Şimdi Ara

OnePlus 5 tanıtıldı: Snapdragon 835, çift kamera ve 8GB RAM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    one x htc modelidir. ilk çıkan cihaz one modelidir.
  • bildiğin iphone7plus'ın çakmasını yapmışlar.yahu zaten çin'li markaların en kötü algısı taklitçilik.ilk kırman gereken algı bu değilmiş gibi gelmişsin 2017'de son model telefon çıkarıp uluslarası satıcam diyorsun.ama gidip merdiven altı gibi taklit tasarım yapıyorsun.yazıktır.millet elinde görse dalga geçer.
  • Her yeni modelde fiyat yukarı çıkıyor. Saçmalamaya başladılar, Xaomi daha f/p ürünü üretiyor bence. Fazladan donanım kasıp fiyatı şişirmeyin artık.

• Ois yok diyenler EIS in ne kadar basarili calistigini gormek icin asagidaki videoya bakabilirler. Ois olmamasi 4k cekim ve gece cekimlerinde etkiler kullanimi sadece. 1080p de muazzam is cikariyor cihaz.

https://youtu.be/mXRh6zoDVX4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taş gibi telefon bence, kamerayı da çözdülerse başka cihaza bakmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

http://m.gsmarena.com/oneplus_x-7630.php

• guzel alette islemcide hile yapmayi aliskanlik haline getirdiler
    https://www.xda-developers.com/oneplus-5-benchmark-cheating-reviews/

• Valla, Avrupalıları sağlam kazıklıyorlar.

• The question is: whill such a huge amount of ram be enough for android :D

• WoXeD kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Dogru model bu. 1 2 3 diye giderken cikan ara model. Hic cikmadi boyle ufak canavarlar maalesef.

5,5inch isteyince model cok ama daha asagisinda yok gibi bişey (htc 10 kullanıyorum ekran boyutu iyi ama memnun degilim)

• çöp bir cihaz daha.

su geçirmez değil, ekran 2k değil, batarya 3300 mah, en az 4000 mah olmalıydı batarya.

• 2014 te oneplus one aldım hala kullanıyorum taş gibi cihaz hala yapamadığı bir şey yok.
    Üstelik android 7.1.2 yüklü daha ne olsun 2 sene daha gideri var.Bu tarz popüler cihazların avantajı güncel yazılım kullanabiliyor olması rom sıkıntısı yok güncelleme sıkıntısı olmuyor.Alan 5 sene rahat kullanır.

• Fiyati hizla 300 usd kusurlere duser merak etmeyin.

• Istanbul elden teslim One plus5 128 gb 8 ram versiyon 2400 tl kapora vs istenmiyor isteyen olursa 8 le 14 gun icinde elimde oluyor duyrulur...

• CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Ön kamera arka kameradan daha sarsıntısız video çekmiş. Gerçi İPhone a göre yakın çekim yapmış, ne ön kamera ne de ana kamera güzel değil bence.

Kamerasının iyi olduğunu iddia eden başka hangi telefon var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

http://m.gsmarena.com/oneplus_x-7630.php

bahsettiğiniz model one x değildir. oneplus X modelidir. Oneplus one başka bir cihaz oneplus x başka bir cihazdır. Oneplus ın one x diye bir cihazı yoktur. kaldıki mesajın sahibide durumu doğrulamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 28 Haziran 2017; 15:50:58 >
  • WoXeD kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oneplus x'ten bahsediyordu ilk mesaj sahibi. Siz htc den bahsedince, dogru cihazi atiyim dedim size.

• telefonun donanımı 10 numara ama sar değeri yüksek tam sınırda 1 rin altında falan olsaydı süper olurdu ama 1.4 w gibi birşey okudum doğru ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

telefonun donanımı 10 numara ama sar değeri yüksek tam sınırda 1 rin altında falan olsaydı süper olurdu ama 1.4 w gibi birşey okudum doğru ise

2 sim de aktif olduğu zaman olabilir mi o değer?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.