Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    forumdan bı kullanıcıya ulaşmış mesut çeviğe göndermiş kutu açılımı videosu gelecek dedi ama bakalım göreceğiz.
  • Selam arkadaşlar, bu en alttaki ekrana sahit öğelerin olduğu gri yerin rengini değiştirmek mümkün mü acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 4 Aralık 2017; 10:34:56 >

• Oreo da adguard kullanan varmı batarya tüketimleri nasıl ?

Aşırı derecede şarj yiyor bende

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• arkadaşlar watsap da bildirimler gecikmeli geliyor baya bir sıkıntı çıkarmaya başladı artık 5 dakikada bir uygulamaya giriyorum bildirim varmı diye böyle bir sıkıntı yaşayan varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

arkadaşlar watsap da bildirimler gecikmeli geliyor baya bir sıkıntı çıkarmaya başladı artık 5 dakikada bir uygulamaya giriyorum bildirim varmı diye böyle bir sıkıntı yaşayan varmı acaba

evet bende de aynı sıkıntı var. uygulamaya girdiğim zaman düşüyor yeni mesajlar ancak.
  • toz toplama olayını çözüme ulaştıran var mı? üzerinde gelen film mi sebep oluyor yoksa telefon filmsiz halde de toz topluyor mu?

• mkivanc M kullanıcısına yanıt
    sadece bu sıkıntı yüzünden huawei p9 dan geçiş yapmıştım bunda da başladı çok can sıkıcı bir durum anlaşılan çin malı cihazların hepsinde var

• arkadaslar oneplus 5 6/64 almak ıstıyorum. pıyasada 2300 tl cıvarı. 2000tl fırsatını kacırdım. bu sıralar 5t nın gelmesıyle ındırım gelır mı?
  • Ben de katıldım aranıza.Bir haftadır kullanıyorum. Üstten kaydırmalı menüsü çok kötü sesi kontrol edemiyorsun. G2 den geçtim hiç kullanışlı gelmedi. Ayrıca bildirimlerden ses almak istemiyorum bir türlü kapatamadım hep bildirim sesi duyuyorum.Yandan ses düğmesine dokunmadan sesi kontrol edebilecek bir menü var mıdır?
  • merhabalar bugün note5 telefonum düşerek ruhunu teslim etti. bu telefona bi bakayım dedim artıları eksileri nelerdir yazar mısınız? sar değeri cok yüksek diyolar sizde bi sıkıntı yarattı mı? kronik sorunları var mı tsk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkkoc

arkadaslar oneplus 5 6/64 almak ıstıyorum. pıyasada 2300 tl cıvarı. 2000tl fırsatını kacırdım. bu sıralar 5t nın gelmesıyle ındırım gelır mı?

Kaçırdığınız 1999 TL fırsatını biraz daha beklemenizi tavsiye ederim. Çünkü ondan sonra tekrar aynı fiyata düşmüştü. Çok sıkı takip edin. 300 TL indirim az değil. Üzülürsünüz sonra. Biraz sabredin, yine düşer.
  • leidenfrost L kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederım bu sabırsızlıgım elımde telefonun olmamasından kaynaklanıyor. lg g4 kullanıyordum bozuldu sımdı 3310la ıdare edıyorum. sen lg g4 seversın ama cenazene 3310 gelır mısalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkkoc

tesekkur ederım bu sabırsızlıgım elımde telefonun olmamasından kaynaklanıyor. lg g4 kullanıyordum bozuldu sımdı 3310la ıdare edıyorum. sen lg g4 seversın ama cenazene 3310 gelır mısalı

Ha anladım. Durum kritik o zaman hocam Siz de haklısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wincentt

Selam arkadaşlar, bu en alttaki ekrana sahit öğelerin olduğu gri yerin rengini değiştirmek mümkün mü acaba.

Oneplus Launcher uygulamasını Google Play Store üzerinden güncelleyin. Yeni tasarımda o alt şerit artık gri değil 👍

• mkivanc M kullanıcısına yanıt
    Bende böyle bir sıkıntı olmadı şu ana kadar birkaç önerim olacak umarım faydalı olur.

Bu sıkıntıyı WiFi ile bağlı olduğunuzda mı yaşıyorsunuz acaba? Eğer kablosuz ağda ise sorununuz Ayarlar - > Kablosuz - > (Çark işareti) - > Uykudayken Kablosuzu Açık Tut seçeneği "Her Zaman" olarak seçili mi?

Bir de batarya optimizasyon uygulaması falan kullanıyorsanız arka plan verilerini sınırladığı için o sebep olabilir. Bu cihazda değil ama daha önce benzer sıkıntılar yaşadığım olmuştu.

• serdarkkoc S kullanıcısına yanıt
    Çok acilse Xiaomi Mi6 da düşünebilirsiniz. Şu aralar bildiğim kadarıyla fiyatı da makul seviyelerde. Sadece bir alternatif olarak aklıma geldi 👍

• valuable kullanıcısına yanıt
    Hocam hem mobil veride hemde wifi ile aynı dediğiniz ayar aktif hiç bir kısıtlama yok

• quote:

Orijinalden alıntı: valuable

Bende böyle bir sıkıntı olmadı şu ana kadar birkaç önerim olacak umarım faydalı olur.

Bu sıkıntıyı WiFi ile bağlı olduğunuzda mı yaşıyorsunuz acaba? Eğer kablosuz ağda ise sorununuz Ayarlar - > Kablosuz - > (Çark işareti) - > Uykudayken Kablosuzu Açık Tut seçeneği "Her Zaman" olarak seçili mi?

Bir de batarya optimizasyon uygulaması falan kullanıyorsanız arka plan verilerini sınırladığı için o sebep olabilir. Bu cihazda değil ama daha önce benzer sıkıntılar yaşadığım olmuştu.

önerileriniz için teşekkür ederim. bu sorunu çoğu zaman gün içinde hücresel veriyi kullanırken yaşıyorum. wi-fi akşam eve geldipimde kullanıyorum ancak akşam saatlerinde whatsapp ı çok kullanmqdığım için farketmedim açıkcası mesajların geç düşüp düşmediğini. ama gün içinde hücresel veride birçok kez bildirim gelmediğini farkettim. herhangi bir pil optimizasyon programı kullanmıyorum. sanıyorum bu sorun telefonun kendisinden çok whatsapp ile ilgili. çünkü yakın zamana kadar ios kullanıyordum. onda da dönem dönem bu problem oluyordu. sanıyorum o zaman da güncellemeler ile çözülüyordu. düşük bir ihtimal olarak androidin kendi ile de ilgili olabilir.

• inferior İ kullanıcısına yanıt
    tek sebebi film. o toplanan tozlar bende üstten kılıfın arkasına geçip üstteki anten çizgisini baya bi çizdi. en son çıkardım filmi
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.