Şimdi Ara

OnePlus 5 ve 5T Ekranla TAM Uyumlu 5D Cam ve Uyumlu Kılıf ( Link ve Fotoğraflar Eklendi ) + 5T

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus 5/5T İçin Kılıf + Ekran Koruyucu Arayanlara.
    Emeğe Sahip Çıkalım

Cam 5 D olup Kenarları kavisli ve en ufak boşluk kalmamaktadır ( Tam Oturuyor )
    Sadece NKOBEE Marka kılıflar 5D Ekran koruyucularıyla uyumlu. Yani 5D ekran koruyucu sipariş veriyorsanız bu marka kılıf kullanın.
    Elimde ki diğer kılıfları takınca Koruyucu 5D olduğundan Yanlardan baskı uygulanıyor ve ekran korucuyu kalkmaya başlıyor.
    Satıcı ile Turkey Post Seçeneğini konuşuyorum, cevap verirse paylaşacağım

Ek not: Kamera Camını koruyan camlardan alırken dikkatli olun. 3 Farklı ürün denedim. Kamera lensine yapışmıyorlar...

Buyrun Linkler [ OnePlus 5 Kılıf İçin Linke Tıkladıktan Sonra Oneplus 5'i seçin.

OnePlus 5 İçin NKOBEE Orjinal Kıllıf 4$ ( Hepsi 5T için gözükür. Ürüne Tıklayınca 5 için de var )

OnePlus 5

OnePlus 5T İçin NKOBEE Orjinal Kıllıf 4$ ( Hepsi 5T için gözükür. Ürüne Tıklayınca 5 için de var )

OnePlus 5T

NKOBEE Mağaza Linki: ( Hepsi 5T için gözükür. Ürüne Tıklayınca 5 için de var )

Aliexpress Linki

OnePlus 5T İçin WHAY 5 D Ekran Koruyucu 4$

OnePlus 5

OnePlus 5 İçin WHAY 5 D Ekran Koruyucu 4$

OnePlus 5T

Whay Mağaza Linki:

Aliexpress Linki Tıklayın

OnePlus 5 ve 5T Ekranla TAM Uyumlu 5D Cam ve Uyumlu Kılıf ( Link ve Fotoğraflar Eklendi ) + 5T OnePlus 5 ve 5T Ekranla TAM Uyumlu 5D Cam ve Uyumlu Kılıf ( Link ve Fotoğraflar Eklendi ) + 5T OnePlus 5 ve 5T Ekranla TAM Uyumlu 5D Cam ve Uyumlu Kılıf ( Link ve Fotoğraflar Eklendi ) + 5T
    OnePlus 5 ve 5T Ekranla TAM Uyumlu 5D Cam ve Uyumlu Kılıf ( Link ve Fotoğraflar Eklendi ) + 5T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sismologger -- 14 Ocak 2018; 6:59:51 >

• 5T İçin de Eklendi
  • 3T için ekler misiniz? Sizin öneriniz nedir merak ettim. :)
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    3T için var mıdır bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.