 5T [ANA KONU]
    OnePlus 5T [ANA KONU]
    OnePlus 5T [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 25 Kasım 2020; 20:15:11 >

• Peaky kullanıcısına yanıt

1 hafta sonraya bekliyoruz hocam.

Birkaç defa telefon %5 lerdeyken kapatıp kapalı olarak tam şarj yaptıktan sonra kontrol edin hocam pil sağlığını. İçindeki aylardır bekleyen akıma göre ölçtüğünden tutarlı sonuç vermeyebilir.

Benim telefon da 2,5 yılı doldurdu 3 e koşuyor. Pil sağlığı %82 görünüyor. Oyunlarda aşırı şarj tüketmeye başladı son dönemde. Sürekli oyun oynadığım günlerde 4-4,5 saatin üstüne pek çıkamıyor ekran süresi. Film-dizi izleyip günlük instagram whatsapp kullanımıyla 6 yı görüyor ama dediğim gibi yük altında performansı düşmeye başladı.

Bataryayı değiştirme düşüncesi yoğun bir şekilde aklımda dolaşıyor.

O sebeple pil performansı ekran görüntüsü paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum hocam.

• çin'den batarya aldım umarım kolay değiştiririm bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

Birkaç defa telefon %5 lerdeyken kapatıp kapalı olarak tam şarj yaptıktan sonra kontrol edin hocam pil sağlığını. İçindeki aylardır bekleyen akıma göre ölçtüğünden tutarlı sonuç vermeyebilir.

Benim telefon da 2,5 yılı doldurdu 3 e koşuyor. Pil sağlığı %82 görünüyor. Oyunlarda aşırı şarj tüketmeye başladı son dönemde. Sürekli oyun oynadığım günlerde 4-4,5 saatin üstüne pek çıkamıyor ekran süresi. Film-dizi izleyip günlük instagram whatsapp kullanımıyla 6 yı görüyor ama dediğim gibi yük altında performansı düşmeye başladı.

Bataryayı değiştirme düşüncesi yoğun bir şekilde aklımda dolaşıyor.

O sebeple pil performansı ekran görüntüsü paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum hocam.

İlk gün izlenimim çok iyi. İsim gereği hep fotoğraf çekiyorum. Ss aldığım saatte şarjım yüzde 70lerde gezerdi hep bugün yüzde 90 civarindaydim. Şarjdan çıkardıktan sonra aniden yüzde 94e düşme olayını android 10a bağlıyordum ben meğer bataryadanmis. Aliexpress küçük bir oyun oynayarak 40 50 TL kupon veriyor. Bataryayı 50 60 tlye mal edebilirsiniz. Her türlü eskisinden iyi. Bir de şansınız yüzde 99 sağlıklı batarya gelirse yeme de yanında yat.

OnePlus 5T [ANA KONU]

Hocam nasıl küçük bir oyun oluyor? Ayrıca link atma şansınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 26 Kasım 2020; 16:38:14 >
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Aliexpress uygulaması anasayfasi sağ üstünde kupon kardeşliği bölümü var. 11.11 de silah oyunu vardı 30 saniye sürüyor orada vermişti. Şuan da var deneyin. Ama o kadar fazla vermeyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: bdogan75

Arkadaşlar Telefonu yurtdışında (Avusturya da )aldım pasaporta kayitli Türk telekom (Avea)`` cihaziniz Volteyi desteklemiyor`` diyor. Çözümünü bilen var mı Volte servisini nasıl aktif edebilirim.

Arkadaşım önce hattını Volte desteği olan bir telefona tskıp hattındaki volteyi aktif et.Sonra aşağıdaki linkte yazılanları harfiyyen yaparsan volte de vo-wifi de çalışıyor.Ben yaptım ekleyebilirsem kendi telefonuma ait caps ta koyayım.

https://forums.oneplus.com/threads/enable-vowifi-and-volte-after-update-oneplus-5t-to-android-10.1252067//

OnePlus 5T [ANA KONU]

OnePlus 5T [ANA KONU]

• 5tye bugun elvada dedim f2 proya geçtim ozlerim bu cihazi 🙂
  • Snnanar S kullanıcısına yanıt
    219gr diyor hocam. Ev telefonu mu yapacaksınız bunu?
  • bortecoder kullanıcısına yanıt
    Aynen kabaki ne kaba telefon 5tnin iki kati 😀

Batarya %20ye kadar iyi gidiyor sonra aniden kapanıyor. Orijinale en yakın bataryada bile durum bu dostlar. Ya servis üzerinden değiştirin ya da böyle devam edin..

OnePlus 5T [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 30 Kasım 2020; 11:40:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Batarya %20ye kadar iyi gidiyor sonra aniden kapanıyor. Orijinale en yakın bataryada bile durum bu dostlar. Ya servis üzerinden değiştirin ya da böyle devam edin..

üzdün hocam. daha dün geldi aliexpress den aldığım batarya.

• xxSpecter kullanıcısına yanıt

Verileri komple silip deneyin demişler yabancı forumlarda. Bir ara deneyeceğim. Sizden de haber bekliyorum hocam batarya sağlığı ve kapanma durumu hakkında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Verileri komple silip deneyin demişler yabancı forumlarda. Bir ara deneyeceğim. Sizden de haber bekliyorum hocam batarya sağlığı ve kapanma durumu hakkında.

komple silin derken format data ve wipe cache gibi şeyler mi? ilk onları mı yapmak lazımmış?

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.