Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior , inferior Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün kısmetse bende 8/128 - Black sahibi olacağım.

Üzerinde android işletim sistemi ile beraberinde gelen kullandığım telefonlar;

1. LG Optimus T
    2. Galaxy S3
    3. Galaxy S6
    4. One Plus 5 olacak.

Göründüğü üzere çok sık telefon değiştiren birisi değilim ama bir telefon en azından 2 sene kullanılabilmeli bence.

Şimdi gelelim neden Samsung Iphone gibi dev firmaların telefonlarını kullanmak yerine One Plus firmasını tercih ettim.

Samsung firmasına ait amiral gemisi dedikleri cihazların hemen hemen hepsinde öyle yada böyle bir takım sorunlar yaşanıyor. Gerçi sorunsuz dört dörtlük çalışan bir telefon var mı diye soracaksanız sanırım yok gibi.

Tamam belki donanım olarak daha iyi saha sağlam ( IP8 vs. ) olabilir ama yazılım güncellemeleri ve pil optimizasyonu açısından benim için hep hüsran ile sonuçlandı Samsung. Bu arada kullandığım telefonlarda root atmadığım yazılım kalmadı hangi yazılımı denedi isem şarj süresi anlamında adam gibi verim alamadım. Bir telefon günde 2 kez bazen 3 kez şarj edildi mi benim nevrim dönüyor açıkçası.

Malum işimiz gereği ( Bilgi İşlem ) sürekli bağlantıda ve iletişimde olmamız gerekiyor.

Ayrıca bu işin maddi boyutu da ayrı bir konu zaten. Bir telefona 4 bin lira bayılıp kullanmaya başladıktan 6 ay sonra performansının düşmesi şarj sürelerinin yerlerde gezmesi vs.. hiç hoş bir durum değil.

Bu telefonu sipariş etmeden önce Galaxy S8+ almayı düşünüyordum ama ya aynı sorunlar ile yine karşılaşırsam diye kendime sormadan edemedim açıkçası ve bu yüzden de bütçemi aşmadan alternatif bir telefon arayışım sürerken adını daha önceleri XDA da sıkça duyduğum bu telefonda karar kıldım.

Umarım güzel bir başlangıç olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

Site açılmıyor. yani?

BURAYA BAKINIZ.

https://www.devicespecifications.com/tr/model/8b1d43f8
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

quote:

Orijinalden alıntı: TGrdL

Trolse komik degilse daha da komik. Ne yalan soyliyim güldüm .

Neyi trol kardeş

Htc u11 aldık

Pil ve ekrandan memnun kalmadım

One plus 5 e geçersem htc u11 deki ses performansını one plus 5 verirmi demek istedik bunda anlamıcak gülücek trol olucak ne var

Tamam kardeşim sabah mutlu uyanmanın vermiş olduğu psikoloji ile sormuş olduğun soruyu 10 dolaylı yoldan aynı yola çıkacak şeklinde sorduğun için gülünç geldi.

ses ile ilgili yorumum: htc piyasadaki tüm cihazlardan üstündür diyorum başka birşey demiyorum :). sadece ses için geçecekseniz. hayır hata yaparsınız...
  • MGM Barut M kullanıcısına yanıt
    Senin linkte açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

Düzelttim :) DH ilginç bir şekilde yönlendirirken sonuna bir şey ekliyor

https://www.devicespecifications.com/tr/model-sar/8b1d43f8

Daha önce paylaşmıştım tekrar paylaşıyorum.. :)
  • Hepsiburada da 1999tl ye indirime girmiş yine, ilgilenen bakabilir

64gb olanı

• An itibarı ile aranıza 64/6GB Gray modeliyle katılmış bulunmaktayım. 3 yılın ardından LG G2 modelinden geçtim. Ilk izlenimler olarak 5.5" olsa da elimde hiç kaba hissiyat uyandırmadı.Ilk şarjı %0 dan %100 e 1 saat 10dk dolaylarında tamamlandı.Dash özelliği başarılı. 30dk da %60 civarı bir dolum yapıyor bu sırada haliyle biraz ısınıyor ,sonrasında tekrar normal şarja geçiyor. Performans ve hızı zaten eşekten indik ata bindik olayı Kamerası gayet başarılı. Jelly effect falan gözüme takılmadı henüz zaten benim için bir sorun teşkil etmiyor. Umarım sıkıntısız uzun bir kullanım olur.Kesinlikle bir şans verilmeli.

• Xiaomi 6 ve Oneplus 5 arasında kaldım , telefonu benden uzaklaştıran neden SAR değerinin yüksek olması ama SAR değeri hakkında çok fazla bir bilgim yok bilgilendirme yapabilecek olan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

ali expresten sipariş veren varmı op 5 baya alan varmış aynı satıcan 5t almayı düşünüyorum imei işlemi de dahil 2250 tl civarına geliyor. mantıklı değilmi sonuçta bu gün forumda 5 satanlar 64 için 2000 istiyor oda eski fiyattan alanlar.

Aliexpress ten telefon nasıl alınabiliyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savetheplanet

Bu gün kısmetse bende 8/128 - Black sahibi olacağım.

Üzerinde android işletim sistemi ile beraberinde gelen kullandığım telefonlar;

1. LG Optimus T
    2. Galaxy S3
    3. Galaxy S6
    4. One Plus 5 olacak.

Göründüğü üzere çok sık telefon değiştiren birisi değilim ama bir telefon en azından 2 sene kullanılabilmeli bence.

Şimdi gelelim neden Samsung Iphone gibi dev firmaların telefonlarını kullanmak yerine One Plus firmasını tercih ettim.

Samsung firmasına ait amiral gemisi dedikleri cihazların hemen hemen hepsinde öyle yada böyle bir takım sorunlar yaşanıyor. Gerçi sorunsuz dört dörtlük çalışan bir telefon var mı diye soracaksanız sanırım yok gibi.

Tamam belki donanım olarak daha iyi saha sağlam ( IP8 vs. ) olabilir ama yazılım güncellemeleri ve pil optimizasyonu açısından benim için hep hüsran ile sonuçlandı Samsung. Bu arada kullandığım telefonlarda root atmadığım yazılım kalmadı hangi yazılımı denedi isem şarj süresi anlamında adam gibi verim alamadım. Bir telefon günde 2 kez bazen 3 kez şarj edildi mi benim nevrim dönüyor açıkçası.

Malum işimiz gereği ( Bilgi İşlem ) sürekli bağlantıda ve iletişimde olmamız gerekiyor.

Ayrıca bu işin maddi boyutu da ayrı bir konu zaten. Bir telefona 4 bin lira bayılıp kullanmaya başladıktan 6 ay sonra performansının düşmesi şarj sürelerinin yerlerde gezmesi vs.. hiç hoş bir durum değil.

Bu telefonu sipariş etmeden önce Galaxy S8+ almayı düşünüyordum ama ya aynı sorunlar ile yine karşılaşırsam diye kendime sormadan edemedim açıkçası ve bu yüzden de bütçemi aşmadan alternatif bir telefon arayışım sürerken adını daha önceleri XDA da sıkça duyduğum bu telefonda karar kıldım.

Umarım güzel bir başlangıç olur.

Bende aynı dertten hep muzdarip oldum, özellikle Samsung tam bir baş belası serivisi zaten tam bir rezalet.Hele güncelleme vermemeleri tam bir fiyasko

bu nedenle bu telefonun 1-3-5 serilerini kullandım, 5 i kullanmaya devam ediyorum.

Gerçekten mükemmel bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Xiaomi 6 ve Oneplus 5 arasında kaldım , telefonu benden uzaklaştıran neden SAR değerinin yüksek olması ama SAR değeri hakkında çok fazla bir bilgim yok bilgilendirme yapabilecek olan var mı acaba ?

site veriyoruz sürekli ama girip baka yok :) .. sar değerine o kadar takmıyorum ben :) telefonla yatıp kalkanlar düşünsün :))

https://www.devicespecifications.com/tr/comparison/2476c541b
  • mavera71 M kullanıcısına yanıt
    valla bende çözemedim daha ama çözer ve gelirse yazarım buraya
  • Arkadaşlar telefonda ekranı samsungtaki gibi yarıya bölme var mı?

Üstte youtube altta google gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Var hocam
    ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    Sar değeri zaten telefonu çift hat ve maksimum performansta kullanılınca geçerli rakam bu kadar takmayın bence.op5 kullananlar 10 sene sonra kanserden ölmez heralde

• Arkadaslar merhaba. Hb sitesinde 64 luk modeli 1999. Aklımda yoktu çok da araştiramadım ama bu fiyata iyi midir? Telin eksileri nelerdir acaba? Bir de bu fiyata daha mantikli bir telefon tavsiye edermisiniz?

• okanreyiz O kullanıcısına yanıt
    Hocam gün ışığında ekran gözüküyor mu ?
    Kulaklık çıkışında memnun musunuz ?

S8 den geçicem de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 6 Aralık 2017; 18:34:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu inceleyebileceğimiz bir mağaza var mı bildiğiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

quote:

Trolse komik degilse daha da komik. Ne yalan soyliyim güldüm .

Neyi trol kardeş

Htc u11 aldık

Pil ve ekrandan memnun kalmadım

One plus 5 e geçersem htc u11 deki ses performansını one plus 5 verirmi demek istedik bunda anlamıcak gülücek trol olucak ne var

Tamam kardeşim sabah mutlu uyanmanın vermiş olduğu psikoloji ile sormuş olduğun soruyu 10 dolaylı yoldan aynı yola çıkacak şeklinde sorduğun için gülünç geldi.

ses ile ilgili yorumum: htc piyasadaki tüm cihazlardan üstündür diyorum başka birşey demiyorum :). sadece ses için geçecekseniz. hayır hata yaparsınız...

Saolasın kardeşim

Htc u11 den op5 e şarj ve ekran için geçmek istiyorum

Op5 htc u11 gibi kulaklık ses performansı vermezmi

Vermez ise hayal kırıklığı olur bende o yüzden geçmeyeyim diyorum

Ses benşm için ilk nitelik

İkinci ekran üçüncü pil

Htc u11 de ekran iyi am bir amoled gibi deil beyazı sarımsı falan koyu duruyo

Bir yerde elimize alıp htc u11 ile kulaklık sesini ekranını karşılaştırabileceğim bi yer olsa çok iyi olurduda yok maalesef

• JackWondo kullanıcısına yanıt
    Ekran konusunda hiç bir sıkıntı yok.

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.